U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024, Pulje 11 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
463866
20-04 2024
11:00 AaB's Anlæg
20. apr
11:00
AaB (U10Dr.) (2)
Mejdal-Halgård Fodbold
463867
20-04 2024
11:00 Skjøtt Arena (Gug B)
20. apr
11:00
Gug B
Svenstrup-Godthåb IF
463883
21-04 2024
11:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
21. apr
11:30
Aalborg KFUM
AaB (1)
463870
27-04 2024
10:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
27. apr
10:00
Aalborg KFUM
AaB (U10Dr.) (2)
463868
27-04 2024
11:00 Svenstrup Stadion
27. apr
11:00
Svenstrup-Godthåb IF
AaB (1)
463872
to02-05 2024
18:15 AaB's Anlæg
02. maj
18:15
AaB (U10Dr.) (2)
Svenstrup-Godthåb IF
463871
05-05 2024
12:00 AaB's Anlæg
05. maj
12:00
AaB (1)
Gug B
463877
to09-05 2024
18:00 Skjøtt Arena (Gug B)
09. maj
18:00
Gug B
AaB (U10Dr.) (2)
463920
on15-05 2024
18:15 AaB's Anlæg
15. maj
18:15
AaB (1)
Svenstrup-Godthåb IF
463865
18-05 2024
11:00 AaB's Anlæg
UDS
18. maj
11:00
AaB (1)
Aalborg KFUM
UDS
463879
18-05 2024
12:15 Mejdal Kunstgræsbane
18. maj
12:15
Mejdal-Halgård Fodbold
Svenstrup-Godthåb IF
463878
on22-05 2024
18:15 AaB's Anlæg
22. maj
18:15
AaB (U10Dr.) (2)
AaB (1)
463921
to30-05 2024
18:15 AaB's Anlæg
30. maj
18:15
AaB (U10Dr.) (2)
Aalborg KFUM
463874
01-06 2024
10:45 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
01. jun
10:45
AaB (1)
Mejdal-Halgård Fodbold
463880
01-06 2024
10:45 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
01. jun
10:45
Aalborg KFUM
Gug B
463928
01-06 2024
11:00 Skjøtt Arena (Gug B)
01. jun
11:00
Gug B
AaB (1)
463922
01-06 2024
11:50 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
01. jun
11:50
Gug B
Mejdal-Halgård Fodbold
463873
01-06 2024
13:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
01. jun
13:00
Aalborg KFUM
Mejdal-Halgård Fodbold
463881
ti04-06 2024
18:00 Svenstrup Stadion
04. jun
18:00
Svenstrup-Godthåb IF
Gug B
463923
to06-06 2024
18:00 Svenstrup Stadion
06. jun
18:00
Svenstrup-Godthåb IF
AaB (U10Dr.) (2)
463882
fr07-06 2024
17:20 Mejdal Kunstgræsbane
07. jun
17:20
Mejdal-Halgård Fodbold
AaB (U10Dr.) (2)
463924
08-06 2024
13:00 Mejdal Hallen
08. jun
13:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Aalborg KFUM
463875
to13-06 2024
18:00 Svenstrup Stadion
13. jun
18:00
Svenstrup-Godthåb IF
Aalborg KFUM
463929
to13-06 2024
18:15 AaB's Anlæg
13. jun
18:15
AaB (U10Dr.) (2)
Gug B
463931
16-06 2024
11:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
16. jun
11:30
Aalborg KFUM
Svenstrup-Godthåb IF
463869
16-06 2024
12:15 Mejdal Kunstgræsbane
16. jun
12:15
Mejdal-Halgård Fodbold
Gug B
463930
ti18-06 2024
18:00 Mejdal Kunstgræsbane
18. jun
18:00
Mejdal-Halgård Fodbold
AaB (1)
463932
to20-06 2024
18:00
AaB (1)
!
NB: AaB (1) er taberdømt
AaB's Anlæg
20. jun
18:00
AaB (1)
AaB (U10Dr.) (2)
463933
22-06 2024
11:00 Svenstrup Stadion
22. jun
11:00
Svenstrup-Godthåb IF
Mejdal-Halgård Fodbold
463934
22-06 2024
11:00 Skjøtt Arena (Gug B)
22. jun
11:00
Gug B
Aalborg KFUM
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler 8:8
Fleksibel spilleform

Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.

Der skal 
IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.

Log ind