MENU

Karlslunde Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
588158 fr
07-08 2020
Kl. 18:30
Træningskamp 1. div/2. div Pulje 1 Karlslunde IF Roskilde Idræts Forening
442877 3
08-08 2020
Kl. 09:15
SommerBOLD 8-mands U11 Drenge 3 (10) Pulje 5 Karlslunde IF Ishøj IF
653406 1 ti
11-08 2020
Kl. 19:00
8-M+40 2 - Efterår Pulje 7 Karlslunde IF (1) Køge Nord FC
652588 1 on
12-08 2020
Kl. 19:00
8-M+32 2 - Efterår Pulje 4 Karlslunde IF Oversidder
653353 1 to
13-08 2020
Kl. 19:30
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6 Karlslunde IF (2) Gundsølille SGIF
657635 1
15-08 2020
Kl. 09:30
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 4 Karlslunde IF Næstved I.F.
636759 1
15-08 2020
Kl. 10:30
U15 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1 Karlslunde IF Herfølge BK
655162 1
15-08 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 5 Karlslunde IF Ringsted IF
620693 1
15-08 2020
Kl. 12:00
Serie 4 Pulje 7 Karlslunde IF Fløng Wolves F.C.
103573 1
15-08 2020
Kl. 13:00
Herre-DS Pulje 1 Karlslunde IF Tårnby FF
517528 1
15-08 2020
Kl. 15:30
Serie 2 Pulje 2 Karlslunde IF Rosenhøj BK
659874 1
16-08 2020
Kl. 09:15
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Karlslunde IF Albertslund IF
658596 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 6 Karlslunde IF Greve Fodbold (2)
639108 1
16-08 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 2 Karlslunde IF Hvalsø IF
636488 1
16-08 2020
Kl. 13:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår Pulje 2 Karlslunde IF Oversidder
919476 1 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokal U19 Drenge (02-03) 20/21 P1 Karlslunde IF (M) Taastrup FC (M)
652244 1 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Efterår Pulje 2 Karlslunde IF Høsterkøb HF 2000
661260 2
22-08 2020
Kl. 09:15
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 Karlslunde IF Albertslund BS 72
634913 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U19 Drenge Mester (02-03) Efterår Pulje 2 Karlslunde IF Høng GF
662084 2
23-08 2020
Kl. 09:15
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Karlslunde IF Hvalsø IF
635691 2
23-08 2020
Kl. 10:00
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 3 Karlslunde IF Sorø Freja
638935 2
23-08 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 3 Karlslunde IF Ringsted IF
636691 2
23-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 4 Karlslunde IF B. Frem
603089 1 ma
24-08 2020
Kl. 18:30
U21 B, 2020 efterår (1999 og yngre) Pulje 2 Karlslunde IF Jyllinge FC
653419 3 ti
25-08 2020
Kl. 19:30
8-M+40 2 - Efterår Pulje 7 Karlslunde IF (1) Ishøj IF (2)
652594 3 on
26-08 2020
Kl. 19:30
8-M+32 2 - Efterår Pulje 4 Karlslunde IF Greve Fodbold
653364 3 to
27-08 2020
Kl. 19:30
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6 Karlslunde IF (2) Charlotteager Fodbold Klub
661265 3
29-08 2020
Kl. 09:15
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 Karlslunde IF Køge BK
103584 3
29-08 2020
Kl. 13:00
Herre-DS Pulje 1 Karlslunde IF Køge Nord FC
517556 3
29-08 2020
Kl. 15:30
Serie 2 Pulje 2 Karlslunde IF Glostrup
659884 3
30-08 2020
Kl. 09:00
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Karlslunde IF Holbæk B&I
657641 3
30-08 2020
Kl. 09:30
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 4 Karlslunde IF FC Nakskov
658697 3
30-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 6 Karlslunde IF Køge Nord FC
635696 3
30-08 2020
Kl. 10:00
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 3 Karlslunde IF Køge Nord FC
662087 3
30-08 2020
Kl. 10:30
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Karlslunde IF Jernløse BK
636724 3
30-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 4 Karlslunde IF Oversidder
636494 3
30-08 2020
Kl. 13:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår Pulje 2 Karlslunde IF Måløv BK
655172 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 5 Karlslunde IF Store Heddinge BK (2)
652260 4 ti
01-09 2020
Kl. 19:30
8-M+32 1 - Efterår Pulje 2 Karlslunde IF FC Ishøj
636770 3 on
02-09 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1 Karlslunde IF Slagslunde-Ganløse IF
652603 4 on
02-09 2020
Kl. 19:30
8-M+32 2 - Efterår Pulje 4 Karlslunde IF KB 92, Karlslunde

Log ind