Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. apr
11:00
Sabro IF
Skødstrup SF
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Sabro IF
Spentrup/Ommersyssel IF
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Sabro IF
Harlev IK
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
Sabro IF
Hasle B (5)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Brabrand IF (1)
Sabro IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Brabrand IF (2)
Lystrup IF (4)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Sabro IF (1)
Lystrup IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Lystrup IF (2)
Brabrand IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Lystrup IF (4)
Sabro IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Sabro IF (2)
Brabrand IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Brabrand IF (1)
Sabro IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Brabrand IF (2)
Lystrup IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Sabro IF (2)
Lystrup IF (4)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Brabrand IF (1)
Lystrup IF (4)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Lystrup IF (2)
Sabro IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Sabro IF (1)
Brabrand IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Brabrand IF (2)
Brabrand IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Lystrup IF (4)
Lystrup IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Sabro IF (2)
Sabro IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Sabro IF
Virup IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
VSK Aarhus
Lystrup IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hammel GF
Galten FS
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Houlbjerg/Laurbjerg IF
Sabro IF
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Virup IF
VSK Aarhus
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Lystrup IF
Sabro IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Sabro IF
Hammel GF
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Galten FS
Houlbjerg/Laurbjerg IF
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Sabro IF
VSK Aarhus
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Virup IF
Lystrup IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Sabro IF
Hørning IF
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Sabro IF
Kristrup B
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Sabro IF
ASA, Aarhus
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Sabro IF
Ry Fodbold (U14)
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Sabro IF
Oversidder
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Sabro IF
IF Mols
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 639
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Sabro IF
SIF Assentoft
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Sabro IF
Dronningborg B
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 25
|