Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. maj
17:00
Gug B
Støvring IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Gug B
FC Vesterbro, Aalborg
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Gug B
IF Skjold Sæby/Voersaa
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 881
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Gug B
Oversidder
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 711
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Gug B
Nordens Paris FC (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:00
Gug B
AaB (U10Dr.) (2)
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Gug B
SIF Assentoft
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 462
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Gug B
Dall/Ferslev IF
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 553
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Gug B
Støvring IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 743
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Gug B
Fjerritslev IF
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 881
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Gug B
FC Dansom (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Gug B (2)
FK Fjordsiden
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Gug B
Grenaa IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Gug B
Vraa/Børglum IF
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Gug B
Doense/Vebbestrup IF
M+32 B - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Gug B
Aalborg KFUM
U11 Drenge B (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Gug B
Randers Freja
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Gug B
FEJ Aalborg IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 267
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Gug B
Aalborg KFUM
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 632
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Gug B
Mou IF
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Gug B
B52/Aalborg
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Gug B (2)
Aalborg KFUM
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Gug B
AaB
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 711
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Gug B (1)
Oversidder
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Gug B
Aalborg Chang
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Gug B (1)
Øster Hornum IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Gug B
Aalborg Freja
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Gug B
Nøvling FK
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Gug B
LKB/Gistrup
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Gug B
Vejgaard B
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Gug B
LKB/Gistrup (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Gug B (2)
Støvring IF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Gug B
Støvring IF
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Gug B
Hjørring IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Gug B
Øster Sundby B32
Oldboys +32 / +40 - 7:7 Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Gug B (1)
Gundersted IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Gug B (2)
B52/Aalborg
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
Gug B
Vorup FB
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Gug B
Hornbæk SF
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Gug B
LKB/Gistrup
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Gug B (2)
Vejgaard B
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Gug B (1)
Terndrup IF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Gug B
ASV
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Gug B
AaB
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
Gug B (1)
Oversidder
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
Gug B
Svenstrup-Godthåb IF
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Gug B
Aalborg Freja (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Gug B
B52/Aalborg
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Gug B
LKB/Gistrup
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:10
LKB/Gistrup
Vodskov IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:50
Vodskov IF
Gug B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Gug B (2)
Jetsmark IF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Gug B
Vodskov IF
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 871
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Gug B
Nørresundby FB (1)
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Gug B
KB 81 Aalborg
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Gug B
Valsgård IF 83
U11 Drenge B (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Gug B
TSV
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Gug B
Vejgaard B
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Gug B
IK Rosendal
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Gug B
Sønderup/Suldrup IK Frem
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 553
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Gug B
Farsø/Ullits IK
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 743
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Gug B
Øster Han Herred
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Gug B
Nørager/Rørbæk IF
M+32 B - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Gug B
Dronninglund IF
Oldboys +32 / +40 - 7:7 Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Gug B
Aars IK
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Gug B
Aalborg KFUM
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Gug B (2)
Nordens Paris FC (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Gug B
Vegger IF
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Gug B
LKB/Gistrup
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Gug B (2)
Roklubben FF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Gug B (2)
Øster Sundby B 32
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Gug B
Brønderslev IF
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 711
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Gug B
Svenstrup-Godthåb IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 632
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Gug B
AaB (1)
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Gug B
IF Skjold Sæby
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Gug B (1)
Løgstør IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Gug B
IK Rosendal
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 462
|