MENU

Sandet Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
660957 6
20-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kr. Værløse IF FIF, Hillerød
0 - 6
657944
6
20-09 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kr. Værløse IF Glostrup
5 - 1
638910 6 ma
21-09 2020
Kl. 17:30
U14 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 Kr. Værløse IF Greve Fodbold
651406 7 on
23-09 2020
Kl. 17:45
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 1 Kr. Værløse IF Snekkersten IF
659856 7 on
23-09 2020
Kl. 17:45
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kr. Værløse IF Helsinge Fodbold
655286 7 to
24-09 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 1 Kr. Værløse IF Hundested IK
657956 7
26-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kr. Værløse IF BFC Lundegården
660965 7
27-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kr. Værløse IF Ålholm IF
615819 7
27-09 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 3 Kr. Værløse IF (1) Jyllinge FC
659224 8 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Kr. Værløse IF Lynge-Uggeløse IF
651410 8 on
30-09 2020
Kl. 17:30
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 1 Kr. Værløse IF Lynge-Uggeløse IF
521738 2
03-10 2020
Kl. 09:00
U8 drenge 5-mands (13) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 10 Brøndbyernes IF Vallensbæk IF (1)
521835 1
03-10 2020
Kl. 09:00
U8 drenge 5-mands (13) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 10 Virum-Sorgenfri BK Kr. Værløse IF
521836 1
03-10 2020
Kl. 09:25
U8 drenge 5-mands (13) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 10 Brøndbyernes IF Virum-Sorgenfri BK
521739 2
03-10 2020
Kl. 09:25
U8 drenge 5-mands (13) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 10 Kr. Værløse IF Vallensbæk IF (1)
521740 2
03-10 2020
Kl. 09:50
U8 drenge 5-mands (13) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 10 Kr. Værløse IF Brøndbyernes IF
521845 1
03-10 2020
Kl. 09:50
U8 drenge 5-mands (13) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 10 Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk IF (1)
638920 8
03-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 Kr. Værløse IF Bagsværd BK
655290 8
03-10 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 1 Kr. Værløse IF B. 1973, Herlev
616041 8
03-10 2020
Kl. 13:30
Serie 4 Pulje 4 Kr. Værløse IF (2) Herlev IF (2)
798741 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne Pulje 4 Jyllinge FC Roskilde Boldklub (2)
802904 2
04-10 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne Pulje 4 Kr. Værløse IF Roskilde Boldklub (1)
802905 2
04-10 2020
Kl. 10:25
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne Pulje 4 Roskilde Boldklub (2) Roskilde Boldklub (1)
798742 1
04-10 2020
Kl. 10:25
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne Pulje 4 Kr. Værløse IF Jyllinge FC
798743 1
04-10 2020
Kl. 10:50
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne Pulje 4 Jyllinge FC Roskilde Boldklub (1)
802906 2
04-10 2020
Kl. 10:50
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne Pulje 4 Roskilde Boldklub (2) Kr. Værløse IF
659866 9 on
07-10 2020
Kl. 17:15
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kr. Værløse IF Espergærde IF
657966 9
10-10 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kr. Værløse IF IF Bytoften
661049 9
11-10 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kr. Værløse IF Helsinge Fodbold
616054 10
17-10 2020
Kl. 13:30
Serie 4 Pulje 4 Kr. Værløse IF (2) Virum-Sorgenfri BK (2)
615842 10
18-10 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 3 Kr. Værløse IF (1) FC Hornsherred

Log ind