U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024, Pulje 50

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
190461
13-04 2024
11:00
Oversidder
Sabrohallen
13. apr
11:00
Sabro IF
Oversidder
190457
14-04 2024
14:00 Volkswagen Park Randers (kunst)
0
-
5
14. apr
14:00
Randers Q
0
Hasle B
5
190458
ti16-04 2024
Oversidder
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
16. apr
Harlev IK
Oversidder
190459
ti16-04 2024
18:00 Tovshøjskolen
3
-
3
16. apr
18:00
IVF, Århus
3
Hinnerup/Lystrup
3
190466
ti23-04 2024
Oversidder
23. apr
Oversidder
Ry Fodbold
190464
ti23-04 2024
18:00 Lystrup Idrætsanlæg
2
-
1
23. apr
18:00
Hinnerup/Lystrup
2
Randers Q
1
190463
ti23-04 2024
18:30
Oversidder
23. apr
18:30
Oversidder
Harlev IK
190462
28-04 2024
12:00 Ellehøjskolen
1
-
2
28. apr
12:00
Hasle B
1
Sabro IF
2
190470
ma29-04 2024
18:00 Volkswagen Park Græs
0
-
9
29. apr
18:00
Randers Q
0
AIA/Tranbjerg
9
190471
ma29-04 2024
18:20
Oversidder
INOX Park
29. apr
18:20
Ry Fodbold
Oversidder
190469
ti30-04 2024
Oversidder
Tovshøjskolen
30. apr
IVF, Århus
Oversidder
190468
to02-05 2024
18:00 Sabrohallen
2
-
0
02. maj
18:00
Sabro IF
2
Harlev IK
0
190472
ma06-05 2024
17:45 Grønløkke Stadion
4
-
5
06. maj
17:45
AIA/Tranbjerg
4
Hasle B
5
190475
ti07-05 2024
Oversidder
07. maj
Oversidder
Randers Q
190473
ti07-05 2024
18:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
3
-
1
07. maj
18:00
Harlev IK
3
Ry Fodbold
1
190476
ti07-05 2024
18:30
Oversidder
07. maj
18:30
Oversidder
IVF, Århus
190465
on08-05 2024
18:00 Grønløkke Stadion
1
-
2
08. maj
18:00
AIA/Tranbjerg
1
IVF, Århus
2
190481
12-05 2024
12:00
Oversidder
Volkswagen Park Randers (kunst)
12. maj
12:00
Randers Q
Oversidder
190477
ti14-05 2024
Oversidder
Ellehøjskolen
14. maj
Hasle B
Oversidder
190478
ti14-05 2024
18:00 Tovshøjskolen
2
-
0
14. maj
18:00
IVF, Århus
2
Harlev IK
0
190479
ti14-05 2024
18:00 Lystrup Idrætsanlæg
5
-
8
14. maj
18:00
Hinnerup/Lystrup
5
AIA/Tranbjerg
8
190480
ti14-05 2024
18:00 Sabrohallen
4
-
2
14. maj
18:00
Sabro IF
4
Ry Fodbold
2
190485
ti21-05 2024
Oversidder
21. maj
Oversidder
Hinnerup/Lystrup
190483
ti21-05 2024
18:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
1
-
1
21. maj
18:00
Harlev IK
1
Randers Q
1
190482
ti21-05 2024
18:30
Oversidder
21. maj
18:30
Oversidder
Hasle B
190486
on22-05 2024
18:00 INOX Park
6
-
1
22. maj
18:00
Ry Fodbold
6
IVF, Århus
1
190484
25-05 2024
11:15 Grønløkke Stadion
4
-
2
25. maj
11:15
AIA/Tranbjerg
4
Sabro IF
2
190489
25-05 2024
11:15
Oversidder
Grønløkke Stadion
25. maj
11:15
AIA/Tranbjerg
Oversidder
190509
26-05 2024
13:45 Volkswagen Park Randers (kunst)
3
-
5
26. maj
13:45
Randers Q
3
Ry Fodbold
5
190467
ti28-05 2024
18:00 Ellehøjskolen
0
-
2
28. maj
18:00
Hasle B
0
Hinnerup/Lystrup
2
190490
ti28-05 2024
18:00
Oversidder
Lystrup Idrætsanlæg
28. maj
18:00
Hinnerup/Lystrup
Oversidder
190474
to30-05 2024
17:45 Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
0
-
2
30. maj
17:45
Hinnerup/Lystrup
0
Sabro IF
2
190487
02-06 2024
13:00 Ellehøjskolen
1
-
1
02. jun
13:00
Hasle B
1
Harlev IK
1
190514
ti04-06 2024
Oversidder
04. jun
Oversidder
Sabro IF
190513
ti04-06 2024
18:00 Tovshøjskolen
0
-
2
04. jun
18:00
IVF, Århus
0
Randers Q
2
190512
ti04-06 2024
18:30
Oversidder
04. jun
18:30
Oversidder
AIA/Tranbjerg
190510
on05-06 2024
18:30 INOX Park
2
-
1
05. jun
18:30
Ry Fodbold
2
Hasle B
1
190460
to06-06 2024
18:00 INOX Park
0
-
2
06. jun
18:00
Ry Fodbold
0
AIA/Tranbjerg
2
190511
to06-06 2024
18:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
5
-
1
06. jun
18:00
Harlev IK
5
Hinnerup/Lystrup
1
191568
09-06 2024
10:00 Volkswagen Park Randers (kunst)
0
-
2
09. jun
10:00
Randers Q
0
Sabro IF
2
190515
09-06 2024
13:00 Ellehøjskolen
UHT
09. jun
13:00
Hasle B
IVF, Århus
UHT
191570
ti11-06 2024
Oversidder
Oversidder
11. jun
Oversidder
Oversidder
190517
ti11-06 2024
19:30 E. Trasborg Park
0
-
1
11. jun
19:30
Hinnerup/Lystrup
0
Ry Fodbold
1
190488
to13-06 2024
18:00 Sabrohallen
UHT
13. jun
18:00
Sabro IF
IVF, Århus
UHT
190516
to13-06 2024
18:45 Grønløkke Stadion
8
-
0
13. jun
18:45
AIA/Tranbjerg
8
Harlev IK
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:

P. 50: Nr. 1-3
P. 51: Nr. 1

Se info om Regionfinalen HER.

Se datoplan m.m. for 8:8 forår 2024 her - Datoplan m.m. 8:8

Log ind