Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024, Pulje 301

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
149807
ma08-04 2024
18:15 Riisvangen Stadion
1
-
2
08. apr
18:15
Aarhus Fremad
1
IFSK
2
149806
on10-04 2024
18:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
0
-
3
10. apr
18:00
ASA, Aarhus (2)
0
Hasle B
3
149808
on10-04 2024
18:30 Christiansbjerg Idrætsanlæg
2
-
2
10. apr
18:30
Christiansbjerg IF
2
IF Ceresbyen
2
149810
ma15-04 2024
17:45 Vorrevangsskolen
2
-
1
15. apr
17:45
IFSK
2
Christiansbjerg IF
1
149809
ma15-04 2024
18:45 Ellehøjskolen
2
-
0
15. apr
18:45
IF Ceresbyen
2
ASA, Aarhus (2)
0
149811
on17-04 2024
18:00 Ellehøjskolen
2
-
2
17. apr
18:00
Hasle B
2
Aarhus Fremad
2
149813
ma22-04 2024
18:15 Riisvangen Stadion
1
-
1
22. apr
18:15
Aarhus Fremad
1
IF Ceresbyen
1
149814
on24-04 2024
17:50 Ellehøjskolen
3
-
1
24. apr
17:50
Hasle B
3
IFSK
1
149812
on24-04 2024
18:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
2
-
2
24. apr
18:00
ASA, Aarhus (2)
2
Christiansbjerg IF
2
149816
ma29-04 2024
19:00 Ellehøjskolen
0
-
4
29. apr
19:00
IF Ceresbyen
0
Hasle B
4
149817
ma29-04 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
2
-
5
29. apr
19:00
Christiansbjerg IF
2
Aarhus Fremad
5
149815
on01-05 2024
19:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
1
-
2
01. maj
19:00
ASA, Aarhus (2)
1
IFSK
2
151528
ma06-05 2024
18:00 Ellehøjskolen
4
-
0
06. maj
18:00
Hasle B
4
Christiansbjerg IF
0
149818
ma06-05 2024
18:15 Riisvangen Stadion
3
-
0
06. maj
18:15
Aarhus Fremad
3
ASA, Aarhus (2)
0
149819
ti07-05 2024
19:00 Vorrevangsskolen
0
-
4
07. maj
19:00
IFSK
0
IF Ceresbyen
4
151529
ma13-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
8
-
0
13. maj
19:00
IF Ceresbyen
8
Christiansbjerg IF
0
151530
ti14-05 2024
19:00 Vorrevangsskolen
3
-
1
14. maj
19:00
IFSK
3
Aarhus Fremad
1
151640
on15-05 2024
17:50 Ellehøjskolen
5
-
1
15. maj
17:50
Hasle B
5
ASA, Aarhus (2)
1
151641
on22-05 2024
18:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
3
-
6
22. maj
18:00
ASA, Aarhus (2)
3
IF Ceresbyen
6
151643
on22-05 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
0
-
4
22. maj
19:00
Christiansbjerg IF
0
IFSK
4
151645
ma27-05 2024
17:45 Vorrevangsskolen
1
-
4
27. maj
17:45
IFSK
1
Hasle B
4
151644
ma27-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
1
-
3
27. maj
19:00
IF Ceresbyen
1
Aarhus Fremad
3
151646
on29-05 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
0
-
3
29. maj
19:00
Christiansbjerg IF
0
ASA, Aarhus (2)
3
151647
ma03-06 2024
18:15 Riisvangen Stadion
UHT
03. jun
18:15
Aarhus Fremad
Christiansbjerg IF
UHT
151648
ti04-06 2024
19:00 Vorrevangsskolen
2
-
3
04. jun
19:00
IFSK
2
ASA, Aarhus (2)
3
151649
on05-06 2024
18:00 Ellehøjskolen
6
-
1
05. jun
18:00
Hasle B
6
IF Ceresbyen
1
151642
ma10-06 2024
18:15 Riisvangen Stadion
0
-
2
10. jun
18:15
Aarhus Fremad
0
Hasle B
2
150599
ma10-06 2024
19:00 Ellehøjskolen
UHT
10. jun
19:00
IF Ceresbyen
IFSK
UHT
151997
on12-06 2024
18:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
1
-
5
12. jun
18:00
ASA, Aarhus (2)
1
Aarhus Fremad
5
150601
on12-06 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
0
-
6
12. jun
19:00
Christiansbjerg IF
0
Hasle B
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:

P. 300: Nr. 1
P. 301: Nr. 1
P. 302: Nr. 1
P. 303: Nr. 1

Se info om Regionfinalen HER.

Se datoplaner m.m. for 7:7 - forår 2024 - Datoplaner m.m. 7:7

Log ind