M+32 7:7 - Forår 2024, Pulje 151

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
138797
on17-04 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
2
-
1
17. apr
19:00
BUF Horsens (2)
2
Nim IF
1
138798
on17-04 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
0
-
0
17. apr
19:00
Voerladegaard IF
0
BUF Horsens (1)
0
138799
on17-04 2024
19:00 Hylke Skole
UDS
17. apr
19:00
Hylke FK
Odder IGF
UDS
138795
on17-04 2024
19:00 Gylling Skole
1
-
1
17. apr
19:00
Gylling B
1
Hasle B
1
138796
on17-04 2024
20:15 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
3
-
2
17. apr
20:15
Virring Fodbold
3
AIA/Tranbjerg
2
138821
ma22-04 2024
19:00 Spektrum Odder
0
-
7
22. apr
19:00
Odder IGF
0
Virring Fodbold
7
138822
on24-04 2024
19:00 Nim Sportsplads
1
-
7
24. apr
19:00
Nim IF
1
Gylling B
7
138823
on24-04 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
3
-
3
24. apr
19:00
BUF Horsens (1)
3
BUF Horsens (2)
3
138820
to25-04 2024
19:00 Ellehøjskolen
4
-
2
25. apr
19:00
Hasle B
4
Hylke FK
2
138829
ma29-04 2024
19:00 Voerladegård Stadion
7
-
4
29. apr
19:00
Voerladegaard IF
7
Odder IGF
4
138826
on01-05 2024
19:00 Hylke Skole
2
-
4
01. maj
19:00
Hylke FK
2
Virring Fodbold
4
138827
on01-05 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
2
-
1
01. maj
19:00
BUF Horsens (2)
2
AIA/Tranbjerg
1
138828
on01-05 2024
19:00 Gylling Skole
1
-
3
01. maj
19:00
Gylling B
1
BUF Horsens (1)
3
138825
to02-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
4
-
3
02. maj
19:00
Hasle B
4
Nim IF
3
138835
ma06-05 2024
19:00 Spektrum Odder
6
-
1
06. maj
19:00
Odder IGF
6
BUF Horsens (2)
1
138830
ti07-05 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
10
-
0
07. maj
19:00
BUF Horsens (1)
10
Hasle B
0
138834
ti07-05 2024
19:30 Grønløkke Stadion
9
-
2
07. maj
19:30
AIA/Tranbjerg
9
Gylling B
2
138831
on08-05 2024
19:00 Virring Stadion
6
-
0
08. maj
19:00
Virring Fodbold
6
Voerladegaard IF
0
138832
on08-05 2024
19:00 Nim Sportsplads
UHT
08. maj
19:00
Nim IF
Hylke FK
UHT
138837
on15-05 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
1
-
4
15. maj
19:00
BUF Horsens (2)
1
Virring Fodbold
4
138838
on15-05 2024
19:00 Nim Sportsplads
2
-
3
15. maj
19:00
Nim IF
2
BUF Horsens (1)
3
138839
on15-05 2024
19:00 Hylke Skole
0
-
6
15. maj
19:00
Hylke FK
0
Voerladegaard IF
6
138841
on15-05 2024
19:00 Gylling Skole
3
-
2
15. maj
19:00
Gylling B
3
Odder IGF
2
138836
to16-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
0
-
1
16. maj
19:00
Hasle B
0
AIA/Tranbjerg
1
138842
ti21-05 2024
19:00 Spektrum Odder
3
-
3
21. maj
19:00
Odder IGF
3
Hasle B
3
138843
on22-05 2024
19:00 Virring Stadion
UHT
22. maj
19:00
Virring Fodbold
Gylling B
UHT
138844
on22-05 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
5
-
0
22. maj
19:00
BUF Horsens (1)
5
Hylke FK
0
138846
on22-05 2024
19:00 Voerladegård Stadion
3
-
3
22. maj
19:00
Voerladegaard IF
3
BUF Horsens (2)
3
138845
on22-05 2024
19:30 Grønløkke Stadion
UHT
22. maj
19:30
AIA/Tranbjerg
Nim IF
UHT
138824
ma27-05 2024
19:00 Grønløkke Stadion
2
-
0
27. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
2
Voerladegaard IF
0
138850
ma27-05 2024
19:00 Nim Sportsplads
2
-
3
27. maj
19:00
Nim IF
2
Odder IGF
3
138848
on29-05 2024
19:00 Hylke Skole
1
-
7
29. maj
19:00
Hylke FK
1
BUF Horsens (2)
7
138849
on29-05 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
3
-
5
29. maj
19:00
BUF Horsens (1)
3
AIA/Tranbjerg
5
138851
on29-05 2024
19:00 Gylling Skole
3
-
6
29. maj
19:00
Gylling B
3
Voerladegaard IF
6
138847
to30-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
0
-
5
30. maj
19:00
Hasle B
0
Virring Fodbold
5
138854
ma03-06 2024
19:00 Spektrum Odder
0
-
4
03. jun
19:00
Odder IGF
0
BUF Horsens (1)
4
138856
ti04-06 2024
19:00 Grønløkke Stadion
UHT
04. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
Hylke FK
UHT
138852
on05-06 2024
19:00 Voerladegård Stadion
UHT
05. jun
19:00
Voerladegaard IF
Hasle B
UHT
138853
on05-06 2024
19:00 Virring Stadion
UHT
05. jun
19:00
Virring Fodbold
Nim IF
UHT
138855
on05-06 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
6
-
5
05. jun
19:00
BUF Horsens (2)
6
Gylling B
5
141939
ti11-06 2024
19:00 Ellehøjskolen
1
-
3
11. jun
19:00
Hasle B
1
BUF Horsens (2)
3
142617
ti11-06 2024
19:00 Grønløkke Stadion
UHT
11. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
Odder IGF
UHT
141940
on12-06 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
3
-
2
12. jun
19:00
BUF Horsens (1)
3
Virring Fodbold
2
141941
on12-06 2024
19:00 Nim Sportsplads
3
-
5
12. jun
19:00
Nim IF
3
Voerladegaard IF
5
142616
on12-06 2024
19:00 Hylke Skole
7
-
0
12. jun
19:00
Hylke FK
7
Gylling B
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:

P. 150 og 151: Nr. 1-2
P. 152: Nr. 1

Se info om Regionfinalen HER.

Se datoplaner m.m. for 7:7 - forår 2024 - Datoplaner m.m. 7:7

Log ind