Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
18:30
Skamby BK
3
Kildemosens BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Ore Sogns GF
6
DSIO
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:30
Søhus Stige
3
KFUM.s BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:30
DSIO
0
Skamby BK
7
|
|||||||||||||||||||
15. apr
17:45
FC Odense (1)
2
Søhus Stige
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:15
KFUM.s BK
1
Ore Sogns GF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
B1913 (2)
4
UCL FC
5
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Særslev BK
2
UCL FC
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Skamby BK
4
KFUM.s BK
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Søhus Stige
8
B1913 (2)
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Ore Sogns GF
3
FC Odense (1)
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Kildemosens BK
7
DSIO
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
UCL FC
0
FC Odense (1)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
KFUM.s BK
1
Kildemosens BK
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
B1913 (2)
6
Særslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
UCL FC
2
Søhus Stige
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
B1913 (2)
1
Ore Sogns GF
12
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
DSIO
3
KFUM.s BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:15
FC Odense (1)
0
Skamby BK
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Søhus Stige
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Skamby BK
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Ore Sogns GF
UCL FC
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:30
Kildemosens BK
FC Odense (1)
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Særslev BK
DSIO
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
UCL FC
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Særslev BK
KFUM.s BK
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
FC Odense (1)
DSIO
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Søhus Stige
Ore Sogns GF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Skamby BK
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Særslev BK
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Kildemosens BK
UCL FC
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Ore Sogns GF
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:45
KFUM.s BK
FC Odense (1)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:45
DSIO
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B1913 (2)
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Søhus Stige
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
UCL FC
DSIO
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Skamby BK
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
B1913 (2)
KFUM.s BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
Særslev BK
FC Odense (1)
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Ore Sogns GF
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:45
KFUM.s BK
UCL FC
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:45
DSIO
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:30
FC Odense (1)
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Kildemosens BK
Ore Sogns GF
|
Nr. 1-2 indplaceres i 7M A til efteråret.
Nr. 3-6 indplaceres i 7M B til efteråret.
Nr. 7-10 indplaceres i 7M C til efteråret.