M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
883141
ma08-04 2024
18:30 Aarsbjerg Idrætscenter
4
-
1
08. apr
18:30
Gråsten B
4
Løjt IF
1
883142
ma08-04 2024
19:00 Holbøl Stadion
UHT
08. apr
19:00
Holbøl IF/Kværs B
Tinglev IF
UHT
883139
ma08-04 2024
19:00 Hjordkær Stadion
2
-
2
08. apr
19:00
Hjordkær UIF
2
Høje Kolstrup B 81
2
883140
ma08-04 2024
19:00
BNS
V. Sottrup Idrætsanlæg
3
-
3
08. apr
19:00
BNS
3
Aabenraa BK
3
883138
on10-04 2024
19:00 Ensted Hallen
UHT
10. apr
19:00
Ensted IF
Rødekro IF
UHT
883143
ma15-04 2024
19:00 Hjordkær Stadion
1
-
2
15. apr
19:00
Hjordkær UIF
1
Rødekro IF
2
883144
ma15-04 2024
19:00 Tinglev Hallen
2
-
4
15. apr
19:00
Tinglev IF
2
Ensted IF
4
883145
ma15-04 2024
19:00 Løjt Idrætsanlæg
3
-
2
15. apr
19:00
Løjt IF
3
Holbøl IF/Kværs B
2
883146
ma15-04 2024
19:15 Aabenraa Kunstgræsbane
10
-
2
15. apr
19:15
Aabenraa BK
10
Gråsten B
2
883147
on17-04 2024
19:00
BNS
V. Sottrup Idrætsanlæg
3
-
4
17. apr
19:00
BNS
3
Høje Kolstrup B 81
4
883148
ma22-04 2024
19:00 Holbøl Stadion
0
-
5
22. apr
19:00
Holbøl IF/Kværs B
0
Aabenraa BK
5
883149
ma22-04 2024
19:00 Tinglev Hallen
4
-
2
22. apr
19:00
Tinglev IF
4
Løjt IF
2
887960
ma22-04 2024
19:00
BNS
Fladhøj Idrætscenter
2
-
7
22. apr
19:00
Rødekro IF
2
BNS
7
886676
on24-04 2024
19:00 Ensted Hallen
0
-
0
24. apr
19:00
Ensted IF
0
Hjordkær UIF
0
887961
on24-04 2024
19:00 Aarsbjerg Idrætscenter
3
-
3
24. apr
19:00
Gråsten B
3
Høje Kolstrup B 81
3
887963
ma29-04 2024
19:00 Aarsbjerg Idrætscenter
UHT
29. apr
19:00
Gråsten B
Rødekro IF
UHT
887964
ma29-04 2024
19:00
BNS
V. Sottrup Idrætsanlæg
4
-
2
29. apr
19:00
BNS
4
Hjordkær UIF
2
887965
ma29-04 2024
19:00 Løjt Idrætsanlæg
1
-
3
29. apr
19:00
Løjt IF
1
Ensted IF
3
887966
ma29-04 2024
19:00 Aabenraa Stadion
5
-
2
29. apr
19:00
Aabenraa BK
5
Tinglev IF
2
887962
ti30-04 2024
19:00 Holbøl Stadion
13
-
0
30. apr
19:00
Holbøl IF/Kværs B
13
Høje Kolstrup B 81
0
888121
ma06-05 2024
19:00 Fladhøj Idrætscenter
1
-
1
06. maj
19:00
Rødekro IF
1
Holbøl IF/Kværs B
1
888122
ma06-05 2024
19:00 Tinglev Hallen
HHT
06. maj
19:00
Tinglev IF
Høje Kolstrup B 81
HHT
888123
ma06-05 2024
19:00 Løjt Idrætsanlæg
1
-
8
06. maj
19:00
Løjt IF
1
Aabenraa BK
8
887967
on08-05 2024
19:00 Hjordkær Stadion
1
-
2
08. maj
19:00
Hjordkær UIF
1
Gråsten B
2
888120
on08-05 2024
19:00
BNS
Ensted Hallen
2
-
1
08. maj
19:00
Ensted IF
2
BNS
1
888124
ma13-05 2024
19:00 Aabenraa Kunstgræsbane
6
-
0
13. maj
19:00
Aabenraa BK
6
Ensted IF
0
888125
ma13-05 2024
19:00 Holbøl Stadion
5
-
1
13. maj
19:00
Holbøl IF/Kværs B
5
Hjordkær UIF
1
888126
ma13-05 2024
19:00 Høje Kolstrup Idrætsanlæg
7
-
2
13. maj
19:00
Høje Kolstrup B 81
7
Løjt IF
2
888127
ma13-05 2024
19:00 Tinglev Hallen
UHT
13. maj
19:00
Tinglev IF
Rødekro IF
UHT
888128
ma13-05 2024
19:00
BNS
Aarsbjerg Idrætscenter
2
-
1
13. maj
19:00
Gråsten B
2
BNS
1
888211
ma27-05 2024
19:00
BNS
V. Sottrup Idrætsanlæg
1
-
6
27. maj
19:00
BNS
1
Holbøl IF/Kværs B
6
888212
ma27-05 2024
19:00 Hjordkær Stadion
0
-
2
27. maj
19:00
Hjordkær UIF
0
Tinglev IF
2
888213
ma27-05 2024
19:00 Fladhøj Idrætscenter
5
-
0
27. maj
19:00
Rødekro IF
5
Løjt IF
0
888214
ma27-05 2024
19:00 Aabenraa Stadion
7
-
2
27. maj
19:00
Aabenraa BK
7
Høje Kolstrup B 81
2
888129
on29-05 2024
19:00 Ensted Hallen
2
-
3
29. maj
19:00
Ensted IF
2
Gråsten B
3
888215
ma03-06 2024
19:00 Holbøl Stadion
6
-
1
03. jun
19:00
Holbøl IF/Kværs B
6
Gråsten B
1
888217
ma03-06 2024
19:00 Aabenraa Stadion
UHT
03. jun
19:00
Aabenraa BK
Rødekro IF
UHT
888218
ma03-06 2024
19:00 Løjt Idrætsanlæg
5
-
2
03. jun
19:00
Løjt IF
5
Hjordkær UIF
2
888219
ma03-06 2024
19:00
BNS
Tinglev Hallen
2
-
4
03. jun
19:00
Tinglev IF
2
BNS
4
888216
on05-06 2024
19:00 Høje Kolstrup Idrætsanlæg
1
-
0
05. jun
19:00
Høje Kolstrup B 81
1
Ensted IF
0
888220
ma10-06 2024
19:00 Hjordkær Stadion
1
-
7
10. jun
19:00
Hjordkær UIF
1
Aabenraa BK
7
888451
ma10-06 2024
19:00 Fladhøj Idrætscenter
4
-
3
10. jun
19:00
Rødekro IF
4
Høje Kolstrup B 81
3
962718
ma10-06 2024
19:00 Aarsbjerg Idrætscenter
2
-
3
10. jun
19:00
Gråsten B
2
Tinglev IF
3
962719
ma10-06 2024
19:00
BNS
V. Sottrup Idrætsanlæg
UHT
10. jun
19:00
BNS
Løjt IF
UHT
888452
on12-06 2024
19:00 Ensted Hallen
1
-
3
12. jun
19:00
Ensted IF
1
Holbøl IF/Kværs B
3
962720
ma17-06 2024
19:00 Fladhøj Idrætscenter
1
-
2
17. jun
19:00
Rødekro IF
1
Ensted IF
2
962722
ma17-06 2024
19:00
BNS
Aabenraa Stadion
6
-
3
17. jun
19:00
Aabenraa BK
6
BNS
3
962723
ma17-06 2024
19:00 Løjt Idrætsanlæg
2
-
3
17. jun
19:00
Løjt IF
2
Gråsten B
3
962724
ma17-06 2024
19:00 Tinglev Hallen
3
-
4
17. jun
19:00
Tinglev IF
3
Holbøl IF/Kværs B
4
962721
on19-06 2024
19:00 Høje Kolstrup Idrætsanlæg
19. jun
19:00
Høje Kolstrup B 81
Hjordkær UIF
962725
ma12-08 2024
19:00 Fladhøj Idrætscenter
12. aug
19:00
Rødekro IF
Hjordkær UIF
962727
ma12-08 2024
19:00 Holbøl Stadion
12. aug
19:00
Holbøl IF/Kværs B
Løjt IF
962728
ma12-08 2024
19:00 Aarsbjerg Idrætscenter
12. aug
19:00
Gråsten B
Aabenraa BK
962729
ti13-08 2024
19:00
BNS
Høje Kolstrup Idrætsanlæg
13. aug
19:00
Høje Kolstrup B 81
BNS
962726
on14-08 2024
19:00 Ensted Hallen
14. aug
19:00
Ensted IF
Tinglev IF
962730
ma19-08 2024
19:00 Aabenraa Stadion
19. aug
19:00
Aabenraa BK
Holbøl IF/Kværs B
962731
ma19-08 2024
19:00 Løjt Idrætsanlæg
19. aug
19:00
Løjt IF
Tinglev IF
962732
ma19-08 2024
19:00 Hjordkær Stadion
19. aug
19:00
Hjordkær UIF
Ensted IF
962733
ma19-08 2024
19:00
BNS
V. Sottrup Idrætsanlæg
19. aug
19:00
BNS
Rødekro IF
962734
on21-08 2024
19:00 Høje Kolstrup Idrætsanlæg
21. aug
19:00
Høje Kolstrup B 81
Gråsten B
962736
ma26-08 2024
19:00 Høje Kolstrup Idrætsanlæg
26. aug
19:00
Høje Kolstrup B 81
Holbøl IF/Kværs B
962737
ma26-08 2024
19:00 Fladhøj Idrætscenter
26. aug
19:00
Rødekro IF
Gråsten B
962738
ma26-08 2024
19:00
BNS
Hjordkær Stadion
26. aug
19:00
Hjordkær UIF
BNS
962760
ma26-08 2024
19:00 Tinglev Hallen
26. aug
19:00
Tinglev IF
Aabenraa BK
962739
on28-08 2024
19:00 Ensted Hallen
28. aug
19:00
Ensted IF
Løjt IF
962761
ma02-09 2024
18:30 Aarsbjerg Idrætscenter
02. sep
18:30
Gråsten B
Hjordkær UIF
962762
ma02-09 2024
18:30 Holbøl Stadion
02. sep
18:30
Holbøl IF/Kværs B
Rødekro IF
962763
ma02-09 2024
18:30 Høje Kolstrup Idrætsanlæg
02. sep
18:30
Høje Kolstrup B 81
Tinglev IF
962764
ma02-09 2024
18:30 Aabenraa Stadion
02. sep
18:30
Aabenraa BK
Løjt IF
962765
ma02-09 2024
18:30
BNS
V. Sottrup Idrætsanlæg
02. sep
18:30
BNS
Ensted IF
962797
ma09-09 2024
18:30 Løjt Idrætsanlæg
09. sep
18:30
Løjt IF
Høje Kolstrup B 81
962798
ma09-09 2024
18:30 Fladhøj Idrætscenter
09. sep
18:30
Rødekro IF
Tinglev IF
962799
ma09-09 2024
18:30 Hjordkær Stadion
09. sep
18:30
Hjordkær UIF
Holbøl IF/Kværs B
962800
ma09-09 2024
18:30
BNS
V. Sottrup Idrætsanlæg
09. sep
18:30
BNS
Gråsten B
962766
on11-09 2024
18:30 Ensted Hallen
11. sep
18:30
Ensted IF
Aabenraa BK
962801
ma16-09 2024
18:15 Aarsbjerg Idrætscenter
16. sep
18:15
Gråsten B
Ensted IF
962802
ma16-09 2024
18:15
BNS
Holbøl Stadion
16. sep
18:15
Holbøl IF/Kværs B
BNS
962804
ma16-09 2024
18:15 Løjt Idrætsanlæg
16. sep
18:15
Løjt IF
Rødekro IF
962847
ma16-09 2024
18:15 Høje Kolstrup Idrætsanlæg
16. sep
18:15
Høje Kolstrup B 81
Aabenraa BK
962803
ma16-09 2024
19:00 Tinglev Hallen
16. sep
19:00
Tinglev IF
Hjordkær UIF
962848
ma23-09 2024
18:00 Aarsbjerg Idrætscenter
23. sep
18:00
Gråsten B
Holbøl IF/Kværs B
962850
ma23-09 2024
18:00 Fladhøj Idrætscenter
23. sep
18:00
Rødekro IF
Aabenraa BK
962851
ma23-09 2024
18:00 Hjordkær Stadion
23. sep
18:00
Hjordkær UIF
Løjt IF
962852
ma23-09 2024
18:00
BNS
V. Sottrup Idrætsanlæg
23. sep
18:00
BNS
Tinglev IF
962849
on25-09 2024
18:00 Ensted Hallen
25. sep
18:00
Ensted IF
Høje Kolstrup B 81
962853
ma30-09 2024
18:00 Aabenraa Stadion
30. sep
18:00
Aabenraa BK
Hjordkær UIF
962854
ma30-09 2024
18:00 Høje Kolstrup Idrætsanlæg
30. sep
18:00
Høje Kolstrup B 81
Rødekro IF
962855
ma30-09 2024
18:00 Holbøl Stadion
30. sep
18:00
Holbøl IF/Kværs B
Ensted IF
962857
ma30-09 2024
18:00
BNS
Løjt Idrætsanlæg
30. sep
18:00
Løjt IF
BNS
962856
ma30-09 2024
19:00 Tinglev Hallen
30. sep
19:00
Tinglev IF
Gråsten B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller på tlf: 8939 9940

Log ind