Kvinde 7:7 - Forår 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
300610
ma08-04 2024
19:00 Ebberup Hallen (ude)
0
-
2
08. apr
19:00
Ebberup IF/Flemløse BK
0
SSV Højfyn
2
300613
to11-04 2024
18:30 Kok & Vin Park (Ubberud)
10
-
3
11. apr
18:30
Ubberud IF
10
Båring GF
3
300615
ma15-04 2024
18:30 Nr.Aaby Idrætspark
1
-
4
15. apr
18:30
Nr. Aaby IK
1
Ubberud IF
4
300617
ti16-04 2024
19:00 Skallebølle Sportsplads
2
-
5
16. apr
19:00
SSV Højfyn
2
MG & BK
5
300620
ma22-04 2024
18:30 MG & BK.s anlæg
4
-
3
22. apr
18:30
MG & BK
4
Odense Foxes
3
300623
ma22-04 2024
19:00 Båring GF.s anlæg - Kunst
4
-
6
22. apr
19:00
Båring GF
4
Nr. Aaby IK
6
300619
ma22-04 2024
19:00 Ebberup Hallen (ude)
0
-
2
22. apr
19:00
Ebberup IF/Flemløse BK
0
Flemløse BK/Ebberup IF
2
300621
on24-04 2024
18:00 Rishøj Stadion Gelsted
2
-
1
24. apr
18:00
Gelsted G & IF
2
SSV Højfyn
1
300622
to25-04 2024
18:30 Kok & Vin Park (Ubberud)
2
-
2
25. apr
18:30
Ubberud IF
2
FC Kurant / Tåsinge
2
300612
ma29-04 2024
18:00 Rishøj Stadion Gelsted
0
-
2
29. apr
18:00
Gelsted G & IF
0
Nr. Aaby IK
2
300626
ti30-04 2024
18:30 SEF Energi Arena - Tåsinge
UHT
30. apr
18:30
FC Kurant / Tåsinge
Båring GF
UHT
300627
ti30-04 2024
19:00 Skallebølle Sportsplads
0
-
5
30. apr
19:00
SSV Højfyn
0
Ubberud IF
5
300611
ti30-04 2024
19:00 MG & BK.s anlæg
0
-
5
30. apr
19:00
MG & BK
0
FC Kurant / Tåsinge
5
300624
to02-05 2024
18:00 Firmaidrættens idrætsanlæg
3
-
1
02. maj
18:00
Odense Foxes
3
Gelsted G & IF
1
300625
ma06-05 2024
19:00 Ebberup Hallen (ude)
1
-
11
06. maj
19:00
Ebberup IF/Flemløse BK
1
MG & BK
11
300618
on08-05 2024
18:30 Flemløse Stadion
2
-
2
08. maj
18:30
Flemløse BK/Ebberup IF
2
Båring GF
2
300629
ma13-05 2024
18:30 MG & BK.s anlæg
2
-
1
13. maj
18:30
MG & BK
2
Flemløse BK/Ebberup IF
1
300633
ma13-05 2024
18:30 Nr.Aaby Idrætspark
1
-
7
13. maj
18:30
Nr. Aaby IK
1
FC Kurant / Tåsinge
7
300631
ma13-05 2024
19:00 Kok & Vin Park (Ubberud)
4
-
3
13. maj
19:00
Ubberud IF
4
Odense Foxes
3
300632
ma13-05 2024
19:00 Båring GF.s anlæg - Kunst
4
-
0
13. maj
19:00
Båring GF
4
SSV Højfyn
0
300630
on15-05 2024
18:00 Rishøj Stadion Gelsted
8
-
0
15. maj
18:00
Gelsted G & IF
8
Ebberup IF/Flemløse BK
0
300609
to16-05 2024
18:30 Firmaidrættens idrætsanlæg
1
-
2
16. maj
18:30
Odense Foxes
1
Flemløse BK/Ebberup IF
2
300638
on22-05 2024
18:30 Flemløse Stadion
0
-
4
22. maj
18:30
Flemløse BK/Ebberup IF
0
FC Kurant / Tåsinge
4
300628
ma27-05 2024
18:30 Flemløse Stadion
1
-
2
27. maj
18:30
Flemløse BK/Ebberup IF
1
Nr. Aaby IK
2
300636
ma27-05 2024
18:30 MG & BK.s anlæg
4
-
3
27. maj
18:30
MG & BK
4
Gelsted G & IF
3
300635
ma27-05 2024
19:00 Ebberup Hallen (ude)
0
-
11
27. maj
19:00
Ebberup IF/Flemløse BK
0
Ubberud IF
11
300637
ti28-05 2024
19:00 Skallebølle Sportsplads
3
-
0
28. maj
19:00
SSV Højfyn
3
Nr. Aaby IK
0
305029
01-06 2024
14:00 Båring GF.s anlæg - Kunst
4
-
2
01. jun
14:00
Båring GF
4
Gelsted G & IF
2
300642
ma03-06 2024
18:30 Nr.Aaby Idrætspark
UHT
03. jun
18:30
Nr. Aaby IK
Odense Foxes
UHT
300643
ti04-06 2024
18:30 SEF Energi Arena - Tåsinge
7
-
0
04. jun
18:30
FC Kurant / Tåsinge
7
SSV Højfyn
0
300639
on05-06 2024
18:00 Rishøj Stadion Gelsted
2
-
5
05. jun
18:00
Gelsted G & IF
2
Flemløse BK/Ebberup IF
5
300640
on05-06 2024
19:00 Kok & Vin Park (Ubberud)
UHT
05. jun
19:00
Ubberud IF
MG & BK
UHT
300641
to06-06 2024
18:30 Båring GF.s anlæg - Kunst
14
-
0
06. jun
18:30
Båring GF
14
Ebberup IF/Flemløse BK
0
305030
ma10-06 2024
18:30 Nr.Aaby Idrætspark
2
-
3
10. jun
18:30
Nr. Aaby IK
2
MG & BK
3
300614
ti11-06 2024
18:30 Firmaidrættens idrætsanlæg
8
-
0
11. jun
18:30
Odense Foxes
8
Ebberup IF/Flemløse BK
0
300647
on12-06 2024
18:00 Rishøj Stadion Gelsted
0
-
4
12. jun
18:00
Gelsted G & IF
0
Ubberud IF
4
305027
on12-06 2024
18:30 Flemløse Stadion
4
-
1
12. jun
18:30
Flemløse BK/Ebberup IF
4
SSV Højfyn
1
300644
to13-06 2024
18:00 Firmaidrættens idrætsanlæg
HHT
13. jun
18:00
Odense Foxes
FC Kurant / Tåsinge
HHT
300616
ma17-06 2024
18:30 SEF Energi Arena - Tåsinge
UDS
17. jun
18:30
FC Kurant / Tåsinge
Gelsted G & IF
UDS
300646
ma17-06 2024
18:30 MG & BK.s anlæg
2
-
7
17. jun
18:30
MG & BK
2
Båring GF
7
300645
ma17-06 2024
19:00 Ebberup Hallen (ude)
0
-
2
17. jun
19:00
Ebberup IF/Flemløse BK
0
Nr. Aaby IK
2
305032
ti18-06 2024
19:00 Skallebølle Sportsplads
18. jun
19:00
SSV Højfyn
Odense Foxes
305028
fr21-06 2024
18:00 Kok & Vin Park (Ubberud)
UHT
21. jun
18:00
Ubberud IF
Flemløse BK/Ebberup IF
UHT
300634
ma24-06 2024
18:00 Firmaidrættens idrætsanlæg
24. jun
18:00
Odense Foxes
Båring GF
305031
ti25-06 2024
18:30 SEF Energi Arena - Tåsinge
25. jun
18:30
FC Kurant / Tåsinge
Ebberup IF/Flemløse BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Nr. 1-2 indplaceres i 7M A til efteråret.

Nr. 3-6 indplaceres i 7M B til efteråret.

Nr. 7-10 indplaceres i 7M C til efteråret.

04.03.24: FC Odense (2) trukket (overført til pulje 4).

04.03.24: Nr. Aaby IK tilmeldt.

02.04.24: Verninge IF trukket.

04.04.24: Tåsinge f.B. tilmeldt.

 

Log ind