U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
825630
06-04 2024
10:00
BBB
Bellinge Stadion
06. apr
10:00
BBB
Højby S & G
825629
06-04 2024
11:00 Aage Pedersen & Søn Arena
06. apr
11:00
FC Østfyn
Stige Boldklub 2017
825627
06-04 2024
11:15
OB
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
06. apr
11:15
Vindinge BK
OB
825631
07-04 2024
10:00 Home Tarup Park
07. apr
10:00
Tarup/Paarup IF
Boldklubben Marienlyst
825628
07-04 2024
14:00 ALPI Arena Næsby
07. apr
14:00
Næsby BK
Dalby IF
825637
to11-04 2024
17:00 Dalby Sportsplads
11. apr
17:00
Dalby IF
Langeskov IF (2)
825634
to11-04 2024
17:30 Hauge Gruppen Arena
11. apr
17:30
Stige Boldklub 2017
Vindinge BK
825632
14-04 2024
10:00
BBB
Marienlystcentret
14. apr
10:00
Boldklubben Marienlyst
BBB
825633
14-04 2024
10:00
OB
OB-Ådalen
14. apr
10:00
OB
Næsby BK
825635
14-04 2024
10:00 Müller Autotech Arena Højby
14. apr
10:00
Højby S & G
FC Østfyn
825636
14-04 2024
10:15 Vestfalen Stadion
14. apr
10:15
Sanderum BK
Tarup/Paarup IF
825638
20-04 2024
10:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
20. apr
10:00
Vindinge BK
Højby S & G
825642
20-04 2024
10:00
BBB
Bellinge Stadion
20. apr
10:00
BBB
Sanderum BK
825641
20-04 2024
13:00 Herrested Stadion
20. apr
13:00
FC Østfyn
Boldklubben Marienlyst
825640
21-04 2024
10:00
OB
OB-Ådalen
21. apr
10:00
OB
Stige Boldklub 2017
825639
21-04 2024
12:30 ALPI Arena Næsby
21. apr
12:30
Næsby BK
Langeskov IF (2)
825739
ma22-04 2024
18:30 Home Tarup Park
22. apr
18:30
Tarup/Paarup IF
Dalby IF
825745
to25-04 2024
17:00
BBB
Dalby Sportsplads
25. apr
17:00
Dalby IF
BBB
825742
to25-04 2024
17:30 Hauge Gruppen Arena
25. apr
17:30
Stige Boldklub 2017
Næsby BK
825741
27-04 2024
11:00 Langeskov Stadion
27. apr
11:00
Langeskov IF (2)
Tarup/Paarup IF
825740
27-04 2024
12:00 Marienlystcentret
27. apr
12:00
Boldklubben Marienlyst
Vindinge BK
825743
28-04 2024
10:00
OB
Müller Autotech Arena Højby
28. apr
10:00
Højby S & G
OB
825749
on01-05 2024
17:30 Aage Pedersen & Søn Arena
01. maj
17:30
FC Østfyn
Dalby IF
825626
on01-05 2024
18:00 Langeskov Stadion
01. maj
18:00
Langeskov IF (2)
Sanderum BK
825750
to02-05 2024
17:30 Hauge Gruppen Arena
02. maj
17:30
Stige Boldklub 2017
Højby S & G
825746
04-05 2024
11:30 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
04. maj
11:30
Vindinge BK
Sanderum BK
825748
05-05 2024
10:00
OB
OB-Ådalen
05. maj
10:00
OB
Boldklubben Marienlyst
825747
05-05 2024
11:30 ALPI Arena Næsby
05. maj
11:30
Næsby BK
Tarup/Paarup IF
825751
ma13-05 2024
17:30
BBB
Bellinge Stadion
13. maj
17:30
BBB
Langeskov IF (2)
825756
ti14-05 2024
17:15
OB
Vestfalen Stadion
14. maj
17:15
Sanderum BK
OB
825754
ti14-05 2024
17:30 Müller Autotech Arena Højby
14. maj
17:30
Højby S & G
Næsby BK
825752
to16-05 2024
17:30 Marienlystcentret
16. maj
17:30
Boldklubben Marienlyst
Stige Boldklub 2017
825744
to16-05 2024
17:45 Vestfalen Stadion
16. maj
17:45
Sanderum BK
FC Østfyn
825757
19-05 2024
11:00 Dalby Sportsplads
19. maj
11:00
Dalby IF
Vindinge BK
825753
ti21-05 2024
17:30 Langeskov Stadion
21. maj
17:30
Langeskov IF (2)
FC Østfyn
825761
to23-05 2024
17:30 Herrested Stadion
23. maj
17:30
FC Østfyn
Tarup/Paarup IF
825762
to23-05 2024
17:30 Hauge Gruppen Arena
23. maj
17:30
Stige Boldklub 2017
Sanderum BK
825759
26-05 2024
10:00
BBB
ALPI Arena Næsby
26. maj
10:00
Næsby BK
BBB
825760
26-05 2024
11:00
OB
OB-Ådalen
26. maj
11:00
OB
Dalby IF
825763
26-05 2024
12:00 Müller Autotech Arena Højby
26. maj
12:00
Højby S & G
Boldklubben Marienlyst
825768
ti28-05 2024
17:15 Vestfalen Stadion
28. maj
17:15
Sanderum BK
Højby S & G
825755
on29-05 2024
18:30
BBB
Home Tarup Park
29. maj
18:30
Tarup/Paarup IF
BBB
825764
fr31-05 2024
17:00 Marienlystcentret
31. maj
17:00
Boldklubben Marienlyst
Næsby BK
825766
01-06 2024
10:00
BBB
Bellinge Stadion
01. jun
10:00
BBB
FC Østfyn
825769
01-06 2024
10:00
Stige Boldklub 2017
!
NB: Stige Boldklub 2017 er taberdømt
Dalby Sportsplads
01. jun
10:00
Dalby IF
Stige Boldklub 2017
825765
02-06 2024
10:45
OB
Langeskov Stadion
02. jun
10:45
Langeskov IF (2)
OB
825758
ti04-06 2024
17:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
04. jun
17:45
Vindinge BK
Langeskov IF (2)
825770
to06-06 2024
17:00 Marienlystcentret
06. jun
17:00
Boldklubben Marienlyst
Sanderum BK
825907
to06-06 2024
17:30 Hauge Gruppen Arena
06. jun
17:30
Stige Boldklub 2017
Langeskov IF (2)
825908
09-06 2024
10:00 Müller Autotech Arena Højby
09. jun
10:00
Højby S & G
Dalby IF
825905
09-06 2024
13:00 ALPI Arena Næsby
09. jun
13:00
Næsby BK
FC Østfyn
825906
09-06 2024
13:00
OB
OB-Ådalen
09. jun
13:00
OB
Tarup/Paarup IF
825771
ti11-06 2024
17:45
BBB
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
11. jun
17:45
Vindinge BK
BBB
825911
15-06 2024
09:30 Herrested Stadion
15. jun
09:30
FC Østfyn
Vindinge BK
825912
15-06 2024
10:00
BBB
OB
Bellinge Stadion
15. jun
10:00
BBB
OB
825914
15-06 2024
10:00 Dalby Sportsplads
15. jun
10:00
Dalby IF
Boldklubben Marienlyst
825909
15-06 2024
11:00 Langeskov Stadion
15. jun
11:00
Langeskov IF (2)
Højby S & G
825910
16-06 2024
11:15 ALPI Arena Næsby
16. jun
11:15
Næsby BK
Sanderum BK
825913
ma17-06 2024
18:30 Home Tarup Park
17. jun
18:30
Tarup/Paarup IF
Stige Boldklub 2017
825920
ti18-06 2024
17:15 Vestfalen Stadion
18. jun
17:15
Sanderum BK
Dalby IF
825916
22-06 2024
10:30 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
22. jun
10:30
Vindinge BK
Næsby BK
825919
23-06 2024
10:00 Müller Autotech Arena Højby
23. jun
10:00
Højby S & G
Tarup/Paarup IF
825918
23-06 2024
11:30
BBB
Hauge Gruppen Arena
23. jun
11:30
Stige Boldklub 2017
BBB
825917
23-06 2024
14:00
OB
OB-Ådalen
23. jun
14:00
OB
FC Østfyn
825767
ma24-06 2024
18:30 Home Tarup Park
24. jun
18:30
Tarup/Paarup IF
Vindinge BK
825915
ti25-06 2024
17:30 Marienlystcentret
25. jun
17:30
Boldklubben Marienlyst
Langeskov IF (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind