MENU

Karsemosegård //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
657795 6
20-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK
6 - 2
655325
6
20-09 2020
Kl. 11:30
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK Orient GI
6 - 2
655532 7 ti
22-09 2020
Kl. 17:45
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal Allerød Fodbold Klub
662951 5 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK Høje Gladsaxe IF
654440 5 on
23-09 2020
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF
662960 7
26-09 2020
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK Hørsholm-Usserød IK
659276 7
26-09 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK Frem Hellebæk
636415 7
26-09 2020
Kl. 13:00
U16 Drenge Mester (05) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Raklev GI
635069 7
26-09 2020
Kl. 15:30
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK VTF (Vejby/Tisvilde)
661994 7
27-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Hørsholm-Usserød IK
637461 7
27-09 2020
Kl. 11:30
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Oversidder
655864 7
27-09 2020
Kl. 13:00
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK B. 1973, Herlev
656993 8 on
30-09 2020
Kl. 19:00
M+40 2 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Oversidder
680653 2
03-10 2020
Kl. 09:00
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 9 Værløse BK Virum-Sorgenfri BK
680690 1
03-10 2020
Kl. 09:00
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 9 Nivå-Kokkedal FK LSF
680691 1
03-10 2020
Kl. 09:25
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 9 Værløse BK Nivå-Kokkedal FK
680654 2
03-10 2020
Kl. 09:25
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 9 LSF Virum-Sorgenfri BK
680655 2
03-10 2020
Kl. 09:50
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 9 LSF Værløse BK
680692 1
03-10 2020
Kl. 09:50
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 9 Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK
655971 8
03-10 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Hornbæk IF
UHT

Udehold taberdømt

182130 2
03-10 2020
Kl. 11:00
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 Hørsholm-Usserød IK (1) FC Rudersdal (1)
226096 1
03-10 2020
Kl. 11:00
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 Lyngby Boldklub 1921 (1) Nivå-Kokkedal FK (1)
269945 1
03-10 2020
Kl. 11:20
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 Oversidder Lyngby Boldklub 1921 (1)
182135 2
03-10 2020
Kl. 11:20
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 Nivå-Kokkedal FK (1) Hørsholm-Usserød IK (1)
654454 8
03-10 2020
Kl. 11:30
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK Lyngby Boldklub 1921
182136 2
03-10 2020
Kl. 11:40
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 Lyngby Boldklub 1921 (1) Hørsholm-Usserød IK (1)
269946 1
03-10 2020
Kl. 11:40
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 FC Rudersdal (1) Oversidder
269947 1
03-10 2020
Kl. 12:00
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 Oversidder Nivå-Kokkedal FK (1)
182137 2
03-10 2020
Kl. 12:00
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 FC Rudersdal (1) Lyngby Boldklub 1921 (1)
182142 2
03-10 2020
Kl. 12:20
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 Nivå-Kokkedal FK (1) FC Rudersdal (1)
269948 1
03-10 2020
Kl. 12:20
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 Hørsholm-Usserød IK (1) Oversidder
182279 1
03-10 2020
Kl. 13:00
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 Lyngby Boldklub 1921 (3) Lyngby Boldklub 1921 (2)
182143 2
03-10 2020
Kl. 13:00
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 Hørsholm-Usserød IK (2) FC Rudersdal (2)
182152 2
03-10 2020
Kl. 13:20
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 Lyngby Boldklub 1921 (2) Hørsholm-Usserød IK (2)
182280 1
03-10 2020
Kl. 13:20
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 Nivå-Kokkedal FK (2) Lyngby Boldklub 1921 (3)
182281 1
03-10 2020
Kl. 13:40
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 FC Rudersdal (2) Nivå-Kokkedal FK (2)
182153 2
03-10 2020
Kl. 13:40
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 Lyngby Boldklub 1921 (3) Hørsholm-Usserød IK (2)
182154 2
03-10 2020
Kl. 14:00
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 FC Rudersdal (2) Lyngby Boldklub 1921 (3)
182282 1
03-10 2020
Kl. 14:00
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 Nivå-Kokkedal FK (2) Lyngby Boldklub 1921 (2)
182283 1
03-10 2020
Kl. 14:20
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 Hørsholm-Usserød IK (2) Nivå-Kokkedal FK (2)
182155 2
03-10 2020
Kl. 14:20
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 Lyngby Boldklub 1921 (2) FC Rudersdal (2)
169610 2
04-10 2020
Kl. 10:00
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 FC Rudersdal (1) FC Rudersdal (2)
657894 8
04-10 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Helsingør IF Fodbold
981559 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 Nivå-Kokkedal FK (2) Brede IF
981560 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 Nivå-Kokkedal FK (1) Nivå-Kokkedal FK (2)
169651 2
04-10 2020
Kl. 10:20
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 Brede IF FC Rudersdal (1)
169683 2
04-10 2020
Kl. 10:40
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 Nivå-Kokkedal FK (2) FC Rudersdal (1)
981561 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 FC Rudersdal (2) Nivå-Kokkedal FK (1)
981562 1
04-10 2020
Kl. 11:00
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 Nivå-Kokkedal FK (1) Brede IF
169684 2
04-10 2020
Kl. 11:00
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 FC Rudersdal (2) Nivå-Kokkedal FK (2)
169685 2
04-10 2020
Kl. 11:20
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 Brede IF FC Rudersdal (2)
981563 1
04-10 2020
Kl. 11:20
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 FC Rudersdal (1) Nivå-Kokkedal FK (1)
655868 8
04-10 2020
Kl. 12:00
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK FFB
503032 1
04-10 2020
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Nødebo IF Nivå-Kokkedal FK
503033 1
04-10 2020
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Fløng-Hedehusene Fodbold Brøndbyernes IF
503034 1
04-10 2020
Kl. 12:25
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Vallensbæk IF Nødebo IF
503947 1
04-10 2020
Kl. 12:25
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Nivå-Kokkedal FK Fløng-Hedehusene Fodbold
503948 1
04-10 2020
Kl. 12:50
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Brøndbyernes IF Vallensbæk IF
504475 1
04-10 2020
Kl. 12:50
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Nødebo IF Fløng-Hedehusene Fodbold
635604 8
04-10 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Jyllinge FC
504923 1
04-10 2020
Kl. 13:15
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Vallensbæk IF Nivå-Kokkedal FK
510290 1
04-10 2020
Kl. 13:15
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Brøndbyernes IF Nødebo IF
510291 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Fløng-Hedehusene Fodbold Vallensbæk IF
510292 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Nivå-Kokkedal FK Brøndbyernes IF
614639 8 ti
06-10 2020
Kl. 18:30
Serie 4 Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK Lundtofte Boldklub
662004 9
10-10 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Annisse IF
662970 9
10-10 2020
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK IF Bytoften
659870 9
10-10 2020
Kl. 11:30
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Allerød Fodbold Klub
637471 9
10-10 2020
Kl. 11:30
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold
636425 9
10-10 2020
Kl. 13:00
U16 Drenge Mester (05) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Farum BK
635079 9
10-10 2020
Kl. 15:30
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Høsterkøb HF 2000
656983 6 on
14-10 2020
Kl. 20:15
M+40 2 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Albertslund BS 72
614820 10
17-10 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK (1)
655854 5 ti
20-10 2020
Kl. 18:30
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK IF Skjold Birkerød

Log ind