Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr
18:30
Tommerup BK
1
Nyborg G & IF
8
|
|||||||||||||||||||
12. apr
19:00
Morud IF
3
Tarup/Paarup IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Båring/Strib
Boldklubben Marienlyst
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Aarslev BK
OB
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
SUB Ullerslev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
SUB Ullerslev
4
Aarslev BK
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
Boldklubben Marienlyst
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
OB
5
SUB Ullerslev
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Båring/Strib
5
Morud IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
Tarup/Paarup IF
2
Tommerup BK
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Nyborg G & IF
3
Aarslev BK
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Tommerup BK
Båring/Strib
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Morud IF
Boldklubben Marienlyst
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Oversidder
OB
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Aarslev BK
2
Tarup/Paarup IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
SUB Ullerslev
0
Nyborg G & IF
8
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Morud IF
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Boldklubben Marienlyst
OB
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Båring/Strib
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Tarup/Paarup IF
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Nyborg G & IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
OB
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Aarslev BK
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
Tommerup BK
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Oversidder
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
SUB Ullerslev
Båring/Strib
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Boldklubben Marienlyst
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
Båring/Strib
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Tommerup BK
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Tarup/Paarup IF
OB
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Morud IF
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Oversidder
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:15
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
OB
Båring/Strib
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Nyborg G & IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
SUB Ullerslev
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Morud IF
OB
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Boldklubben Marienlyst
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
Tommerup BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
SUB Ullerslev
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Oversidder
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Båring/Strib
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
OB
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:00
Nyborg G & IF
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
13:00
Tarup/Paarup IF
Båring/Strib
|