Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
11:10
Hørning IF
Aabyhøj IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Stavtrup IF
1
Hovedgård/Søvind
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Silkeborg IF
HØST IF/NVUI
UDS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:00
AIA/Tranbjerg
0
Sole IF
8
|
|||||||||||||||||||
20. apr
09:00
Samsø IK
Horsens Nord
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:20
Aabyhøj IF
7
Silkeborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Hovedgård/Søvind
0
Samsø IK
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
HØST IF/NVUI
3
AIA/Tranbjerg
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Horsens Nord
3
Hørning IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:30
Sole IF
4
Stavtrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Stavtrup IF
5
Samsø IK
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Sole IF
3
HØST IF/NVUI
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:45
AIA/Tranbjerg
5
Aabyhøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Hørning IF
2
Hovedgård/Søvind
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Samsø IK
10
Hørning IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Silkeborg IF
1
Samsø IK
15
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
HØST IF/NVUI
1
Stavtrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Horsens Nord
7
AIA/Tranbjerg
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Aabyhøj IF
Sole IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
Stavtrup IF
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
HØST IF/NVUI
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Sole IF
Horsens Nord
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
AIA/Tranbjerg
Hovedgård/Søvind
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:10
Hørning IF
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Horsens Nord
HØST IF/NVUI
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Aabyhøj IF
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Silkeborg IF
Horsens Nord
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Horsens Nord
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Hovedgård/Søvind
Sole IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Samsø IK
AIA/Tranbjerg
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
HØST IF/NVUI
Hovedgård/Søvind
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Sole IF
Samsø IK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:45
AIA/Tranbjerg
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Stavtrup IF
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:10
Hørning IF
Sole IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Hovedgård/Søvind
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Silkeborg IF
AIA/Tranbjerg
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Horsens Nord
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Samsø IK
HØST IF/NVUI
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:20
Aabyhøj IF
Samsø IK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
Sole IF
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:45
AIA/Tranbjerg
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Horsens Nord
Hovedgård/Søvind
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
HØST IF/NVUI
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Hovedgård/Søvind
Silkeborg IF
|
Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:
P. 10: Nr. 1
P. 11: Nr. 1-2
P. 12: Nr. 1
Se info om Regionfinalen HER.