Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. apr
18:30
Aulum IF
Bording IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Aulum IF
Tjørring IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 485
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
Aulum IF
Feldborg/Haderup IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr
17:30
Aulum IF (2)
Feldborg/Haderup IF
U9 Drenge C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Aulum IF
Tjørring IF (1)
U12 Drenge C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Aulum IF
Mejdal-Halgård Fodbold
U12 Piger C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Aulum IF
Tjørring IF
U8 Drenge C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Aulum IF
Tvis KFUM & IF
U11 Drenge (13) 5:5 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Aulum IF
Borbjerg Skave Fodbold
U10 Drenge C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Aulum IF
Ringkøbing IF (1)
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 557
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Aulum IF (3)
Hammerum IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Herning KFUM (2)
Sunds IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Herning KFUM (1)
Sunds IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Aulum IF (4)
Hammerum IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:45
Hammerum IF (2)
Herning KFUM (1)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:45
Sunds IF (1)
Aulum IF (3)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:45
Sunds IF (2)
Aulum IF (4)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:45
Hammerum IF (1)
Herning KFUM (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Sunds IF (1)
Hammerum IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Herning KFUM (1)
Aulum IF (4)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Aulum IF (3)
Herning KFUM (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Sunds IF (2)
Hammerum IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 1. Maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Aulum IF
Vildbjerg SF (1)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Ørnhøj/Abildå B1986
Mejrup GU (3)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Mejrup GU (4)
Måbjerg IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Måbjerg IF (2)
Vildbjerg SF (3)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Aulum IF
Hammerum IF
U9 Piger C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:45
Vildbjerg SF (2)
Aulum IF
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:45
Mejrup GU (3)
Vildbjerg SF (1)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:45
Måbjerg IF (1)
Ørnhøj/Abildå B1986
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:45
Vildbjerg SF (3)
Mejrup GU (4)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Aulum IF
Mejrup GU (3)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Ørnhøj/Abildå B1986
Vildbjerg SF (3)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Vildbjerg SF (2)
Måbjerg IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Vildbjerg SF (1)
Måbjerg IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Aulum IF
Videbæk IF
U11 Drenge C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:15
Mejrup GU (3)
Vildbjerg SF (2)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:15
Måbjerg IF (2)
Mejrup GU (4)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 2. Maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Aulum IF
Tjørring IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Aulum IF
SGI/SSK
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Aulum IF (1)
Snejbjerg SG&I (1)
U9 Drenge C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Aulum IF (U16)
Ulfborg-Vemb
U15 Piger C (09) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Aulum IF
Tjørring IF
U8 Piger B (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:45
Aulum IF
Ringkøbing IF
U12 Piger C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Aulum IF
Måbjerg IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 86
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Aulum IF
Feldborg/Haderup IF
U10 Drenge C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Aulum IF
Tjørring IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Aulum IF
Vildbjerg SF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 271
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Aulum IF
Måbjerg IF (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Aulum IF
Ringkøbing IF (2)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Aulum IF
Herrup/Tvis Fodbold
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Aulum IF
KLG
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Aulum IF (S2/271)
Mejrup GU (S1/260)
Gjensidige Kvindepokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Aulum IF
Arnborg IF
U12 Drenge C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Aulum IF
KLG
U8 Piger B (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Aulum IF
KLG
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 557
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Aulum IF
Spjald IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 271
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Aulum IF
Herning KFUM
U9 Piger C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Aulum IF
Sunds IF
U11 Drenge C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Aulum IF
Brande IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 485
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Aulum IF
Give Fremad
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|