MENU

Himmelev Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
637776 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Farum BK
UHT

Udehold taberdømt

333742 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 6 Himmelev-Veddelev BK Ringsted IF
655116 1
15-08 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 4 Himmelev-Veddelev BK FC Lejre
660214 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 4 Himmelev-Veddelev BK FC Hornsherred
658740 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 5 Himmelev-Veddelev BK Gundsølille SGIF
650375 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Vallensbæk IF
663334 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U11 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Ringsted Dame FK
717306 1
16-08 2020
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 1 (05) efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold B93
640701 1
16-08 2020
Kl. 14:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF
UDS
123895 1
16-08 2020
Kl. 14:00
U18 Piger Øst (03-04) efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Oversidder
494771 1
16-08 2020
Kl. 16:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Roskilde Pigefodbold BSF
636895 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:45
U15 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Holmegaard GB
655348 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Tune IF
638364 1 on
19-08 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk IF
663101 1 on
19-08 2020
Kl. 18:00
U11 Piger 1 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Hareskov IF
656057 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
U13 Piger 8-mands 1 (08) Efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Oversidder
695205 2 to
20-08 2020
Kl. 17:15
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Store Merløse IF
661218 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 4 Himmelev-Veddelev BK Gevninge IF
635903 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Holmegaard GB
653935 2
22-08 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Havdrup GI
620699 2
22-08 2020
Kl. 15:30
Serie 4 Pulje 7 Himmelev-Veddelev BK Havdrup GI
128210 2
23-08 2020
Kl. 11:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Greve Fodbold
663385 7
23-08 2020
Kl. 11:00
U11 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Viby IF
656305 2
23-08 2020
Kl. 11:00
U13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Greve Fodbold
694813 1
23-08 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK Glostrup
133970 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U14 Drenge (07) 20/21 Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK (M) LSF (Liga2)
649456 3 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
U16 Piger 2 (05) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Haslev FC
656060 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
U13 Piger 8-mands 1 (08) Efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Greve Fodbold
655736 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
8-K+29 - Efterår Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK Greve Strandby GS-03
656309 3 to
27-08 2020
Kl. 18:30
U13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Bramsnæs FB
658750 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 5 Himmelev-Veddelev BK Høje Tåstrup IF
635908 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK FC Lejre
653944 4
29-08 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold
655126 3
29-08 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 4 Himmelev-Veddelev BK Tuse IF
654308 3
29-08 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge 8-mands 1 (08) Efterår Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK B. 1973, Herlev
637812 3
29-08 2020
Kl. 11:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Tølløse BK
660225 3
29-08 2020
Kl. 12:15
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 4 Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC
638422 3
29-08 2020
Kl. 13:00
U14 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK Køge BK
328847 3
29-08 2020
Kl. 13:30
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK Hørsholm-Usserød IK
640712 3
30-08 2020
Kl. 12:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold ØUB
123905 3
30-08 2020
Kl. 14:00
U18 Piger Øst (03-04) efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Sundby
717317 3
30-08 2020
Kl. 14:00
U16 Piger Øst 1 (05) efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Greve Fodbold
657615 4 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Holbæk B&I (2)
694821 3 ti
01-09 2020
Kl. 17:15
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK Slagelse B&I
655357 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Skensved IF
663343 4 on
02-09 2020
Kl. 18:00
U11 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF
656061 4 on
02-09 2020
Kl. 18:45
U13 Piger 8-mands 1 (08) Efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold B. 73, Slagelse
695214 4 to
03-09 2020
Kl. 17:00
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Solrød FC
661228 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 4 Himmelev-Veddelev BK Oversidder
333751 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 6 Himmelev-Veddelev BK Oversidder
650384 4
06-09 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold FC Bella
128222 4
06-09 2020
Kl. 11:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold BSF
494786 4
06-09 2020
Kl. 16:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Heimdal
655364 5 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK AIK 65 Strøby Fodbold
655746 5 on
09-09 2020
Kl. 18:30
8-K+29 - Efterår Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK FC Rudersdal
656315 5 on
09-09 2020
Kl. 18:30
U13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Hundige BK
695664 5 to
10-09 2020
Kl. 17:00
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Herfølge BK
620974 4 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4 Pulje 7 Himmelev-Veddelev BK Tune IF
637817 5
12-09 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Ishøj IF
635918 5
12-09 2020
Kl. 10:00
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK FC Nakskov
653954 6
12-09 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Køge FC
654318 5
12-09 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge 8-mands 1 (08) Efterår Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK Solrød FC
655136 5
12-09 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 4 Himmelev-Veddelev BK Kirke Hyllinge IF
636916 5
12-09 2020
Kl. 13:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK IF Frem Bjæverskov
638435 5
12-09 2020
Kl. 13:00
U14 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK Virum-Sorgenfri BK
658813 5
13-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 5 Himmelev-Veddelev BK Såby Fodbold
663340 3
13-09 2020
Kl. 11:00
U11 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Solrød FC
128230 5
13-09 2020
Kl. 11:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold FA 2000
123915 5
13-09 2020
Kl. 14:00
U18 Piger Øst (03-04) efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold HIK
660350 6 ma
14-09 2020
Kl. 17:00
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 4 Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold
694829 5 ti
15-09 2020
Kl. 17:15
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK LSF
649496 6 ti
15-09 2020
Kl. 19:00
U16 Piger 2 (05) Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Jernløse BK

Log ind