Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
10:30
Brylle BK
3
Dalum IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:30
Tarup/Paarup IF
1
Søhus Stige
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:30
Glamsbjerg IF
5
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:00
Bogense G & IF
8
Nyborg G & IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Søhus Stige
10
Glamsbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
Dalum IF
6
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
ØB
6
Bogense G & IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Nyborg G & IF
7
Tarup/Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:00
Brylle BK
2
Munkebo BK
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Glamsbjerg IF
Nyborg G & IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Munkebo BK
Dalum IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
Søhus Stige
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Bogense G & IF
2
Brylle BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Tarup/Paarup IF
2
ØB
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Brylle BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:30
ØB
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
Dalum IF
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Munkebo BK
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Nyborg G & IF
Otterup Bold- og Idrætsklub
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
ØB
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:15
Bogense G & IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Glamsbjerg IF
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Tarup/Paarup IF
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:00
Søhus Stige
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:45
Munkebo BK
ØB
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
ØB
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Dalum IF
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Munkebo BK
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Bogense G & IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Brylle BK
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Dalum IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:30
Tarup/Paarup IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Glamsbjerg IF
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Søhus Stige
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Nyborg G & IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Brylle BK
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Bogense G & IF
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Munkebo BK
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
Tarup/Paarup IF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:00
Søhus Stige
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:30
ØB
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Glamsbjerg IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:00
Nyborg G & IF
Munkebo BK
|