Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9), Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
285923
fr05-04 2024
19:00 Marienlystcentret
4
-
1
05. apr
19:00
Marienlyst
4
Særslev BK
1
285857
06-04 2024
15:00 Krogsbølle Stadion
1
-
2
06. apr
15:00
KRFK
1
BK Posten (2)
2
285924
06-04 2024
15:00 Klinte Grindløse Idrætsforening
UHT
06. apr
15:00
Klinte Grindløse FC
Lumby IF 88
UHT
285855
07-04 2024
Oversidder
Skamby Stadion
07. apr
Skamby BK
Oversidder
285918
07-04 2024
17:00 OKSON-Park
UHT
07. apr
17:00
OKS (1)
Skovby GF
UHT
286098
fr12-04 2024
18:30 EL Team Sikring Arena (BK2020)
11
-
4
12. apr
18:30
BK2020
11
KRFK
4
286096
13-04 2024
15:00 Skovby Stadion
HHT
13. apr
15:00
Skovby GF
Marienlyst
HHT
286099
14-04 2024
Oversidder
UHT
14. apr
Oversidder
Lumby IF 88
UHT
286014
14-04 2024
14:00 Særslev Stadion
2
-
2
14. apr
14:00
Særslev BK
2
Klinte Grindløse FC
2
285925
ti16-04 2024
18:30 Skamby Stadion
1
-
2
16. apr
18:30
Skamby BK
1
Chang (3)
2
286113
fr19-04 2024
18:30 Marienlystcentret
2
-
2
19. apr
18:30
Marienlyst
2
BK Posten (2)
2
286115
fr19-04 2024
18:45 Lumby 88.s anlæg
5
-
2
19. apr
18:45
Lumby IF 88
5
Særslev BK
2
286114
20-04 2024
15:00 Klinte Grindløse Idrætsforening
UHT
20. apr
15:00
Klinte Grindløse FC
Skovby GF
UHT
286100
21-04 2024
Oversidder
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
21. apr
Chang (3)
Oversidder
286101
21-04 2024
14:00 Roerslev Stadion
6
-
2
21. apr
14:00
KRFK
6
Skamby BK
2
286117
on24-04 2024
18:30 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
2
24. apr
18:30
Chang (3)
2
KRFK
2
286120
fr26-04 2024
18:30 EL Team Sikring Arena (BK2020)
HHT
26. apr
18:30
BK2020
Marienlyst
HHT
286118
27-04 2024
15:00 Skovby Stadion
27. apr
15:00
Skovby GF
Lumby IF 88
286121
28-04 2024
Oversidder
28. apr
Oversidder
Særslev BK
286116
28-04 2024
12:00 Skamby Stadion
HHT
28. apr
12:00
Skamby BK
OKS (1)
HHT
286119
28-04 2024
15:00 BK Posten Park
2
-
2
28. apr
15:00
BK Posten (2)
2
Klinte Grindløse FC
2
286155
fr03-05 2024
18:30 Klinte Grindløse Idrætsforening
UHT
03. maj
18:30
Klinte Grindløse FC
BK2020
UHT
286346
fr03-05 2024
18:45 Lumby 88.s anlæg
2
-
2
03. maj
18:45
Lumby IF 88
2
BK Posten (2)
2
286154
fr03-05 2024
19:00 Marienlystcentret
UHT
03. maj
19:00
Marienlyst
Skamby BK
UHT
286122
05-05 2024
Oversidder
Roerslev Stadion
05. maj
KRFK
Oversidder
286984
05-05 2024
14:00 Særslev Stadion
UHT
05. maj
14:00
Særslev BK
Skovby GF
UHT
286993
on08-05 2024
18:45 Klinte Grindløse Idrætsforening
2
-
3
08. maj
18:45
Klinte Grindløse FC
2
Chang (3)
3
286989
fr10-05 2024
18:30 EL Team Sikring Arena (BK2020)
UHT
10. maj
18:30
BK2020
Lumby IF 88
UHT
286987
11-05 2024
13:00 Krogsbølle Stadion
3
-
0
11. maj
13:00
KRFK
3
OKS (1)
0
286990
12-05 2024
Oversidder
UHT
12. maj
Oversidder
Skovby GF
UHT
286985
12-05 2024
12:00 Skamby Stadion
8
-
2
12. maj
12:00
Skamby BK
8
Klinte Grindløse FC
2
286988
12-05 2024
15:00 BK Posten Park
7
-
1
12. maj
15:00
BK Posten (2)
7
Særslev BK
1
286996
on15-05 2024
19:00 Skovby Stadion
HHT
15. maj
19:00
Skovby GF
BK Posten (2)
HHT
285856
fr17-05 2024
18:30 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
6
17. maj
18:30
Chang (3)
1
BK2020
6
286102
ma20-05 2024
15:00 OKSON-Park
HHT
20. maj
15:00
OKS (1)
BK2020
HHT
286986
on22-05 2024
19:00 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
4
22. maj
19:00
Chang (3)
1
Marienlyst
4
286994
fr24-05 2024
18:45 Lumby 88.s anlæg
HHT
24. maj
18:45
Lumby IF 88
Skamby BK
HHT
286995
fr24-05 2024
19:00 Særslev Stadion
2
-
5
24. maj
19:00
Særslev BK
2
BK2020
5
286992
fr24-05 2024
19:00 Marienlystcentret
2
-
1
24. maj
19:00
Marienlyst
2
KRFK
1
286991
26-05 2024
Oversidder
OKSON-Park
26. maj
OKS (1)
Oversidder
287000
fr31-05 2024
18:00 OKSON-Park
UHT
31. maj
18:00
OKS (1)
Marienlyst
UHT
287001
fr31-05 2024
18:30 EL Team Sikring Arena (BK2020)
UHT
31. maj
18:30
BK2020
Skovby GF
UHT
286999
fr31-05 2024
18:30 Krogsbølle Stadion
0
-
3
31. maj
18:30
KRFK
0
Klinte Grindløse FC
3
287002
02-06 2024
Oversidder
02. jun
Oversidder
BK Posten (2)
286998
02-06 2024
11:00 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
UHT
02. jun
11:00
Chang (3)
Lumby IF 88
UHT
286997
02-06 2024
12:00 Skamby Stadion
1
-
5
02. jun
12:00
Skamby BK
1
Særslev BK
5
286097
02-06 2024
13:00 BK Posten Park
UHT
02. jun
13:00
BK Posten (2)
OKS (1)
UHT
286153
on05-06 2024
18:45 OKSON-Park
HMH
05. jun
18:45
OKS (1)
Chang (3)
HMH
287008
fr07-06 2024
18:30 BK Posten Park
UHT
07. jun
18:30
BK Posten (2)
BK2020
UHT
287005
fr07-06 2024
18:45 Lumby 88.s anlæg
HHT
07. jun
18:45
Lumby IF 88
KRFK
HHT
287004
08-06 2024
15:00 Klinte Grindløse Idrætsforening
UHT
08. jun
15:00
Klinte Grindløse FC
OKS (1)
UHT
287007
08-06 2024
15:00 Skovby Stadion
HHT
08. jun
15:00
Skovby GF
Skamby BK
HHT
287003
09-06 2024
Oversidder
Marienlystcentret
09. jun
Marienlyst
Oversidder
287006
09-06 2024
15:00 Særslev Stadion
1
-
6
09. jun
15:00
Særslev BK
1
Chang (3)
6
287010
on12-06 2024
18:30 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
UHT
12. jun
18:30
Chang (3)
Skovby GF
UHT
287013
on12-06 2024
18:30 Marienlystcentret
2
-
5
12. jun
18:30
Marienlyst
2
Klinte Grindløse FC
5
287009
15-06 2024
12:00 Skamby Stadion
3
-
11
15. jun
12:00
Skamby BK
3
BK Posten (2)
11
287011
15-06 2024
15:00 Krogsbølle Stadion
UHT
15. jun
15:00
KRFK
Særslev BK
UHT
287014
16-06 2024
Oversidder
16. jun
Oversidder
BK2020
287012
16-06 2024
15:00 OKSON-Park
UHT
16. jun
15:00
OKS (1)
Lumby IF 88
UHT
287331
on19-06 2024
19:00 Særslev Stadion
19. jun
19:00
Særslev BK
OKS (1)
287334
fr21-06 2024
18:30 EL Team Sikring Arena (BK2020)
21. jun
18:30
BK2020
Skamby BK
287021
fr21-06 2024
18:45 Lumby 88.s anlæg
HHT
21. jun
18:45
Lumby IF 88
Marienlyst
HHT
287332
22-06 2024
15:00 Skovby Stadion
HHT
22. jun
15:00
Skovby GF
KRFK
HHT
287333
22-06 2024
15:00 BK Posten Park
22. jun
15:00
BK Posten (2)
Chang (3)
287020
23-06 2024
Oversidder
Klinte Grindløse Idrætsforening
23. jun
Klinte Grindløse FC
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

15.05.24: Lumby IF 88 trukket.

29.05.24: Skovby GF trukket.

 

Log ind