MENU

Brabrand IF's Idrætsanlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
116132 1 on
12-08 2020
Kl. 17:45
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 Pulje 95 Brabrand IF Skødstrup SF
692916 2 on
12-08 2020
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 12 Brabrand IF Galten FS
155392 1 to
13-08 2020
Kl. 17:45
U12 Drenge A2 (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 46 Brabrand IF Odder IGF
111377 1 to
13-08 2020
Kl. 19:00
K+29 7M - Efterår 2020 Pulje 320 Brabrand IF Lystrup IF
289122 2 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 69 Brabrand IF FC Bøgeskov
428363 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 748 Brabrand IF Stavtrup/Viby IF
316639 1
15-08 2020
Kl. 10:45
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 488 Brabrand IF IF Midtdjurs
306339 1
16-08 2020
Kl. 12:15
U19 Drenge Liga 2 (2002-03) 11M- efterår 2020 Pulje 316 Brabrand IF Bredballe IF (2)
261049 1
16-08 2020
Kl. 14:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2020 Pulje 283 Brabrand IF FC Horsens (2)
114634 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:15
U13 Piger C (2008) 8M - Efterår 2020 Pulje 243 Brabrand IF Harlev IK
289132 3 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 69 Brabrand IF Fuglebakken KFUM Århus (2)
694292 3 on
19-08 2020
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 60 år 11 mands Kreds 15 Brabrand IF Fuglebakken KFUM Århus
672689 3 on
19-08 2020
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 6 Brabrand IF Aarhus Posten
158068 2 to
20-08 2020
Kl. 17:30
U12 Piger C (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 228 Brabrand IF Solbjerg IF
114108 2 to
20-08 2020
Kl. 18:45
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 Pulje 91 Brabrand IF Oversidder
257705 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge B2 (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 21 ASA, Aarhus (2) Brabrand IF
257706 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge B2 (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 21 Aarhus Fremad VRI
217142 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge C (2009) 5M - Efterår 2020 Pulje 498 Brabrand IF AIA/Tranbjerg
217144 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge C (2009) 5M - Efterår 2020 Pulje 498 VSK Aarhus ASA, Aarhus
913290 1
22-08 2020
Kl. 10:15
U6 Drenge (2015) 3M - lørdag 22/8 Pulje 341 Brabrand IF Lystrup IF
913292 1
22-08 2020
Kl. 10:30
U6 Drenge (2015) 3M - lørdag 22/8 Pulje 341 Brabrand IF Nielstrup/Voldum IF
411747 2
22-08 2020
Kl. 10:30
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 645 Brabrand IF Kjellerup IF
217145 2
22-08 2020
Kl. 10:40
U12 Drenge C (2009) 5M - Efterår 2020 Pulje 498 Brabrand IF ASA, Aarhus
217146 2
22-08 2020
Kl. 10:40
U12 Drenge C (2009) 5M - Efterår 2020 Pulje 498 VSK Aarhus AIA/Tranbjerg
257707 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U11 Drenge B2 (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 21 Aabyhøj IF tst Fodbold
257708 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U11 Drenge B2 (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 21 VRI ASA, Aarhus (2)
257709 1
22-08 2020
Kl. 11:20
U11 Drenge B2 (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 21 Brabrand IF Aabyhøj IF
257710 1
22-08 2020
Kl. 11:20
U11 Drenge B2 (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 21 tst Fodbold Aarhus Fremad
428371 2
22-08 2020
Kl. 12:15
U13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 748 Brabrand IF Hornslet IF
723960 4
22-08 2020
Kl. 16:15
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2020 Pulje 3 Brabrand IF Fuglebakken
249197 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 624 Brabrand IF (1) Galten FS
249198 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 624 Brabrand IF (2) tst Fodbold
218535 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 523 Brabrand IF (1) IF Lyseng (1)
218536 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 523 Brabrand IF (2) IF Lyseng (2)
245085 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 574 Brabrand IF (1) Hasle B
245086 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 574 Brabrand IF (2) Hørning IF
249199 1
23-08 2020
Kl. 10:30
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 624 Brabrand IF (2) Galten FS
249200 1
23-08 2020
Kl. 10:30
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 624 Brabrand IF (1) tst Fodbold
245087 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 574 Brabrand IF (2) Hasle B
245088 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 574 Brabrand IF (1) Hørning IF
218537 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 523 Brabrand IF (2) IF Lyseng (1)
218538 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 523 Brabrand IF (1) IF Lyseng (2)
903705
23-08 2020
Kl. 11:30
Herre Division / Træningskamp Træningskamp Brabrand IF Holstebro B
306344 2
23-08 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge Liga 2 (2002-03) 11M- efterår 2020 Pulje 316 Brabrand IF Odder IGF
490333 2
23-08 2020
Kl. 12:30
U15 Piger Liga 2 (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 864 Brabrand IF HT/SIK
306653 2
23-08 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11/9M- efterår 2020 Pulje 327 Brabrand IF Stautrup IF
264522 2
23-08 2020
Kl. 16:00
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2020 Pulje 294 Brabrand IF Aabyhøj IF
114637 3 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
U13 Piger C (2008) 8M - Efterår 2020 Pulje 243 Brabrand IF HT/SIK
116143 3 ti
25-08 2020
Kl. 18:45
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 Pulje 95 Brabrand IF FC Skanderborg
306656 3 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11/9M- efterår 2020 Pulje 327 Brabrand IF Aabyhøj IF
158071 3 on
26-08 2020
Kl. 18:00
U12 Piger C (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 228 Brabrand IF Harlev IK
692923 4 on
26-08 2020
Kl. 19:10
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 12 Brabrand IF Røde Fane IF
111388 3 to
27-08 2020
Kl. 19:00
K+29 7M - Efterår 2020 Pulje 320 Brabrand IF IF Mols
289140 5 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 69 Brabrand IF BSS Sport
490340 4
29-08 2020
Kl. 11:00
U15 Piger Liga 2 (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 864 Brabrand IF FC Horsens
316645 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 488 Brabrand IF Harlev IK
261055 3
29-08 2020
Kl. 16:15
Kvinder Serie 1 - Efterår 2020 Pulje 283 Brabrand IF BSS Sport
218618 3
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 523 Brabrand IF (2) Aabyhøj IF
218619 3
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 523 Brabrand IF (1) Hasle B
218620 3
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 523 Brabrand IF (1) Aabyhøj IF
218621 3
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 523 Brabrand IF (2) Hasle B
725532 4 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 45 år 11 mands Kreds 9 Brabrand IF Korsholm IF
114151 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:45
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 Pulje 91 Brabrand IF Harlev IK
692929 5 on
02-09 2020
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 12 Brabrand IF IF Lyseng (1)
694304 5 on
02-09 2020
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 60 år 11 mands Kreds 15 Brabrand IF Freja Oldboys
672699 5 on
02-09 2020
Kl. 19:30
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 6 Brabrand IF Hårby IK 81
155400 4 to
03-09 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge A2 (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 46 Brabrand IF TMG
157165 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U11 Piger B (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 211 Brabrand IF TMG
157166 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U11 Piger B (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 211 AIA/Tranbjerg Stautrup IF
248025 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 595 Brabrand IF AGF, Aarhus
248026 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 595 Stavtrup IF AIA/Tranbjerg
248059 3
05-09 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 595 Stavtrup IF AGF, Aarhus
248060 3
05-09 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 595 Brabrand IF AIA/Tranbjerg
157167 3
05-09 2020
Kl. 10:40
U11 Piger B (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 211 Stautrup IF ASA, Aarhus
157168 3
05-09 2020
Kl. 10:40
U11 Piger B (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 211 TMG AIA/Tranbjerg
157169 3
05-09 2020
Kl. 11:20
U11 Piger B (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 211 ASA, Aarhus Brabrand IF
114643 5
05-09 2020
Kl. 12:30
U13 Piger C (2008) 8M - Efterår 2020 Pulje 243 Brabrand IF Galten FS
906122 2
05-09 2020
Kl. 14:00
2. division 2020/21 Pulje 1 Brabrand Thisted FC
723979 6
05-09 2020
Kl. 16:15
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2020 Pulje 3 Brabrand IF IFSK
249213 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 624 Brabrand IF (2) Aabyhøj IF
249214 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 624 Brabrand IF (1) Hasle B
245343 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 574 Brabrand IF (2) Stautrup IF
245344 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 574 Brabrand IF (1) ØBG Silkeborg
249215 3
06-09 2020
Kl. 10:30
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 624 Brabrand IF (1) Aabyhøj IF
249216 3
06-09 2020
Kl. 10:30
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 624 Brabrand IF (2) Hasle B
247046 3
06-09 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 574 Brabrand IF (1) Stautrup IF
247047 3
06-09 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 574 Brabrand IF (2) ØBG Silkeborg
411756 4
06-09 2020
Kl. 12:30
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 645 Brabrand IF Gødvad GIF
261058 4
06-09 2020
Kl. 14:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2020 Pulje 283 Brabrand IF Odder IGF
306412 5
06-09 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge Liga 2 (2002-03) 11M- efterår 2020 Pulje 316 Brabrand IF IF Lyseng (1)
264529 4
06-09 2020
Kl. 16:00
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2020 Pulje 294 Brabrand IF Fuglebakken KFUM Århus
114646 6 ti
08-09 2020
Kl. 18:15
U13 Piger C (2008) 8M - Efterår 2020 Pulje 243 Brabrand IF Gedved IF
316648 4 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 488 Brabrand IF TRIF
155405 5 on
09-09 2020
Kl. 17:45
U12 Drenge A2 (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 46 Brabrand IF Sejs Svejbæk IF

Log ind