Greve Idræts Center

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
879383
03-03 2024
10:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 5 Greve Fodbold Næstved I.F.
8
-
4
03. mar
10:30
Greve Fodbold
8
Næstved I.F.
4
886767
03-03 2024
10:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 5 Greve Fodbold Oversidder
03. mar
10:30
Greve Fodbold
Oversidder
403495
03-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3 Greve Fodbold Vestia
6
-
1
03. mar
12:00
Greve Fodbold
6
Vestia
1
129395
03-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3 Greve Fodbold Hvidovre IF
5
-
2
03. mar
12:00
Greve Fodbold
5
Hvidovre IF
2
956645
03-03 2024
14:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 5 Greve Fodbold FC Storebælt
2
-
2
03. mar
14:00
Greve Fodbold
2
FC Storebælt
2
584205
03-03 2024
16:00 VinterBOLD U-15 piger 2 Pulje 2 Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold
03. mar
16:00
Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold
584213
03-03 2024
16:00 VinterBOLD U-15 piger 2 Pulje 2 Greve Fodbold Oversidder
03. mar
16:00
Greve Fodbold
Oversidder
944703
03-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 13 Greve Fodbold Oversidder
03. mar
16:00
Greve Fodbold
Oversidder
452661
fr08-03 2024
18:30 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1 Greve Fodbold Nykøbing FC
08. mar
18:30
Greve Fodbold
Nykøbing FC
111047
09-03 2024
09:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger Liga/M Pulje 1 Greve Fodbold HIK
09. mar
09:00
Greve Fodbold
HIK
788363
09-03 2024
10:30 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 2 Greve Fodbold Vindinge IF
09. mar
10:30
Greve Fodbold
Vindinge IF
861782
10-03 2024
09:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 5 Greve Fodbold Taastrup Idrætsforening
10. mar
09:00
Greve Fodbold
Taastrup Idrætsforening
718171
10-03 2024
09:00 VinterBold U11 Piger 1 (13) 8:8 Pulje 1 Greve Fodbold KB
10. mar
09:00
Greve Fodbold
KB
785349
10-03 2024
10:30 VinterBOLD 7/8-mands U15 Piger Pulje 1 Greve Fodbold Brøndbyernes IF
10. mar
10:30
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
944708
10-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 13 Greve Fodbold Oversidder
10. mar
16:00
Greve Fodbold
Oversidder
582990
10-03 2024
16:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 5 Greve Fodbold Vallensbæk IF
10. mar
16:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
583752
10-03 2024
16:00 VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 Pulje 1 Greve Fodbold (1) Taastrup FC
10. mar
16:00
Greve Fodbold (1)
Taastrup FC
307607
ma11-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+45 1 Pulje 1 Greve Fodbold B 1908
11. mar
20:30
Greve Fodbold
B 1908
956655
16-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 5 Greve Fodbold BK Friheden
16. mar
10:00
Greve Fodbold
BK Friheden
111217
16-03 2024
10:30 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 Pulje 2 Greve Fodbold Kastrup
16. mar
10:30
Greve Fodbold
Kastrup
583757
16-03 2024
14:00 VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 Pulje 1 Greve Fodbold (1) Ishøj IF
16. mar
14:00
Greve Fodbold (1)
Ishøj IF
718174
17-03 2024
09:00 VinterBold U11 Piger 1 (13) 8:8 Pulje 1 Greve Fodbold Nørrebro United
17. mar
09:00
Greve Fodbold
Nørrebro United
785352
17-03 2024
10:30 VinterBOLD 7/8-mands U15 Piger Pulje 1 Greve Fodbold Nivå-Kokkedal FK
17. mar
10:30
Greve Fodbold
Nivå-Kokkedal FK
106844
17-03 2024
10:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 6 Greve Fodbold Vallensbæk IF
17. mar
10:30
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
879393
17-03 2024
10:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 5 Greve Fodbold Karlslunde IF
17. mar
10:30
Greve Fodbold
Karlslunde IF
899689
17-03 2024
10:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 5 Greve Fodbold FC Lejre
17. mar
10:30
Greve Fodbold
FC Lejre
129405
17-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3 Greve Fodbold Oversidder
17. mar
12:00
Greve Fodbold
Oversidder
889366
17-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3 Greve Fodbold Taastrup FC
17. mar
12:00
Greve Fodbold
Taastrup FC
590840
17-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 4 Greve Fodbold Herstedøster IC
UHT
17. mar
14:00
Greve Fodbold
Herstedøster IC
UHT
583367
17-03 2024
14:00 VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 3 Greve Fodbold Nykøbing FC
17. mar
14:00
Greve Fodbold
Nykøbing FC
583853
17-03 2024
16:00 VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 Pulje 2 Greve Fodbold (2) Dragør BK
17. mar
16:00
Greve Fodbold (2)
Dragør BK
583003
17-03 2024
16:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 5 Greve Fodbold Union
17. mar
16:00
Greve Fodbold
Union
511214
to21-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+32 1 Pulje 1 Greve Fodbold BK Rødovre
21. mar
20:30
Greve Fodbold
BK Rødovre
837338
23-03 2024
10:30 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 2 Greve Fodbold Svogerslev BK
23. mar
10:30
Greve Fodbold
Svogerslev BK
511351
24-03 2024
09:00 VinterBold U12 Piger 2 (12) 8:8 Pulje 1 Greve Fodbold Tårnby FF
24. mar
09:00
Greve Fodbold
Tårnby FF
512193
24-03 2024
09:00 VinterBold U11 Piger 2 (13) 8:8 Pulje 1 Greve Fodbold Hekla
24. mar
09:00
Greve Fodbold
Hekla
944716
24-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 13 Greve Fodbold Sorø Freja
24. mar
16:00
Greve Fodbold
Sorø Freja

Log ind