MENU

Idrætscenter Vest //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
691086 fr
07-08 2020
Kl. 18:00
Herre Division / Træningskamp Træningskamp Holstebro B Herning Fremad
370353 1
08-08 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 2A (2007) 11M -efterår 2020 Pulje 611 FS Holstebro Ikast FC
103552
08-08 2020
Kl. 13:00
U17 Drenge Liga 2 / Træningskamp Træningskamp Holstebro B Viborg FF
317488 1
09-08 2020
Kl. 13:00
U15 Drenge Liga 2A (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 513 FS Holstebro Bangsbo Freja
174472 1 on
12-08 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 67 Holstebro B (4) Ryde/Handbjerg UF
423053 1 on
12-08 2020
Kl. 18:30
U13 Drenge Liga 1B (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 712 FS Holstebro FC Salling
274797 2 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 Pulje 31 Holstebro B Vildbjerg SF
723926 9
15-08 2020
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2020 Pulje 2 Holstebro B Søften GF
264716 1
16-08 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge A1 (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 2 Holstebro B MorsØ FC
334146 2
16-08 2020
Kl. 13:30
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - efterår 2020 Pulje 301 FS Holstebro Jammerbugt FC
173197 2 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
U13 Piger C (08) 8M - Efterår 2020 Pulje 153 Holstebro B Vemb/Ulfborg
295135 1 ma
17-08 2020
Kl. 19:30
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 Pulje 105 Holstebro B Hover UIF
494157 1 on
19-08 2020
Kl. 18:30
U14 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 902 Holstebro B Silkeborg IF Q
723901 3 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2020 Pulje 2 Holstebro B Vildbjerg SF
555615 4 to
20-08 2020
Kl. 17:30
U10 Piger C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 55 Holstebro B (1) Team Tangen
555618 4 to
20-08 2020
Kl. 18:10
U10 Piger C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 55 Team Tangen Mejrup GU (2)
555799 4 to
20-08 2020
Kl. 18:50
U10 Piger C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 55 Mejrup GU (2) Holstebro B (1)
860261 2 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Herre C (+16) 7M Kortbane - Efterår 2020 Pulje 2 Holstebro B KFA
184217 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge A2 (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 53 Holstebro B (2) Oversidder
335588 2
22-08 2020
Kl. 13:00
U17 Drenge Liga 2 (2004) 11M - efterår 2020 Pulje 407 FS Holstebro Ringkøbing IF
174585 2
23-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge B (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 56 Holstebro B (3) MorsØ FC (2)
317527 3
23-08 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2A (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 513 FS Holstebro Hjørring FK
370361 3
23-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2A (2007) 11M -efterår 2020 Pulje 611 FS Holstebro ASA, Aarhus
494162 2
23-08 2020
Kl. 13:00
U14 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 902 Holstebro B Oversidder
295140 2 ma
24-08 2020
Kl. 19:30
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 Pulje 105 Holstebro B Spjald IF
264722 3 ti
25-08 2020
Kl. 18:30
U12 Drenge A1 (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 2 Holstebro B Vildbjerg SF
274805 4 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 Pulje 31 Holstebro B Herrup BF
208313 3 to
27-08 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge C (10) 8M - Efterår 2020 Pulje 93 Holstebro B Mejdal-Halgård Fodbold (1)
207752 3 to
27-08 2020
Kl. 17:30
U10 Piger C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 56 Holstebro B (2) Resen/Humlum IF
207753 3 to
27-08 2020
Kl. 18:10
U10 Piger C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 56 Resen/Humlum IF Mejrup GU (1)
208314 3 to
27-08 2020
Kl. 18:10
U11 Drenge C (10) 8M - Efterår 2020 Pulje 93 Mejdal-Halgård Fodbold (1) Måbjerg IF
207754 3 to
27-08 2020
Kl. 18:50
U10 Piger C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 56 Mejrup GU (1) Holstebro B (2)
208315 3 to
27-08 2020
Kl. 18:50
U11 Drenge C (10) 8M - Efterår 2020 Pulje 93 Måbjerg IF Holstebro B
335591 3 to
27-08 2020
Kl. 19:30
U17 Drenge Liga 2 (2004) 11M - efterår 2020 Pulje 407 FS Holstebro Lemvig GF
264725 4
29-08 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge A1 (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 2 Holstebro B Oversidder
423060 4
29-08 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 1B (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 712 FS Holstebro Thisted FC
334154 4
29-08 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - efterår 2020 Pulje 301 FS Holstebro Randers Freja
723910 5
29-08 2020
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2020 Pulje 2 Holstebro B Hobro IK
274808 5
30-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 Pulje 31 Holstebro B Aulum IF
670862 6 ma
31-08 2020
Kl. 17:30
U10 Drenge C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 25 Holstebro B (2) Ryde/Handbjerg UF (2)
173206 4 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
U13 Piger C (08) 8M - Efterår 2020 Pulje 153 Holstebro B Vinding UIF
670863 6 ma
31-08 2020
Kl. 18:10
U10 Drenge C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 25 Ryde/Handbjerg UF (2) Hodsager UF
670864 6 ma
31-08 2020
Kl. 18:50
U10 Drenge C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 25 Hodsager UF Holstebro B (2)
205144 4 ti
01-09 2020
Kl. 17:30
U9 Piger C (12) 5M - Efterår 2020 Pulje 134 Holstebro B (1) RLK
205145 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:10
U9 Piger C (12) 5M - Efterår 2020 Pulje 134 RLK Vinderup IK
205146 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:50
U9 Piger C (12) 5M - Efterår 2020 Pulje 134 Vinderup IK Holstebro B (1)
792445 3 on
02-09 2020
Kl. 17:30
U8 Drenge C (13) 5M - Efterår 2020 Pulje 112 Holstebro B Lemvig GF (2)
792446 3 on
02-09 2020
Kl. 17:30
U8 Drenge C (13) 5M - Efterår 2020 Pulje 112 Borbjerg GU Lemvig GF (1)
792447 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
U8 Drenge C (13) 5M - Efterår 2020 Pulje 112 Lemvig GF (2) Borbjerg GU
792448 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
U8 Drenge C (13) 5M - Efterår 2020 Pulje 112 Lemvig GF (1) Holstebro B
494170 5 to
03-09 2020
Kl. 18:30
U14 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 902 Holstebro B Viborg Q
860270 4 to
03-09 2020
Kl. 19:00
Herre C (+16) 7M Kortbane - Efterår 2020 Pulje 2 Holstebro B Haunstrup IF
295168 5 to
03-09 2020
Kl. 19:30
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 Pulje 105 Holstebro B SHN/Ulfborg

Log ind