Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024, Pulje 130

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
981186
ti16-04 2024
19:15 Mørke Idrætscenter
7
-
2
16. apr
19:15
Mørke IF
7
IF Mols
2
978379
ti16-04 2024
19:30 Langvang Idrætscenter
3
-
4
16. apr
19:30
KFUM Fodbold, Randers
3
Christiansbjerg IF (1)
4
978377
on17-04 2024
19:30 Højlyngen
8
-
3
17. apr
19:30
Fuglebakken KFUM (1)
8
Hasle B
3
978378
to18-04 2024
18:30 Ryomgård Stadion
1
-
4
18. apr
18:30
IF Midtdjurs
1
ASA, Aarhus
4
981185
fr19-04 2024
18:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
0
-
16
19. apr
18:00
ACFC (4)
0
Virup IF (1)
16
981193
on24-04 2024
19:00 Ellehøjskolen
1
-
2
24. apr
19:00
Hasle B
1
Mørke IF
2
981195
on24-04 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
2
-
3
24. apr
19:00
Christiansbjerg IF (1)
2
Fuglebakken KFUM (1)
3
981196
on24-04 2024
19:00 Langvang Idrætscenter
2
-
6
24. apr
19:00
KFUM Fodbold, Randers
2
Virup IF (1)
6
981197
on24-04 2024
19:15 Koncenton Park (ASA græsbaner)
4
-
0
24. apr
19:15
ASA, Aarhus
4
ACFC (4)
0
981194
to25-04 2024
18:30 Mols Hallen
5
-
0
25. apr
18:30
IF Mols
5
IF Midtdjurs
0
981199
ti30-04 2024
19:15 Mørke Idrætscenter
6
-
0
30. apr
19:15
Mørke IF
6
IF Midtdjurs
0
981200
ti30-04 2024
19:30 Langvang Idrætscenter
0
-
3
30. apr
19:30
KFUM Fodbold, Randers
0
ASA, Aarhus
3
981198
on01-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
0
-
3
01. maj
19:00
Hasle B
0
Christiansbjerg IF (1)
3
981201
on01-05 2024
19:30 Højlyngen
5
-
3
01. maj
19:30
Fuglebakken KFUM (1)
5
Virup IF (1)
3
981202
fr03-05 2024
18:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
3
-
1
03. maj
18:00
ACFC (4)
3
IF Mols
1
981223
ti07-05 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
2
-
6
07. maj
19:00
Christiansbjerg IF (1)
2
Mørke IF
6
981225
on08-05 2024
18:30 Mols Hallen
3
-
1
08. maj
18:30
IF Mols
3
KFUM Fodbold, Randers
1
981203
on08-05 2024
19:00 Virup Skole
UHT
08. maj
19:00
Virup IF (1)
Hasle B
UHT
981224
on08-05 2024
19:15 Koncenton Park (ASA græsbaner)
2
-
3
08. maj
19:15
ASA, Aarhus
2
Fuglebakken KFUM (1)
3
981222
fr10-05 2024
18:30 Ryomgård Stadion
5
-
2
10. maj
18:30
IF Midtdjurs
5
ACFC (4)
2
981229
11-05 2024
14:00 Mørke Idrætscenter
11
-
0
11. maj
14:00
Mørke IF
11
ACFC (4)
0
981227
ti14-05 2024
19:30 Langvang Idrætscenter
4
-
0
14. maj
19:30
KFUM Fodbold, Randers
4
IF Midtdjurs
0
981228
on15-05 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
4
-
2
15. maj
19:00
Christiansbjerg IF (1)
4
Virup IF (1)
2
981230
on15-05 2024
19:00 Højlyngen
9
-
2
15. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
9
IF Mols
2
981231
on22-05 2024
18:30 Mols Hallen
6
-
3
22. maj
18:30
IF Mols
6
Hasle B
3
981233
on22-05 2024
19:00 Virup Skole
5
-
1
22. maj
19:00
Virup IF (1)
5
Mørke IF
1
981316
on22-05 2024
19:15 Koncenton Park (ASA græsbaner)
2
-
2
22. maj
19:15
ASA, Aarhus
2
Christiansbjerg IF (1)
2
981317
fr24-05 2024
18:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
8
-
7
24. maj
18:00
ACFC (4)
8
KFUM Fodbold, Randers
7
981232
fr24-05 2024
18:30 Ryomgård Stadion
0
-
4
24. maj
18:30
IF Midtdjurs
0
Fuglebakken KFUM (1)
4
981494
ti28-05 2024
19:15 Mørke Idrætscenter
2
-
0
28. maj
19:15
Mørke IF
2
KFUM Fodbold, Randers
0
981493
on29-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
10
-
1
29. maj
19:00
Hasle B
10
IF Midtdjurs
1
981495
on29-05 2024
19:00 Virup Skole
4
-
0
29. maj
19:00
Virup IF (1)
4
ASA, Aarhus
0
981496
on29-05 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
8
-
0
29. maj
19:00
Christiansbjerg IF (1)
8
IF Mols
0
981497
on29-05 2024
19:00 Højlyngen
16
-
1
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
16
ACFC (4)
1
981226
ma03-06 2024
19:00 Ellehøjskolen
2
-
9
03. jun
19:00
Hasle B
2
ASA, Aarhus
9
120390
ti04-06 2024
19:30 Langvang Idrætscenter
1
-
8
04. jun
19:30
KFUM Fodbold, Randers
1
Fuglebakken KFUM (1)
8
120391
on05-06 2024
19:15 Koncenton Park (ASA græsbaner)
2
-
2
05. jun
19:15
ASA, Aarhus
2
Mørke IF
2
981498
fr07-06 2024
18:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
UHT
07. jun
18:00
ACFC (4)
Hasle B
UHT
996073
fr07-06 2024
18:00 Mols Hallen
0
-
15
07. jun
18:00
IF Mols
0
Virup IF (1)
15
120395
08-06 2024
10:00 Højlyngen
9
-
5
08. jun
10:00
Fuglebakken KFUM (1)
9
Mørke IF
5
120394
ti11-06 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
6
-
2
11. jun
19:00
Christiansbjerg IF (1)
6
ACFC (4)
2
120392
on12-06 2024
19:00 Ellehøjskolen
4
-
3
12. jun
19:00
Hasle B
4
KFUM Fodbold, Randers
3
120393
on12-06 2024
19:00 Virup Skole
UHT
12. jun
19:00
Virup IF (1)
IF Midtdjurs
UHT
120396
on12-06 2024
19:15 Koncenton Park (ASA græsbaner)
7
-
1
12. jun
19:15
ASA, Aarhus
7
IF Mols
1
982930
on19-06 2024
18:30 Ryomgård Stadion
UHT
19. jun
18:30
IF Midtdjurs
Christiansbjerg IF (1)
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:

P. 130: Nr. 1-2
P. 131: Nr. 1
P. 132: Nr. 1
P. 133: Nr. 1-2

Se info om Regionfinalen HER.

Se datoplaner m.m. for 7:7 - forår 2024 - Datoplaner m.m. 7:7

Log ind