Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
15:00
Ringe BK
0
Munkebo Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
15:00
Glamsbjerg IF
0
FC Broby
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
KFUM
1
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
SfB-Oure FA
3
KRFK
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
B 1909
4
Bogense G & IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:45
KRFK
3
Ringe BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
KFUM
3
SfB-Oure FA
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Bogense G & IF
2
Glamsbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
FC Broby
6
Kildemosens BK
4
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Munkebo Boldklub
4
B 1909
7
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
OKS
5
Vindinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:45
SfB-Oure FA
1
OKS
5
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:45
Kildemosens BK
0
Bogense G & IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
B 1909
3
KRFK
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Ringe BK
1
KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Glamsbjerg IF
2
Munkebo Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Vindinge BK
2
FC Broby
6
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:45
Bogense G & IF
1
Vindinge BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:45
KRFK
2
Glamsbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Munkebo Boldklub
1
Kildemosens BK
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
OKS
1
FC Broby
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
KFUM
2
B 1909
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
SfB-Oure FA
3
Ringe BK
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
B 1909
1
SfB-Oure FA
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
Vindinge BK
5
Munkebo Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Ringe BK
2
OKS
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Glamsbjerg IF
2
KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
Kildemosens BK
1
KRFK
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
OKS
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
KFUM
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
KRFK
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
SfB-Oure FA
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Munkebo Boldklub
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
FC Broby
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Kildemosens BK
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Ringe BK
B 1909
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
B 1909
OKS
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Vindinge BK
KFUM
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Bogense G & IF
Munkebo Boldklub
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Glamsbjerg IF
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Kildemosens BK
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Broby
KRFK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Ringe BK
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
OKS
Munkebo Boldklub
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
KRFK
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
KFUM
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
SfB-Oure FA
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
B 1909
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Glamsbjerg IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
FC Broby
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Bogense G & IF
KFUM
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Munkebo Boldklub
KRFK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Kildemosens BK
B 1909
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Vindinge BK
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
KFUM
Munkebo Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
SfB-Oure FA
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
OKS
KRFK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Ringe BK
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
B 1909
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Glamsbjerg IF
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
Bogense G & IF
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Kildemosens BK
OKS
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Vindinge BK
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
FC Broby
B 1909
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Munkebo Boldklub
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
KRFK
KFUM
|
Playoffkamp mellem nr. 11 i Albaniserien og nr. 4 i AS-kval afvikles på neutral bane onsdag den 26. juni.