U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024, Pulje 36

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
552612
on10-04 2024
18:00 Hals FS Kunstgræs
1
-
1
10. apr
18:00
FK Alliancen
1
Øster Han Herred
1
552614
on10-04 2024
18:30
Oversidder
Skjøtt Arena (Gug B)
10. apr
18:30
Gug B
Oversidder
552616
on10-04 2024
18:30
Oversidder
10. apr
18:30
Oversidder
TSI-Stenum/GVL
552615
13-04 2024
11:00 Vrå Kunstgræsbane
10
-
0
13. apr
11:00
Vraa/Børglum IF
10
Svenstrup-Godthåb IF
0
552619
ma15-04 2024
17:30 Skalborg Stadion
0
-
8
15. apr
17:30
Skalborg SK
0
FK Alliancen
8
552620
ma15-04 2024
18:30
Oversidder
15. apr
18:30
Oversidder
Nørresundby FB
552621
ma15-04 2024
18:30 TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
2
-
3
15. apr
18:30
TSI-Stenum/GVL
2
Gug B
3
552617
ma15-04 2024
18:30
Oversidder
Svenstrup Stadion
15. apr
18:30
Svenstrup-Godthåb IF
Oversidder
552623
20-04 2024
11:00
Oversidder
Vester Hassing Stadion
20. apr
11:00
FK Alliancen
Oversidder
552625
ma22-04 2024
18:00 Vrå Kunstgræsbane
11
-
0
22. apr
18:00
Vraa/Børglum IF
11
Skalborg SK
0
552626
ma22-04 2024
18:30
Oversidder
22. apr
18:30
Oversidder
Gug B
552622
ma22-04 2024
18:30 Svenstrup Stadion
0
-
3
22. apr
18:30
Svenstrup-Godthåb IF
0
Øster Han Herred
3
552624
ma22-04 2024
18:30 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
1
-
8
22. apr
18:30
Nørresundby FB
1
TSI-Stenum/GVL
8
552618
to25-04 2024
18:00 Brovst IF's Anlæg
0
-
9
25. apr
18:00
Øster Han Herred
0
Vraa/Børglum IF
9
552661
ma29-04 2024
18:00 TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
4
-
5
29. apr
18:00
TSI-Stenum/GVL
4
FK Alliancen
5
552627
ma29-04 2024
18:30
Oversidder
Brovst IF's Anlæg
29. apr
18:30
Øster Han Herred
Oversidder
552660
ma29-04 2024
18:30
Oversidder
29. apr
18:30
Oversidder
Vraa/Børglum IF
552628
on01-05 2024
18:30 Skalborg Stadion
4
-
5
01. maj
18:30
Skalborg SK
4
Svenstrup-Godthåb IF
5
552659
to02-05 2024
17:30 Skjøtt Arena (Gug B)
4
-
1
02. maj
17:30
Gug B
4
Nørresundby FB
1
552662
ma06-05 2024
18:30
Oversidder
Svenstrup Stadion
06. maj
18:30
Svenstrup-Godthåb IF
Oversidder
552666
ma06-05 2024
18:30
Oversidder
06. maj
18:30
Oversidder
Nørresundby FB
552663
on08-05 2024
18:00 Hals Stadion - Spar D Arena
2
-
1
08. maj
18:00
FK Alliancen
2
Gug B
1
552613
on08-05 2024
18:30 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
3
-
1
08. maj
18:30
Nørresundby FB
3
Skalborg SK
1
552667
ma13-05 2024
18:30 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
3
-
0
13. maj
18:30
Nørresundby FB
3
FK Alliancen
0
552668
ma13-05 2024
18:30
Oversidder
Skalborg Stadion
13. maj
18:30
Skalborg SK
Oversidder
552679
ma13-05 2024
18:30 Skjøtt Arena (Gug B)
9
-
0
13. maj
18:30
Gug B
9
Vraa/Børglum IF
0
552680
ma13-05 2024
18:30
Oversidder
13. maj
18:30
Oversidder
Øster Han Herred
552681
ma13-05 2024
18:30 TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
7
-
0
13. maj
18:30
TSI-Stenum/GVL
7
Svenstrup-Godthåb IF
0
552664
ti14-05 2024
18:00 Skovsgård Stadion
8
-
2
14. maj
18:00
Øster Han Herred
8
Skalborg SK
2
552686
25-05 2024
11:00 Vrå Kunstgræsbane
7
-
1
25. maj
11:00
Vraa/Børglum IF
7
Nørresundby FB
1
552687
ma27-05 2024
18:30
Oversidder
27. maj
18:30
Oversidder
FK Alliancen
552684
ti28-05 2024
18:00 Tranum Stadion
UHT
28. maj
18:00
Øster Han Herred
TSI-Stenum/GVL
UHT
552685
on29-05 2024
18:30
Oversidder
Skalborg Stadion
29. maj
18:30
Skalborg SK
Oversidder
552688
02-06 2024
11:15 Hals Stadion - Spar D Arena
0
-
3
02. jun
11:15
FK Alliancen
0
Vraa/Børglum IF
3
552692
ma03-06 2024
18:30 Skjøtt Arena (Gug B)
HHT
03. jun
18:30
Gug B
Øster Han Herred
HHT
552693
ma03-06 2024
18:30
Oversidder
Oversidder
03. jun
18:30
Oversidder
Oversidder
552694
ma03-06 2024
18:30 TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
11
-
2
03. jun
18:30
TSI-Stenum/GVL
11
Skalborg SK
2
552696
ti04-06 2024
18:00 Halvrimmen Stadion
4
-
2
04. jun
18:00
Øster Han Herred
4
Nørresundby FB
2
552691
to06-06 2024
18:30 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
6
-
2
06. jun
18:30
Nørresundby FB
6
Svenstrup-Godthåb IF
2
552665
08-06 2024
11:15 Vrå Kunstgræsbane
4
-
2
08. jun
11:15
Vraa/Børglum IF
4
TSI-Stenum/GVL
2
552697
08-06 2024
11:30 Skalborg Stadion
0
-
8
08. jun
11:30
Skalborg SK
0
Gug B
8
552695
ma10-06 2024
18:00 Svenstrup Stadion
0
-
4
10. jun
18:00
Svenstrup-Godthåb IF
0
FK Alliancen
4
552698
ma10-06 2024
18:30
Oversidder
Vrå Stadion
10. jun
18:30
Vraa/Børglum IF
Oversidder
552699
ma10-06 2024
18:30
Oversidder
10. jun
18:30
Oversidder
TSI-Stenum/GVL
552682
ma17-06 2024
18:30 Svenstrup Stadion
AFBR
17. jun
18:30
Svenstrup-Godthåb IF
Gug B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 i puljen er kvalificeret til Regionsmesterskaberne lørdag 22. juni i Aalborg KFUM.

AFBUD TIL REGIONSMESTERSKABET
Hvis I er forhindrede i at deltage, er det vigtigt, at I hurtigst muligt meddeler regionskontoret dette - et tidligt afbud giver os bedre forudsætninger for at finde en kvalificeret afløser.

Afbud ødelægger stævnet for andre og medfører derfor bøde - se nedenstående skema for yderligere oplysninger:

Afbud inden 1. juni: Gratis
Afbud 1. juni - 16. juni: kr. 500 ,-
Afbud fra 17. juni - 23. juni: kr. 1.000 ,-

Har du yderligere spørgsmål til regionsfinalerne, er du velkommen til at kontakte regionskontoret.

 

Log ind