U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024, Pulje 189

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-04 2024
Spillested:
Birkelse Stadion Gl. Landevej 62B 9440 Aabybro
511982 10:00
10:00
Gjøl/Birkelse (1)
Poulstrup Vrejlev 81
511983 10:00
10:00
Gjøl/Birkelse (2)
Øster Han Herred
511985 10:30
10:30
Øster Han Herred
Gjøl/Birkelse (1)
511986 10:30
10:30
Poulstrup Vrejlev 81
Gjøl/Birkelse (2)
Arrangør:
søndag den. 28-04 2024
Spillested:
Sulsted Stadion Bane 4. Træningsbanen ved klubhuset Toftegårdsvej 30 9381 Sulsted
511987 10:00 Bane 4. Træningsbanen ved klubhuset
10:00
Sulsted IF
Brønderslev IF
511995 10:00
10:00
V. Hjermitslev B
Vadum IF
512098 10:30
10:30
Vadum IF
Sulsted IF
512099 10:30
10:30
Brønderslev IF
V. Hjermitslev B
Arrangør:
søndag den. 05-05 2024
Spillested:
Halvrimmen Stadion Bryggerivej 20 9460 Brovst
512104 10:00
ANN
10:00
Sulsted IF
Poulstrup Vrejlev 81
ANN
512126 10:00
V. Hjermitslev B
!
NB: V. Hjermitslev B er taberdømt
10:00
V. Hjermitslev B
Øster Han Herred
512127 10:30
ANN
10:30
Øster Han Herred
Sulsted IF
ANN
512128 10:30
V. Hjermitslev B
!
NB: V. Hjermitslev B er taberdømt
10:30
Poulstrup Vrejlev 81
V. Hjermitslev B
Arrangør:
søndag den. 05-05 2024
Spillested:
Gjøl B`s Baner Rønnebærvej 8 9440 Aabybro
512100 10:00
10:00
Gjøl/Birkelse (1)
Brønderslev IF
512101 10:00
10:00
Gjøl/Birkelse (2)
Vadum IF
512102 10:30
10:30
Vadum IF
Gjøl/Birkelse (1)
512103 10:30
10:30
Brønderslev IF
Gjøl/Birkelse (2)
Arrangør:
søndag den. 02-06 2024
Spillested:
Vadum Hallen Søndermarken 20 9430 Vadum
512129 10:00
10:00
Poulstrup Vrejlev 81
Brønderslev IF
512130 10:00
10:00
Øster Han Herred
Vadum IF
512131 10:30
10:30
Vadum IF
Poulstrup Vrejlev 81
513155 10:30
10:30
Brønderslev IF
Øster Han Herred
søndag den. 02-06 2024
Spillested:
V.Hjermitslev Boldklub 1 Assenbækvej 35 9700 Brønderslev
513156 10:00 1
ANN
10:00
Gjøl/Birkelse (1)
Sulsted IF
ANN
513157 10:00 1
ANN
10:00
Gjøl/Birkelse (2)
V. Hjermitslev B
ANN
513158 10:30 1
ANN
10:30
V. Hjermitslev B
Gjøl/Birkelse (1)
ANN
513159 10:30 1
ANN
10:30
Sulsted IF
Gjøl/Birkelse (2)
ANN
Arrangør:
søndag den. 16-06 2024
Spillested:
Arena Kop & Kande (Brønderslev) Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
513560 10:00
10:00
Sulsted IF
V. Hjermitslev B
513561 10:00
10:00
Brønderslev IF
Vadum IF
513562 10:30
10:30
Vadum IF
Sulsted IF
513563 10:30
10:30
V. Hjermitslev B
Brønderslev IF
søndag den. 16-06 2024
Spillested:
Vrejlev/Hæstrup Hallen Poulstrup Skolevej 5 9760 Vrå
513160 10:00
10:00
Gjøl/Birkelse (1)
Gjøl/Birkelse (2)
513161 10:00
10:00
Poulstrup Vrejlev 81
Øster Han Herred
513162 10:30
10:30
Øster Han Herred
Gjøl/Birkelse (1)
513163 10:30
10:30
Gjøl/Birkelse (2)
Poulstrup Vrejlev 81
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind