MENU

V. Sottrup Idrætsanlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
634752 2 to
29-09 2022
Kl. 17:30
U11 Drenge C (2012) 8M - Ombrydning Pulje 318 BNS Tinglev IF
616501 2
01-10 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge A2 (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 166 BNS Haderslev FK
146960 9
01-10 2022
Kl. 11:00
U15 Piger C2 (2008-09) 8M - Efterår 2022 Pulje 395 BNS/Broager UI Hjordkær UIF
Udehold taberdømt
370070 3
01-10 2022
Kl. 13:00
Herrer Serie 5.1 - ombrydning - Efterår 2022 Pulje 248 BNS Egen UI
494303 3
02-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 802 BNS Vojens BI
609985 2
02-10 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 103 B1 BNS Haderslev FK
613384 2
02-10 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 125 (B1) BNS Bov IF
809828 7 ma
03-10 2022
Kl. 18:00
M+40 7M (6-mands) - Efterår Pulje B1 BNS Hørup UI
152051 9 ma
03-10 2022
Kl. 18:00
Kvinder C2 7M - Efterår 2022 Pulje 515 BNS Notmark SU
370433 4 ti
04-10 2022
Kl. 17:30
U13 Drenge C2 (2010) 8M - Ombrydning Pulje 365 BNS Midtals/Notmark (C1)
370067 1 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Herrer Serie 5.1 - ombrydning - Efterår 2022 Pulje 248 BNS Sønderborg B
934013 1 to
06-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 8 Sønderskov-Skolen Felsted Centralskole
934014 1 to
06-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 8 Nydamskolen Tinglev Skole
934015 1 to
06-10 2022
Kl. 11:05
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 8 Felsted Centralskole Nydamskolen
934016 1 to
06-10 2022
Kl. 11:05
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 8 Tinglev Skole Sønderskov-Skolen
934017 1 to
06-10 2022
Kl. 12:10
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 8 Sønderskov-Skolen Nydamskolen
934018 1 to
06-10 2022
Kl. 12:10
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 8 Felsted Centralskole Tinglev Skole
634754 3 to
06-10 2022
Kl. 17:30
U11 Drenge C (2012) 8M - Ombrydning Pulje 318 BNS Hjordkær UIF
616503 3
08-10 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge A2 (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 166 BNS Hammelev SUF
146963 10
08-10 2022
Kl. 11:00
U15 Piger C2 (2008-09) 8M - Efterår 2022 Pulje 395 BNS/Broager UI Ensted IF
494309 5
15-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 802 BNS Skærbæk Ungdoms B
370151 5
16-10 2022
Kl. 13:00
Herrer Serie 5.1 - ombrydning - Efterår 2022 Pulje 248 BNS Skodsbøl FC

Log ind