Kvinde 7:7 - Forår 2024, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
305260
ma08-04 2024
18:30 Holluf Pile skole
1
-
6
08. apr
18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
1
FC Odense (2)
6
305584
ma08-04 2024
18:30 Drigstrup Sognegård
3
-
1
08. apr
18:30
NØFF
3
B 67
1
305586
on10-04 2024
18:30 Agedrup Skole
UHT
10. apr
18:30
Agedrup-Bullerup BK
B 1909
UHT
305588
to11-04 2024
18:30 Holluf Pile skole
4
-
2
11. apr
18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
4
NØFF
2
305592
14-04 2024
10:00 Svanereden
14
-
0
14. apr
10:00
FC Odense (2)
14
B1913 (3)
0
305590
ma15-04 2024
18:30 Langeskov Stadion
0
-
11
15. apr
18:30
Langeskov IF
0
Agedrup-Bullerup BK
11
305591
to18-04 2024
18:30 Rosengårdsskolen
1
-
0
18. apr
18:30
FC Campus
1
B 67
0
305598
21-04 2024
13:00 Campus Road
3
-
11
21. apr
13:00
B1913 (3)
3
B 1909
11
305594
21-04 2024
14:00 Rosengårdsskolen
0
-
2
21. apr
14:00
FC Campus
0
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
305595
21-04 2024
15:00 Agedrup Skole
UHT
21. apr
15:00
Agedrup-Bullerup BK
B 67
UHT
305593
ma22-04 2024
18:30 Drigstrup Sognegård
7
-
7
22. apr
18:30
NØFF
7
FC Odense (2)
7
305596
on24-04 2024
18:30 Campus Road
4
-
2
24. apr
18:30
B1913 (1)
4
Langeskov IF
2
305587
28-04 2024
11:00 Campus Road
UHT
28. apr
11:00
B1913 (1)
B1913 (3)
UHT
305603
05-05 2024
10:00 Svanereden
12
-
1
05. maj
10:00
FC Odense (2)
12
B 1909
1
305599
ma06-05 2024
18:30 Holluf Pile skole
3
-
4
06. maj
18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
3
Agedrup-Bullerup BK
4
305600
ma06-05 2024
18:30 Drigstrup Sognegård
2
-
2
06. maj
18:30
NØFF
2
FC Campus
2
305602
ma06-05 2024
18:30 B 67-Parken
0
-
3
06. maj
18:30
B 67
0
B1913 (1)
3
305607
11-05 2024
13:00 Campus Road
HHT
11. maj
13:00
B1913 (3)
B 67
HHT
305604
12-05 2024
14:00 Rosengårdsskolen
0
-
3
12. maj
14:00
FC Campus
0
FC Odense (2)
3
307402
ma13-05 2024
18:00 3F Gillested Park
1
-
1
13. maj
18:00
B 1909
1
Langeskov IF
1
305606
on15-05 2024
18:30 Campus Road
1
-
1
15. maj
18:30
B1913 (1)
1
Holluf Pile-Tornbjerg IF
1
305601
on15-05 2024
19:00 Langeskov Stadion
6
-
1
15. maj
19:00
Langeskov IF
6
B1913 (3)
1
305585
ti21-05 2024
18:30 Rosengårdsskolen
HHT
21. maj
18:30
FC Campus
Langeskov IF
HHT
305605
on22-05 2024
19:00 Agedrup Skole
UHT
22. maj
19:00
Agedrup-Bullerup BK
NØFF
UHT
310639
to23-05 2024
18:30 Svanereden
6
-
0
23. maj
18:30
FC Odense (2)
6
Langeskov IF
0
310637
26-05 2024
14:00 Rosengårdsskolen
HHT
26. maj
14:00
FC Campus
Agedrup-Bullerup BK
HHT
310638
26-05 2024
14:00 B 67-Parken
UHT
26. maj
14:00
B 67
B 1909
UHT
307403
ma27-05 2024
18:30 Holluf Pile skole
5
-
1
27. maj
18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
5
B1913 (3)
1
307404
ma27-05 2024
18:30 Drigstrup Sognegård
6
-
4
27. maj
18:30
NØFF
6
B1913 (1)
4
310642
02-06 2024
14:00 Campus Road
HHT
02. jun
14:00
B1913 (3)
NØFF
HHT
310643
ma03-06 2024
18:00 3F Gillested Park
HHT
03. jun
18:00
B 1909
Holluf Pile-Tornbjerg IF
HHT
310644
ma03-06 2024
18:30 Langeskov Stadion
1
-
0
03. jun
18:30
Langeskov IF
1
B 67
0
310641
on05-06 2024
18:30 Campus Road
3
-
3
05. jun
18:30
B1913 (1)
3
FC Campus
3
310640
09-06 2024
14:00 Agedrup Skole
2
-
2
09. jun
14:00
Agedrup-Bullerup BK
2
FC Odense (2)
2
312605
ma10-06 2024
19:00 Langeskov Stadion
5
-
2
10. jun
19:00
Langeskov IF
5
NØFF
2
305589
ti11-06 2024
18:30 3F Gillested Park
HHT
11. jun
18:30
B 1909
B1913 (1)
HHT
312553
16-06 2024
10:00 Svanereden
16. jun
10:00
FC Odense (2)
B 67
312552
16-06 2024
11:00 Agedrup Skole
16. jun
11:00
Agedrup-Bullerup BK
B1913 (1)
312550
16-06 2024
14:00 Rosengårdsskolen
16. jun
14:00
FC Campus
B1913 (3)
310645
ma17-06 2024
18:30 Holluf Pile skole
17. jun
18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Langeskov IF
310779
ma17-06 2024
18:30 Drigstrup Sognegård
UHT
17. jun
18:30
NØFF
B 1909
UHT
312602
on19-06 2024
18:30 Campus Road
19. jun
18:30
B1913 (1)
FC Odense (2)
312604
to20-06 2024
18:00 3F Gillested Park
HHT
20. jun
18:00
B 1909
FC Campus
HHT
312603
23-06 2024
14:00 Campus Road
23. jun
14:00
B1913 (3)
Agedrup-Bullerup BK
312606
ma24-06 2024
18:30 B 67-Parken
24. jun
18:30
B 67
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Nr. 1-2 indplaceres i 7M A til efteråret.

Nr. 3-6 indplaceres i 7M B til efteråret.

Nr. 7-10 indplaceres i 7M C til efteråret.

04.03.24: FC Odense (2) tilmeldt (overført fra pulje 2).

Log ind