MENU

Herstedøster Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
223629 1
20-09 2020
Kl. 10:00
U11 piger 5-mands (10) 2 - 20. september Pulje 1 Greve Fodbold Sorø Freja
639032 6
20-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Glostrup
10 - 0
223630 1
20-09 2020
Kl. 10:25
U11 piger 5-mands (10) 2 - 20. september Pulje 1 Herstedøster IC Oversidder
223631 1
20-09 2020
Kl. 10:50
U11 piger 5-mands (10) 2 - 20. september Pulje 1 Sorø Freja Herstedøster IC
223632 1
20-09 2020
Kl. 11:15
U11 piger 5-mands (10) 2 - 20. september Pulje 1 Oversidder Greve Fodbold
905804 6
20-09 2020
Kl. 11:30
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 HIC/AIF Oversidder
223633 1
20-09 2020
Kl. 11:40
U11 piger 5-mands (10) 2 - 20. september Pulje 1 Sorø Freja Oversidder
223634 1
20-09 2020
Kl. 12:05
U11 piger 5-mands (10) 2 - 20. september Pulje 1 Greve Fodbold Herstedøster IC
635110 6
20-09 2020
Kl. 13:15
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Jyllinge FC
1 - 2
657229 7 ma
21-09 2020
Kl. 17:45
8-mands +55 1 Pulje 1 Herstedøster IC Holte Star Club
UHT

Udehold taberdømt

656725 7 ma
21-09 2020
Kl. 17:45
M+32 1 Pulje 2 Herstedøster IC Torpedo Vestegnen
656010 7 ti
22-09 2020
Kl. 17:45
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Ølstykke FC
657625 7 ti
22-09 2020
Kl. 17:45
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Taastrup FC
803973 7 ti
22-09 2020
Kl. 18:30
U18 Piger 2 (03-04) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Oversidder
653748 7 on
23-09 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Høsterkøb HF 2000
653502 7 on
23-09 2020
Kl. 18:30
8-M+45 1 - Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Jyllinge FC
659997 7 fr
25-09 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Måløv BK
662959 7
26-09 2020
Kl. 12:00
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Lyngby Boldklub 1921
640685 7
26-09 2020
Kl. 13:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1 Herstedøster IC IF Skjold Birkerød
634879 7
26-09 2020
Kl. 15:30
U19 Drenge Mester (02-03) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Måløv BK
662031 7
27-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Rosenhøj BK
628615 7
27-09 2020
Kl. 12:30
Serie 5 - Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Grantoften IF
652580 8 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
8-M+32 2 - Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Ålholm IF (2)
636409 6 on
30-09 2020
Kl. 17:30
U16 Drenge Mester (05) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Nivå-Kokkedal FK
653505 8 on
30-09 2020
Kl. 18:00
8-M+45 1 - Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Avedøre IF
657628 8 fr
02-10 2020
Kl. 17:15
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Brøndbyernes IF
658585 8 fr
02-10 2020
Kl. 17:30
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 4 Herstedøster IC IF Hjorten
655104 8
03-10 2020
Kl. 10:15
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Brøndbyernes IF
502262 8
03-10 2020
Kl. 13:30
Sjællandsserien Pulje 1 Herstedøster IC LSF
527294 8
03-10 2020
Kl. 15:30
Serie 3 Pulje 4 Herstedøster IC FC Hvidovre/Barberen IF
639098 8
04-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Lundtofte Boldklub
636419 8
04-10 2020
Kl. 11:30
U16 Drenge Mester (05) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC IF Skjold Birkerød
635120 8
04-10 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Gladsaxe-Hero BK
657239 9 ma
05-10 2020
Kl. 17:00
8-mands +55 1 Pulje 1 Herstedøster IC Brede/Høsterkøb
603053 4 ma
05-10 2020
Kl. 17:30
U21 A, 2020 efterår (1999 og yngre) Pulje 1 Herstedøster IC Vallensbæk IF
656020 9 ti
06-10 2020
Kl. 17:15
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Vindinge IF
656735 9 on
07-10 2020
Kl. 17:00
M+32 1 Pulje 2 Herstedøster IC LSF
653759 9 on
07-10 2020
Kl. 17:30
U15 Drenge 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Oversidder
660007 9 fr
09-10 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC LSF
637012 9
10-10 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC BK Friheden
662969 9
10-10 2020
Kl. 11:45
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Orient GI
640695 9
10-10 2020
Kl. 13:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Allerød FK
634902 9
10-10 2020
Kl. 15:30
U19 Drenge Mester (02-03) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Snekkersten IF
905814 9
11-10 2020
Kl. 11:30
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 HIC/AIF Glostrup
628647 9
11-10 2020
Kl. 13:15
Serie 5 - Efterår Pulje 3 Herstedøster IC IF Hjorten
502366 10
17-10 2020
Kl. 13:30
Sjællandsserien Pulje 1 Herstedøster IC Snekkersten IF
527305 10
17-10 2020
Kl. 15:30
Serie 3 Pulje 4 Herstedøster IC BK Friheden

Log ind