Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9), Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
285710
fr05-04 2024
18:00 MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
0
-
1
05. apr
18:00
Morud/Veflinge
0
Allesø GF
1
285709
fr05-04 2024
18:45 Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
0
-
3
05. apr
18:45
Lumby IF 88
0
KFUM.s BK (1)
3
285711
06-04 2024
13:00 Nr.Aaby Idrætspark
1
-
4
06. apr
13:00
Nr. Aaby IK
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
285713
06-04 2024
15:00 Harndrup Stadion
2
-
4
06. apr
15:00
Fjeldsted/Harndrup IF
2
B 1909
4
285708
07-04 2024
19:00
OKS
OKSON-Park
0
-
5
07. apr
19:00
OKS
0
Stige Boldklub 2017
5
285719
fr12-04 2024
18:00
OKS
OKSON-Park
4
-
3
12. apr
18:00
OKS
4
B 1909
3
285714
fr12-04 2024
18:30 Hauge Gruppen Arena
2
-
5
12. apr
18:30
Stige Boldklub 2017
2
Lumby IF 88
5
285717
13-04 2024
15:00 Allesø / Spurvelundsskolen
10
-
0
13. apr
15:00
Allesø GF
10
Nr. Aaby IK
0
285716
14-04 2024
11:00 Intersport Arena Otterup
0
-
1
14. apr
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
Kauslunde IF
1
285715
14-04 2024
13:00 Risingskolen
4
-
3
14. apr
13:00
FC Avrasya
4
Fjeldsted/Harndrup IF
3
285718
ti16-04 2024
18:00 KFUM-parken
UHT
16. apr
18:00
KFUM.s BK (1)
Morud/Veflinge
UHT
285725
20-04 2024
12:00 3F Gillested Park
4
-
3
20. apr
12:00
B 1909
4
FC Avrasya
3
285721
20-04 2024
13:30 Veflinge Stadion
4
-
0
20. apr
13:30
Morud/Veflinge
4
Stige Boldklub 2017
0
285724
20-04 2024
15:00 Harndrup Stadion
UHT
20. apr
15:00
Fjeldsted/Harndrup IF
Otterup Bold- og Idrætsklub
UHT
285723
21-04 2024
12:00 Axel Knudsen Park
1
-
2
21. apr
12:00
Kauslunde IF
1
Allesø GF
2
285720
21-04 2024
13:00
OKS
Lumby 88.s anlæg
5
-
1
21. apr
13:00
Lumby IF 88
5
OKS
1
285722
21-04 2024
13:00 Nr.Aaby Idrætspark
4
-
6
21. apr
13:00
Nr. Aaby IK
4
KFUM.s BK (1)
6
285712
on24-04 2024
18:45 Axel Knudsen Park
4
-
5
24. apr
18:45
Kauslunde IF
4
FC Avrasya
5
285727
fr26-04 2024
18:45 Lumby 88.s anlæg
1
-
1
26. apr
18:45
Lumby IF 88
1
Morud/Veflinge
1
285726
27-04 2024
13:00 Hauge Gruppen Arena
2
-
2
27. apr
13:00
Stige Boldklub 2017
2
Nr. Aaby IK
2
285729
27-04 2024
15:00 Allesø / Spurvelundsskolen
2
-
1
27. apr
15:00
Allesø GF
2
Fjeldsted/Harndrup IF
1
285730
27-04 2024
15:00 KFUM-parken
3
-
3
27. apr
15:00
KFUM.s BK (1)
3
Kauslunde IF
3
285728
28-04 2024
13:00 Intersport Arena Otterup
1
-
2
28. apr
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
B 1909
2
285732
fr03-05 2024
18:00
OKS
Veflinge Stadion
2
-
5
03. maj
18:00
Morud/Veflinge
2
OKS
5
285733
04-05 2024
13:00 Nr.Aaby Idrætspark
1
-
4
04. maj
13:00
Nr. Aaby IK
1
Lumby IF 88
4
285735
04-05 2024
15:00 Harndrup Stadion
1
-
1
04. maj
15:00
Fjeldsted/Harndrup IF
1
KFUM.s BK (1)
1
285734
05-05 2024
12:00 Axel Knudsen Park
1
-
2
05. maj
12:00
Kauslunde IF
1
Stige Boldklub 2017
2
285736
ti07-05 2024
18:30 3F Gillested Park
1
-
1
07. maj
18:30
B 1909
1
Allesø GF
1
285738
fr10-05 2024
18:00 Hauge Gruppen Arena
3
-
2
10. maj
18:00
Stige Boldklub 2017
3
Fjeldsted/Harndrup IF
2
285739
fr10-05 2024
18:45 Lumby 88.s anlæg
HHT
10. maj
18:45
Lumby IF 88
Kauslunde IF
HHT
285743
11-05 2024
11:00
OKS
OKSON-Park
7
-
2
11. maj
11:00
OKS
7
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
285740
11-05 2024
13:30 Veflinge Stadion
UHT
11. maj
13:30
Morud/Veflinge
Nr. Aaby IK
UHT
285741
12-05 2024
11:00 Allesø / Spurvelundsskolen
9
-
1
12. maj
11:00
Allesø GF
9
FC Avrasya
1
285742
12-05 2024
12:30 KFUM-parken
3
-
0
12. maj
12:30
KFUM.s BK (1)
3
B 1909
0
285737
ti14-05 2024
18:30 Risingskolen
3
-
4
14. maj
18:30
FC Avrasya
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
285746
to16-05 2024
18:45 Harndrup Stadion
3
-
0
16. maj
18:45
Fjeldsted/Harndrup IF
3
Lumby IF 88
0
285731
19-05 2024
12:00
OKS
OKSON-Park
UHT
19. maj
12:00
OKS
FC Avrasya
UHT
285745
fr24-05 2024
19:00 Axel Knudsen Park
UHT
24. maj
19:00
Kauslunde IF
Morud/Veflinge
UHT
285747
26-05 2024
11:00 3F Gillested Park
9
-
3
26. maj
11:00
B 1909
9
Stige Boldklub 2017
3
285748
26-05 2024
13:00 Risingskolen
0
-
10
26. maj
13:00
FC Avrasya
0
KFUM.s BK (1)
10
285749
ti28-05 2024
18:30 Intersport Arena Otterup
1
-
1
28. maj
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
Allesø GF
1
285744
ti28-05 2024
19:00
OKS
Nr.Aaby Idrætspark
3
-
4
28. maj
19:00
Nr. Aaby IK
3
OKS
4
285752
fr31-05 2024
18:30 Veflinge Stadion
1
-
1
31. maj
18:30
Morud/Veflinge
1
Fjeldsted/Harndrup IF
1
285751
fr31-05 2024
18:45 Lumby 88.s anlæg
3
-
3
31. maj
18:45
Lumby IF 88
3
B 1909
3
285755
01-06 2024
11:00
OKS
OKSON-Park
2
-
4
01. jun
11:00
OKS
2
Allesø GF
4
285750
01-06 2024
13:00 Hauge Gruppen Arena
1
-
4
01. jun
13:00
Stige Boldklub 2017
1
FC Avrasya
4
285754
01-06 2024
15:00 KFUM-parken
UHT
01. jun
15:00
KFUM.s BK (1)
Otterup Bold- og Idrætsklub
UHT
285753
02-06 2024
13:00 Nr.Aaby Idrætspark
4
-
2
02. jun
13:00
Nr. Aaby IK
4
Kauslunde IF
2
285757
ti04-06 2024
18:45 Harndrup Stadion
4
-
1
04. jun
18:45
Fjeldsted/Harndrup IF
4
Nr. Aaby IK
1
285761
fr07-06 2024
18:30 Allesø / Spurvelundsskolen
2
-
5
07. jun
18:30
Allesø GF
2
KFUM.s BK (1)
5
285760
08-06 2024
10:30 Intersport Arena Otterup
2
-
4
08. jun
10:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
Stige Boldklub 2017
4
285758
09-06 2024
11:00 3F Gillested Park
2
-
1
09. jun
11:00
B 1909
2
Morud/Veflinge
1
285759
09-06 2024
13:00 Risingskolen
1
-
6
09. jun
13:00
FC Avrasya
1
Lumby IF 88
6
285756
on12-06 2024
18:45
OKS
Axel Knudsen Park
2
-
2
12. jun
18:45
Kauslunde IF
2
OKS
2
389266
fr14-06 2024
18:30 Veflinge Stadion
UHT
14. jun
18:30
Morud/Veflinge
FC Avrasya
UHT
389265
fr14-06 2024
18:45 Lumby 88.s anlæg
1
-
2
14. jun
18:45
Lumby IF 88
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
389268
15-06 2024
14:00 Axel Knudsen Park
2
-
2
15. jun
14:00
Kauslunde IF
2
Fjeldsted/Harndrup IF
2
389267
15-06 2024
15:00 Nr.Aaby Idrætspark
2
-
5
15. jun
15:00
Nr. Aaby IK
2
B 1909
5
285762
16-06 2024
13:00 Hauge Gruppen Arena
16. jun
13:00
Stige Boldklub 2017
Allesø GF
389269
ma17-06 2024
18:45
OKS
KFUM-parken
17. jun
18:45
KFUM.s BK (1)
OKS
389275
to20-06 2024
18:30 KFUM-parken
20. jun
18:30
KFUM.s BK (1)
Stige Boldklub 2017
389273
to20-06 2024
18:45 Intersport Arena Otterup
20. jun
18:45
Otterup Bold- og Idrætsklub
Morud/Veflinge
389271
22-06 2024
11:00 3F Gillested Park
22. jun
11:00
B 1909
Kauslunde IF
389274
22-06 2024
15:00 Allesø / Spurvelundsskolen
22. jun
15:00
Allesø GF
Lumby IF 88
389270
22-06 2024
15:00
OKS
Harndrup Stadion
22. jun
15:00
Fjeldsted/Harndrup IF
OKS
389272
23-06 2024
13:00 Risingskolen
23. jun
13:00
FC Avrasya
Nr. Aaby IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

21.03.24: OKS tilmeldt.

 

Log ind