MENU

Lunderskov Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
465373 1 ti
04-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 2 - Sydjylland Pulje 4 Ødsted Skole Kongsbjergskolen
465374 1 ti
04-10 2022
Kl. 10:45
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 2 - Sydjylland Pulje 4 Højmarkskolen Ødsted Skole
465375 1 ti
04-10 2022
Kl. 11:30
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 2 - Sydjylland Pulje 4 Kongsbjergskolen Højmarkskolen
820091 3 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
U13 Pi. C1 (2010) 8M - Efterår 2022 - Efter ombr. Pulje 52 Lunderskov B Fredericia KF
870077 1 on
05-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 4 Egtved Skole Sdr. Bjert Centralskole
870078 1 on
05-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 4 Kongsbjergskolen Kløvermarkskolen
870079 1 on
05-10 2022
Kl. 11:05
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 4 Sdr. Bjert Centralskole Kongsbjergskolen
870080 1 on
05-10 2022
Kl. 11:05
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 4 Kløvermarkskolen Egtved Skole
870081 1 on
05-10 2022
Kl. 12:10
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 4 Egtved Skole Kongsbjergskolen
870082 1 on
05-10 2022
Kl. 12:10
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 - Sydjylland Pulje 4 Sdr. Bjert Centralskole Kløvermarkskolen
977874 3
08-10 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 77 Lunderskov B Kolding IF
742980 3
08-10 2022
Kl. 10:00
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 742 Lunderskov B Bjert IF
537001 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 353 Vamdrup IF (2) Lunderskov B
537002 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 353 Øster Starup/Vester Nebel IF Fynslund B
191800 2
08-10 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 606 Taulov/Skærbæk IF Harte G & IF
191801 2
08-10 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 606 Lunderskov B Nr. Bjært/Strandhuse IF
307970 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U8 Piger (2015) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 372 Lunderskov B FC Horsens
307971 1
08-10 2022
Kl. 10:15
U8 Piger (2015) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 372 FC Horsens Fredericia KFUM
537003 1
08-10 2022
Kl. 10:15
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 353 Lunderskov B Vamdrup IF (1)
537004 1
08-10 2022
Kl. 10:15
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 353 Vamdrup IF (2) Øster Starup/Vester Nebel IF
537005 1
08-10 2022
Kl. 10:30
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 353 Fynslund B Vamdrup IF (2)
537762 1
08-10 2022
Kl. 10:30
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 353 Øster Starup/Vester Nebel IF Vamdrup IF (1)
307972 1
08-10 2022
Kl. 10:30
U8 Piger (2015) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 372 Fredericia KFUM Lunderskov B
191803 2
08-10 2022
Kl. 10:40
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 606 Harte G & IF Nr. Bjært/Strandhuse IF
751640 3
08-10 2022
Kl. 10:40
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 742 Nr. Bjært/Strandhuse IF MG & BK
751641 3
08-10 2022
Kl. 10:40
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 742 Bjert IF Dalby GF
307973 1
08-10 2022
Kl. 10:45
U8 Piger (2015) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 372 FC Horsens Lunderskov B
537763 1
08-10 2022
Kl. 10:45
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 353 Vamdrup IF (1) Fynslund B
537764 1
08-10 2022
Kl. 10:45
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 353 Lunderskov B Øster Starup/Vester Nebel IF
307974 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U8 Piger (2015) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 372 Fredericia KFUM FC Horsens
242787 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Lunderskov B Nr. Bjært/Strandhuse (1)
242788 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Seest B (1) Nr. Bjært/Strandhuse (2)
248673 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Harte G & IF Seest B (2)
814234 9
08-10 2022
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 650 Lunderskov B Erritsø GIF
307975 1
08-10 2022
Kl. 11:15
U8 Piger (2015) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 372 Lunderskov B Fredericia KFUM
248954 1
08-10 2022
Kl. 11:15
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Nr. Bjært/Strandhuse (2) Harte G & IF
248955 1
08-10 2022
Kl. 11:15
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Seest B (2) Lunderskov B
751639 3
08-10 2022
Kl. 11:20
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 742 Dalby GF Nr. Bjært/Strandhuse IF
191802 2
08-10 2022
Kl. 11:20
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 606 Taulov/Skærbæk IF Lunderskov B
751642 3
08-10 2022
Kl. 11:20
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 742 MG & BK Lunderskov B
248674 1
08-10 2022
Kl. 11:30
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Lunderskov B Seest B (1)
248675 1
08-10 2022
Kl. 11:30
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Nr. Bjært/Strandhuse (1) Harte G & IF
248686 1
08-10 2022
Kl. 11:45
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Nr. Bjært/Strandhuse (2) Seest B (2)
248950 1
08-10 2022
Kl. 11:45
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Seest B (1) Harte G & IF
248951 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Seest B (2) Nr. Bjært/Strandhuse (1)
248952 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Nr. Bjært/Strandhuse (2) Lunderskov B
248953 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober Pulje 319 Nr. Bjært/Strandhuse (1) Seest B (1)
208638 8
08-10 2022
Kl. 12:00
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2022 Pulje 147 Lunderskov B Højen G & U
Udehold taberdømt
526917 3
08-10 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge C (2012) 8M - Efterår 2022 Pulje 46 Lunderskov B Bjert IF
820092 4
08-10 2022
Kl. 12:00
U13 Pi. C1 (2010) 8M - Efterår 2022 - Efter ombr. Pulje 52 Lunderskov B Nr. Bjært/Strandhuse IF
789978 8
08-10 2022
Kl. 13:00
U15 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 514 Lunderskov B Sanderum BK/BBB
799429 8
08-10 2022
Kl. 15:00
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 491 Team LB/VIF Erritsø GIF
367923 10 ti
11-10 2022
Kl. 17:50
U15 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2022 Pulje 31 Lunderskov B Gauerslund IF
799431 9 on
12-10 2022
Kl. 17:00
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 491 Team LB/VIF Kolding B

Log ind