U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
733328
to04-04 2024
17:15 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
0
-
4
04. apr
17:15
Vindinge BK
0
Ringe BK
4
733326
07-04 2024
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
UHT
07. apr
NØFF
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
UHT
733324
ma08-04 2024
18:00 Allesø / Spurvelundsskolen
1
-
2
08. apr
18:00
Allesø GF
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
733333
on10-04 2024
17:30 OK Arena Ringe
13
-
0
10. apr
17:30
Ringe BK
13
Dalum IF
0
733329
on10-04 2024
18:00 Fraugde Stadion
7
-
0
10. apr
18:00
HPTI/Fraugde
7
Fortuna Oure
0
733334
13-04 2024
12:00 Intersport Arena Otterup
2
-
0
13. apr
12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
HPTI/Fraugde
0
733335
14-04 2024
Carl Nielsen Hallen
HHT
14. apr
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Allesø GF
HHT
733331
ti16-04 2024
18:00 MG & BK.s anlæg
0
-
7
16. apr
18:00
MG & BK
0
NØFF
7
733332
on17-04 2024
18:00 KFUM-parken
3
-
0
17. apr
18:00
KFUM.s BK
3
Glamsbjerg IF
0
733340
to18-04 2024
18:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
3
-
7
18. apr
18:00
Vindinge BK
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
7
733341
ma22-04 2024
17:45 Fraugde Stadion
11
-
1
22. apr
17:45
HPTI/Fraugde
11
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
733338
ti23-04 2024
18:30 MG & BK.s anlæg
8
-
2
23. apr
18:30
MG & BK
8
KFUM.s BK
2
733330
ti23-04 2024
19:00 SfB Ryttervej
0
-
5
23. apr
19:00
Fortuna Oure
0
Vindinge BK
5
733336
on24-04 2024
18:00 Glamsbjerg Stadion
0
-
8
24. apr
18:00
Glamsbjerg IF
0
Ringe BK
8
733343
on24-04 2024
18:30 Allesø / Spurvelundsskolen
0
-
6
24. apr
18:30
Allesø GF
0
HPTI/Fraugde
6
733339
on24-04 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
4
24. apr
18:45
Dalum IF
1
Fortuna Oure
4
733345
ma29-04 2024
18:00 OK Arena Ringe
13
-
1
29. apr
18:00
Ringe BK
13
MG & BK
1
733346
ti30-04 2024
18:30 Intersport Arena Otterup
8
-
0
30. apr
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
8
Dalum IF
0
733344
on01-05 2024
18:00 KFUM-parken
3
-
7
01. maj
18:00
KFUM.s BK
3
NØFF
7
733353
to02-05 2024
17:30 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
5
-
0
02. maj
17:30
Vindinge BK
5
Allesø GF
0
733349
05-05 2024
10:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
0
-
6
05. maj
10:00
NØFF
0
HPTI/Fraugde
6
733342
05-05 2024
11:00 SfB Ryttervej
6
-
0
05. maj
11:00
Fortuna Oure
6
Glamsbjerg IF
0
733337
on08-05 2024
18:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
3
-
0
08. maj
18:00
NØFF
3
Allesø GF
0
733347
to09-05 2024
11:00 Carl Nielsen Hallen
HHT
09. maj
11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Vindinge BK
HHT
733350
ma13-05 2024
18:00 MG & BK.s anlæg
UHT
13. maj
18:00
MG & BK
Fortuna Oure
UHT
733327
ma13-05 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
1
13. maj
18:45
Dalum IF
4
KFUM.s BK
1
733348
ti14-05 2024
18:30 Glamsbjerg Stadion
1
-
7
14. maj
18:30
Glamsbjerg IF
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
7
733352
on15-05 2024
18:00 KFUM-parken
0
-
10
15. maj
18:00
KFUM.s BK
0
Ringe BK
10
733355
on15-05 2024
18:00 Allesø / Spurvelundsskolen
2
-
2
15. maj
18:00
Allesø GF
2
Dalum IF
2
733357
on15-05 2024
18:00 Holluf Pile skole
4
-
1
15. maj
18:00
HPTI/Fraugde
4
Vindinge BK
1
733325
to16-05 2024
18:30 Glamsbjerg Stadion
4
-
3
16. maj
18:30
Glamsbjerg IF
4
MG & BK
3
733351
ma20-05 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
0
20. maj
18:45
Dalum IF
1
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
0
733354
ti21-05 2024
18:30 SfB Ryttervej
4
-
2
21. maj
18:30
Fortuna Oure
4
KFUM.s BK
2
733359
on22-05 2024
17:45 Carl Nielsen Hallen
1
-
1
22. maj
17:45
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
Glamsbjerg IF
1
733356
on22-05 2024
18:15 OK Arena Ringe
4
-
1
22. maj
18:15
Ringe BK
4
NØFF
1
733358
to23-05 2024
18:00 Intersport Arena Otterup
7
-
0
23. maj
18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
7
MG & BK
0
733360
26-05 2024
10:00 Glamsbjerg Stadion
1
-
6
26. maj
10:00
Glamsbjerg IF
1
Allesø GF
6
733361
26-05 2024
11:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
4
-
0
26. maj
11:00
NØFF
4
Vindinge BK
0
733362
26-05 2024
11:00 MG & BK.s anlæg
UHT
26. maj
11:00
MG & BK
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
UHT
733363
26-05 2024
11:15 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
0
26. maj
11:15
Dalum IF
0
HPTI/Fraugde
0
733367
ma27-05 2024
17:30 OK Arena Ringe
3
-
0
27. maj
17:30
Ringe BK
3
Fortuna Oure
0
733364
on29-05 2024
18:00 KFUM-parken
0
-
13
29. maj
18:00
KFUM.s BK
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
13
733371
on29-05 2024
18:15 Holluf Pile skole
UHT
29. maj
18:15
HPTI/Fraugde
Glamsbjerg IF
UHT
733370
to30-05 2024
17:30 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
UHT
30. maj
17:30
Vindinge BK
Dalum IF
UHT
733369
02-06 2024
10:00 Allesø / Spurvelundsskolen
UHT
02. jun
10:00
Allesø GF
MG & BK
UHT
733372
02-06 2024
11:30 Intersport Arena Otterup
0
-
2
02. jun
11:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
Ringe BK
2
733377
ti04-06 2024
18:00 MG & BK.s anlæg
0
-
13
04. jun
18:00
MG & BK
0
HPTI/Fraugde
13
733368
ti04-06 2024
18:30 SfB Ryttervej
0
-
1
04. jun
18:30
Fortuna Oure
0
NØFF
1
733378
on05-06 2024
18:00 KFUM-parken
0
-
6
05. jun
18:00
KFUM.s BK
0
Allesø GF
6
733374
08-06 2024
14:15 SfB Ryttervej
2
-
3
08. jun
14:15
Fortuna Oure
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
733376
09-06 2024
10:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
1
-
2
09. jun
10:00
NØFF
1
Dalum IF
2
733375
09-06 2024
15:00 Glamsbjerg Stadion
0
-
4
09. jun
15:00
Glamsbjerg IF
0
Vindinge BK
4
733379
ma10-06 2024
18:00 OK Arena Ringe
UHT
10. jun
18:00
Ringe BK
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
UHT
733373
on12-06 2024
18:15 Carl Nielsen Hallen
4
-
2
12. jun
18:15
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
4
KFUM.s BK
2
733382
on12-06 2024
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
2
12. jun
18:30
Dalum IF
1
Glamsbjerg IF
2
733388
to13-06 2024
18:00 MG & BK.s anlæg
1
-
2
13. jun
18:00
MG & BK
1
Dalum IF
2
733384
15-06 2024
11:00 Fraugde Stadion
UHT
15. jun
11:00
HPTI/Fraugde
KFUM.s BK
UHT
733380
16-06 2024
10:00 Allesø / Spurvelundsskolen
0
-
2
16. jun
10:00
Allesø GF
0
Ringe BK
2
733381
16-06 2024
11:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
0
-
6
16. jun
11:00
NØFF
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
6
733390
ti18-06 2024
17:45 OK Arena Ringe
0
-
1
18. jun
17:45
Ringe BK
0
HPTI/Fraugde
1
733385
on19-06 2024
18:00 Carl Nielsen Hallen
19. jun
18:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Fortuna Oure
733389
on19-06 2024
18:00 KFUM-parken
19. jun
18:00
KFUM.s BK
Vindinge BK
733386
on19-06 2024
18:30 SfB Ryttervej
19. jun
18:30
Fortuna Oure
Allesø GF
733387
23-06 2024
11:30 Glamsbjerg Stadion
23. jun
11:30
Glamsbjerg IF
NØFF
733391
23-06 2024
11:30 Intersport Arena Otterup
UHT
23. jun
11:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
UHT
733383
ti25-06 2024
17:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
25. jun
17:45
Vindinge BK
MG & BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind