MENU

Helsinge Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
656960 1 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
M+40 2 Pulje 1 Helsinge Fodbold Oversidder
657202 1 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
8-mands +55 1 Pulje 1 Helsinge Fodbold Herstedøster IC
659170 1 to
13-08 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF
653898 1 to
13-08 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår Pulje 2 Helsinge Fodbold Lynge-Uggeløse IF
509756 1 to
13-08 2020
Kl. 19:00
Serie 1 Pulje 1 Helsinge Fodbold B. 1973, Herlev
660526 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold Ålholm IF
658335 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Helsinge Fodbold Frederikssund FB
659779 1
15-08 2020
Kl. 11:00
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold Nivå-Kokkedal FK
392727 1
15-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) P2 Helsinge Fodbold Jægersborg
636626 1
16-08 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold Stenløse BK
656649 2 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
M+32 1 Pulje 1 Helsinge Fodbold Espergærde IF
654347 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold Farum BK
720083 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U15 Drenge B (06) 20/21 Pulje 1 Helsinge Fodbold (rk 3) Oversidder
635951 2 to
20-08 2020
Kl. 19:00
U17 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold Gilleleje FK
156416 2
22-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3 Pulje 1 Helsinge Fodbold Kvistgård IF
489463 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 Pulje 4 Gilleleje FK BFC Lundegården
489464 1
23-08 2020
Kl. 10:18
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 Pulje 4 Frederiksværk Fodbold Klub Værløse BK
489517 1
23-08 2020
Kl. 10:36
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 Pulje 4 Helsinge Fodbold Gilleleje FK
489535 1
23-08 2020
Kl. 10:54
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 Pulje 4 BFC Lundegården Frederiksværk Fodbold Klub
489540 1
23-08 2020
Kl. 11:12
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 Pulje 4 Værløse BK Helsinge Fodbold
489541 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 Pulje 4 Gilleleje FK Frederiksværk Fodbold Klub
489542 1
23-08 2020
Kl. 11:48
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 Pulje 4 Helsinge Fodbold BFC Lundegården
655804 2
23-08 2020
Kl. 12:00
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold FIF, Hillerød
489543 1
23-08 2020
Kl. 12:06
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 Pulje 4 Værløse BK Gilleleje FK
536131 1
23-08 2020
Kl. 12:24
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 Pulje 4 Frederiksværk Fodbold Klub Helsinge Fodbold
536132 1
23-08 2020
Kl. 12:42
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 Pulje 4 BFC Lundegården Værløse BK
636523 2
23-08 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold Gilleleje FK
656654 3 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
M+32 1 Pulje 1 Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub
657212 3 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
8-mands +55 1 Pulje 1 Helsinge Fodbold Hareskov IF
656970 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
M+40 2 Pulje 1 Helsinge Fodbold Nivå-Kokkedal FK
659202 3 to
27-08 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub
653904 3 to
27-08 2020
Kl. 19:00
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår Pulje 2 Helsinge Fodbold Slangerup & Omegn IF
658341 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Helsinge Fodbold Slagslunde-Ganløse IF
509769 3
29-08 2020
Kl. 11:30
Serie 1 Pulje 1 Helsinge Fodbold Ølstykke FC
636528 3
29-08 2020
Kl. 13:30
U16 Drenge 2 (05) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold Oversidder
392841 3
29-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) P2 Helsinge Fodbold Roskilde BK 2
636632 3
30-08 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold FC Hornsherred
654357 4 on
02-09 2020
Kl. 18:45
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 1 Helsinge Fodbold Bagsværd BK
653907 4 to
03-09 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår Pulje 2 Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub

Log ind