Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. apr
19:00
HEI (S4/75)
Ebeltoft IF (S4/74)
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
HEI (1)
tst Fodbold (2)
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
HEI (2)
HEI (3)
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
tst Fodbold (1)
Hasle B
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
tst Fodbold (2)
HEI (2)
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
HEI (3)
tst Fodbold (1)
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Hasle B
HEI (1)
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
HEI
AGF, Aarhus
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
HEI (2)
Hasle B
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
tst Fodbold (2)
HEI (3)
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
HEI (1)
tst Fodbold (1)
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
HEI
Ebeltoft IF
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
HEI
tst Fodbold
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
HEI
Oversidder
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 843
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
HEI (2)
VRI
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
HEI
BMI (1)
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
HEI
Viby IF
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
HEI
Aarhus Fremad (3)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
HEI (1)
IF Mols
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 340
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
HEI (L2/456)
Hobro IK (L1/451)
U16 Drenge/11:11 (2008) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
HEI (5)
HEI (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hasle B (1)
Aabyhøj IF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hasle B (2)
Aabyhøj IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skødstrup SF
Ebeltoft IF
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
HEI (2)
Hornslet IF
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Aabyhøj IF (2)
HEI (4)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
HEI (2)
Hasle B (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Aabyhøj IF (1)
HEI (5)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
HEI (4)
Hasle B (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
HEI (2)
Aabyhøj IF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Hasle B (1)
HEI (5)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Hornslet IF
Skødstrup SF
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Ebeltoft IF
HEI (2)
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
HEI (4)
Hasle B (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Aabyhøj IF (2)
HEI (5)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Hasle B (2)
HEI (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
HEI
Egebjerg IF
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
HEI (5)
Hasle B (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
HEI (2)
Aabyhøj IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Aabyhøj IF (1)
HEI (4)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Hasle B (1)
Aabyhøj IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Aabyhøj IF (1)
Hasle B (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
HEI (4)
HEI (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
HEI
Oversidder
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
HEI (1)
AH 2012
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Grundfør UI
Aabyhøj IF (1)
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Helsted Fremad IF
HEI (2)
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
HEI (2)
Grundfør UI
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Aabyhøj IF (1)
Helsted Fremad IF
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
HEI
Lisbjerg FC
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
HEI
AIA/Tranbjerg
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 538
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
HEI
Harlev IK
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 464
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
HEI
Skive IK (E)
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
HEI (2)
Virup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
HEI
SGF/HOG
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 945
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
HEI
AC Norddjurs
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
HEI (2)
Oversidder
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
HEI
Oversidder
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
HEI
Helsted Fremad IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
HEI
Skødstrup SF
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 464
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
HEI
Viby IF
HHT
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
HEI
GUI/SGF
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
HEI
Skødstrup SF (1)
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
HEI
Aabyhøj IF
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
HEI (1)
Hadsten SK
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
HEI (1)
Lystrup IF
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 340
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
HEI (2)
JAI, Aarhus (1)
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|