MENU

Dronninglund Ny Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
279874 1 fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 49 Dronninglund IF Hals FS (2)
135642 1 ti
11-08 2020
Kl. 19:00
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2020 Pulje 48 Team Østvendsyssel IF Fremad Nørhalne (1)
608438 1 on
12-08 2020
Kl. 19:00
U15/U16 Piger C (05) 8M - Efterår 2020 Pulje 57 Team Østvendsyssel Jetsmark/Birkelse
335426 1 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11/9M- efterår 2020 Pulje 321 Team Østvendsyssel Hjørring FK
265527 2
15-08 2020
Kl. 14:00
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 Pulje 5 Dronninglund IF LKB/Gistrup
440760 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 772 Team Østvendsyssel Hjørring FK (1)
411775 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:30
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 661 Team Østvendsyssel Tårs/Ugilt IF
549241 5 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Østvendsyssel Grand Old Boys - efterår 2020 Pulje 1 Dronninglund IF Vodskov IF
668377 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
U16/U17 Drenge C (04) 8M - Efterår 2020 Pulje 2 Team Østvendsyssel Gærum IF
335433 2 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11/9M- efterår 2020 Pulje 321 Team Østvendsyssel TSV
141805 2 on
19-08 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 29 Dronninglund IF Aalborg Chang
374244 3 on
19-08 2020
Kl. 18:30
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 613 Team Østvendsyssel Skagen IK
294763 2 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 Pulje 86 Dronninglund IF Lyngsaa B
159501 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 Pulje 281 Dronninglund IF Vraa/Børglum IF (2)
159502 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 Pulje 281 IF Skjold Sæby Vodskov IF
101295 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 Pulje 206 Dronninglund IF (2) VUG
101296 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 Pulje 206 Vodskov IF Dronninglund IF (1)
159503 1
22-08 2020
Kl. 10:30
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 Pulje 281 Vraa/Børglum IF (2) Langholt SK (1)
159504 1
22-08 2020
Kl. 10:30
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 Pulje 281 Vodskov IF Frederikshavn fI
101297 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 Pulje 206 Dronninglund IF (1) Dronninglund IF (2)
101298 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 Pulje 206 VUG Vodskov IF
159505 1
22-08 2020
Kl. 11:00
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 Pulje 281 Langholt SK (1) IF Skjold Sæby
159506 1
22-08 2020
Kl. 11:00
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 Pulje 281 Frederikshavn fI Dronninglund IF
260287 2
22-08 2020
Kl. 13:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2020 Pulje 277 Team Østvendsyssel Aabybro IF
134579 2
23-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge B (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 21 Dronninglund IF Hjallerup IF
494697 2
23-08 2020
Kl. 13:00
U13 Piger Liga 2 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 943 Team Østvendsyssel Oversidder
265535 4
23-08 2020
Kl. 14:00
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 Pulje 5 Dronninglund IF Aalborg Freja
279894 4 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 49 Dronninglund IF Dybvad B
135648 3 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2020 Pulje 48 Team Østvendsyssel Klokkerholm IF
197287 3 on
26-08 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge C1 (08) 8M - Efterår 2020 Pulje 11 Team Østvendsyssel Bangsbo Freja
608449 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
U15/U16 Piger C (05) 8M - Efterår 2020 Pulje 57 Team Østvendsyssel Vraa/Børglum IF
668384 4 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
U16/U17 Drenge C (04) 8M - Efterår 2020 Pulje 2 Team Østvendsyssel TSI/Stenum
668901 4
29-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge A1 (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 21 Dronninglund IF AaB (1)
668902 4
29-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge A1 (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 21 AaB (1) Hjallerup IF
307159 3
29-08 2020
Kl. 11:00
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 Pulje 471 Team Østvendsyssel Skibsby-Højene IF
441220 3
29-08 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 772 Team Østvendsyssel Vodskov IF
668903 4
29-08 2020
Kl. 11:20
U10 Drenge A1 (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 21 Hjallerup IF Dronninglund IF
265538 5
29-08 2020
Kl. 14:00
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 Pulje 5 Dronninglund IF RKG
335625 4
29-08 2020
Kl. 16:00
U17 Drenge Liga 2 (2004) 11M - efterår 2020 Pulje 405 Team Østvendsyssel Hjørring AIK Frem
134582 3
30-08 2020
Kl. 13:00
U12 Drenge B (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 21 Dronninglund IF IF Skjold Sæby
549255 7 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Østvendsyssel Grand Old Boys - efterår 2020 Pulje 1 Dronninglund IF Hjallerup IF
335441 5 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11/9M- efterår 2020 Pulje 321 Team Østvendsyssel Sindal IF
135843 5 ti
01-09 2020
Kl. 19:00
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2020 Pulje 48 Team Østvendsyssel Agersted GF
476857 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
U18 Piger (2003-04) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 802 Team Østvendsyssel (1) Støvring IF
323948 4 to
03-09 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 521 Team Østvendsyssel Hjørring FK
279983 6 fr
04-09 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 49 Dronninglund IF IF Skjold Sæby
441223 4
05-09 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 772 Team Østvendsyssel VHG/GS

Log ind