U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024, Pulje 55

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
195171
ma08-04 2024
17:15 Hover IF Kunstgræs
0
-
2
08. apr
17:15
Gauerslund IF
0
Hover IF
2
195173
ti09-04 2024
18:00 Askov Stadion
HHT
09. apr
18:00
Team Vab
Smidstrup/Skærup IF
HHT
195172
on10-04 2024
18:00 Egtved Idræts- og Multicenter
1
-
12
10. apr
18:00
Ammitsbøl/Egtved
1
Dalby GF
12
195176
ma15-04 2024
18:00 Hover Stadion
3
-
4
15. apr
18:00
Hover IF
3
Ammitsbøl/Egtved
4
195175
ti16-04 2024
17:30 Dalby Stadion
UHT
16. apr
17:30
Dalby GF
Team Vab
UHT
195174
on17-04 2024
19:00 Smidstrup Hallen
3
-
0
17. apr
19:00
Smidstrup/Skærup IF
3
Gauerslund IF
0
195179
ma22-04 2024
17:00 Hover Stadion
4
-
0
22. apr
17:00
Hover IF
4
Dalby GF
0
195178
ma22-04 2024
18:00 Ødsted Stadion
3
-
1
22. apr
18:00
Ammitsbøl/Egtved
3
Smidstrup/Skærup IF
1
195182
on24-04 2024
19:00 Smidstrup Hallen
2
-
0
24. apr
19:00
Smidstrup/Skærup IF
2
Hover IF
0
195183
ti30-04 2024
18:00 Askov Stadion
0
-
4
30. apr
18:00
Team Vab
0
Ammitsbøl/Egtved
4
195181
to02-05 2024
17:00 Danbolig Arena Gauerslund
3
-
1
02. maj
17:00
Gauerslund IF
3
Dalby GF
1
195293
ma06-05 2024
17:30 Hover Stadion
3
-
0
06. maj
17:30
Hover IF
3
Team Vab
0
195185
on08-05 2024
18:00 Egtved Idræts- og Multicenter
0
-
3
08. maj
18:00
Ammitsbøl/Egtved
0
Gauerslund IF
3
195186
12-05 2024
15:00 Dalby Stadion
6
-
4
12. maj
15:00
Dalby GF
6
Smidstrup/Skærup IF
4
195888
ma13-05 2024
17:30 Hover Stadion
3
-
3
13. maj
17:30
Hover IF
3
Gauerslund IF
3
195294
on15-05 2024
19:00 Smidstrup Hallen
4
-
0
15. maj
19:00
Smidstrup/Skærup IF
4
Team Vab
0
196021
ma20-05 2024
18:00 Ødsted Stadion
3
-
2
20. maj
18:00
Ammitsbøl/Egtved
3
Hover IF
2
195889
ti21-05 2024
17:00 Danbolig Arena Gauerslund
3
-
2
21. maj
17:00
Gauerslund IF
3
Smidstrup/Skærup IF
2
196022
ti21-05 2024
18:00 Askov Stadion
0
-
7
21. maj
18:00
Team Vab
0
Dalby GF
7
196034
on22-05 2024
18:00 Dalby Stadion
1
-
1
22. maj
18:00
Dalby GF
1
Hover IF
1
195337
25-05 2024
13:00 Dalby Stadion
3
-
4
25. maj
13:00
Dalby GF
3
Ammitsbøl/Egtved
4
196035
ti28-05 2024
18:00 Askov Stadion
1
-
5
28. maj
18:00
Team Vab
1
Gauerslund IF
5
196023
on29-05 2024
19:00 Smidstrup Hallen
3
-
1
29. maj
19:00
Smidstrup/Skærup IF
3
Ammitsbøl/Egtved
1
196038
ma03-06 2024
17:30 Hover Stadion
1
-
1
03. jun
17:30
Hover IF
1
Smidstrup/Skærup IF
1
196036
ma03-06 2024
18:00 Ødsted Stadion
0
-
2
03. jun
18:00
Ammitsbøl/Egtved
0
Team Vab
2
196037
ti04-06 2024
17:00 Dalby Stadion
2
-
0
04. jun
17:00
Dalby GF
2
Gauerslund IF
0
196041
ma10-06 2024
18:00 Askov Stadion
0
-
4
10. jun
18:00
Team Vab
0
Hover IF
4
196039
ti11-06 2024
18:00 Danbolig Arena Gauerslund
3
-
4
11. jun
18:00
Gauerslund IF
3
Ammitsbøl/Egtved
4
196040
on12-06 2024
18:00 Smidstrup Hallen
3
-
2
12. jun
18:00
Smidstrup/Skærup IF
3
Dalby GF
2
195177
ti25-06 2024
18:00 Danbolig Arena Gauerslund
4
-
1
25. jun
18:00
Gauerslund IF
4
Team Vab
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:

P. 53: Nr. 1-2
P. 54: Nr. 1
P. 55: Nr. 1

Se info om Regionfinalen HER.

Se datoplan m.m. for 8:8 forår 2024 her - Datoplan m.m. 8:8

Log ind