MENU

Himmelev Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
874695 5
25-01 2020
Kl. 11:30
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 5 Himmelev-Veddelev BK Ørslev GIF (V)
864491 2
25-01 2020
Kl. 13:00
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Fremad Valby
543815 10
26-01 2020
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5 Pulje 1 HIK 1 Albertslund BS 72 1
543816 10
26-01 2020
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5 Pulje 1 FA 2000 1 Oversidder
543817 10
26-01 2020
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5 Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK 1 HIK 1
543818 10
26-01 2020
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5 Pulje 1 Albertslund BS 72 1 FA 2000 1
543819 10
26-01 2020
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5 Pulje 1 Oversidder Himmelev-Veddelev BK 1
543880 10
26-01 2020
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5 Pulje 1 FA 2000 1 HIK 1
543881 10
26-01 2020
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5 Pulje 1 Albertslund BS 72 1 Himmelev-Veddelev BK 1
543882 10
26-01 2020
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5 Pulje 1 HIK 1 Oversidder
543883 10
26-01 2020
Kl. 11:12
VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5 Pulje 1 Oversidder Albertslund BS 72 1
543888 10
26-01 2020
Kl. 11:12
VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5 Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK 1 FA 2000 1
275969 4
26-01 2020
Kl. 11:45
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 IF Skjold Birkerød 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
275970 4
26-01 2020
Kl. 11:45
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
275971 4
26-01 2020
Kl. 11:45
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 BK Hekla 2 Køge Nord FC 1
275972 4
26-01 2020
Kl. 11:45
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 FA 2000 2 Roskilde Pigefodbold 2
275973 4
26-01 2020
Kl. 12:03
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 1 FA 2000 2
275974 4
26-01 2020
Kl. 12:03
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 Slagslunde-Ganløse IF 1 Køge Nord FC 1
275975 4
26-01 2020
Kl. 12:03
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Roskilde Pigefodbold 2
275976 4
26-01 2020
Kl. 12:03
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 BK Hekla 2 IF Skjold Birkerød 1
275977 4
26-01 2020
Kl. 12:21
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 Køge Nord FC 1 Roskilde Pigefodbold 2
275978 4
26-01 2020
Kl. 12:21
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 IF Skjold Birkerød 1 Brøndbyernes IF 1
275979 4
26-01 2020
Kl. 12:21
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 Slagslunde-Ganløse IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
275980 4
26-01 2020
Kl. 12:21
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 BK Hekla 2 FA 2000 2
275981 4
26-01 2020
Kl. 12:39
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 Roskilde Pigefodbold 2 BK Hekla 2
275982 4
26-01 2020
Kl. 12:39
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
275983 4
26-01 2020
Kl. 12:39
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK 1 IF Skjold Birkerød 1
275984 4
26-01 2020
Kl. 12:39
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 1 FA 2000 2 Køge Nord FC 1
674279
01-02 2020
Kl. 13:00
Træningskamp U17 Drenge Mester Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK Frederiksværk Fodbold Klub
394287 6
08-02 2020
Kl. 11:30
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4 Himmelev-Veddelev BK Herstedøster IC
834436 7
09-02 2020
Kl. 13:00
VinterBold U12 Piger 2 (08) 8v8 Pulje 1 Roskilde Pigefodbold 2 AIK 65 Strøby Fodbold 1
608892 7
15-02 2020
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 4 (08) 8v8 Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK 3 Oversidder
367786 8
22-02 2020
Kl. 08:45
VinterBold U11 Drenge 1 (09) 8v8 Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK 1 Holbæk B&I 1
874715 9
22-02 2020
Kl. 11:30
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 5 Himmelev-Veddelev BK Solrød FC

Log ind