MENU

Kunst, KB, P. Bangs Vej //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
893443 2 fr
03-12 2021
Kl. 17:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 KB Hellas
641864 2 fr
03-12 2021
Kl. 17:30
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 Pulje 5 KB 6 BK Skjold 3
898821 2 fr
03-12 2021
Kl. 17:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 3 KB 2 Vestia
619310 2
04-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 4 (10) 8v8 Pulje 5 KB 5 BK Vest, Rødovre 1
898477 2
04-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 KB BK Vest, Rødovre
619778 2
04-12 2021
Kl. 12:30
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 6 KB 3 Glostrup
690263 2
05-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 2 (11) 8v8 Pulje 3 KB 3 AB Tårnby 2
618244 2
05-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 1 (10) 8v8 Pulje 3 KB 2 Virum-Sorgenfri BK 1
619545 2
05-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 2 KB 4 BK Skjold 2
894548 2
05-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 3 KB Hvidovre IF
935807 2
05-12 2021
Kl. 12:00
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 3 KB GVI
618155 2
05-12 2021
Kl. 13:30
VinterBold U12 Drenge 1 (10) 8v8 Pulje 1 KB Lynge-Broby IF
879859 2 fr
10-12 2021
Kl. 17:30
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 KB BK Avarta
869294 2 fr
10-12 2021
Kl. 18:30
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 5 KB Dunses Disciple
870249 2 fr
10-12 2021
Kl. 19:00
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2 KB AB Tårnby
935340 2
11-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD U-16 Drenge Øst Pulje 1 KB LSF
690762 3
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 Pulje 2 KB 2 FC Rudersdal
952241 7
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 2 Espergærde IF 1 Østerbro IF 1
952302 7
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 2 GVI 2 KB 1
952817 9
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
952818 9
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 AB Tårnby KB 4
952819 9
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 Herstedøster IC 1 KB 4
952820 9
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 AB Tårnby
952303 7
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 2 Østerbro IF 1 KB 1
952304 7
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 2 Espergærde IF 1 GVI 2
952305 7
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 2 Espergærde IF 1 KB 1
952306 7
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 2 Østerbro IF 1 GVI 2
952821 9
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 KB 4
952822 9
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 Herstedøster IC 1 AB Tårnby
930455 9
12-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 4 BK Vest, Rødovre 1 Herstedøster IC 2
930456 9
12-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 4 Hvidovre IF 3 KB 6
388207 9
12-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 5 Brønshøj BK B93 2
388209 9
12-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 5 Husum BK 2 KB 5
774223 2
12-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 2 KB Herlufsholm GF
388210 9
12-12 2021
Kl. 12:25
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 5 B93 2 KB 5
388212 9
12-12 2021
Kl. 12:25
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 5 Brønshøj BK Husum BK 2
930457 9
12-12 2021
Kl. 12:25
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 4 Herstedøster IC 2 KB 6
930458 9
12-12 2021
Kl. 12:25
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 4 BK Vest, Rødovre 1 Hvidovre IF 3
930459 9
12-12 2021
Kl. 12:50
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 4 BK Vest, Rødovre 1 KB 6
930460 9
12-12 2021
Kl. 12:50
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 4 Herstedøster IC 2 Hvidovre IF 3
388213 9
12-12 2021
Kl. 12:50
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 5 Brønshøj BK KB 5
388214 9
12-12 2021
Kl. 12:50
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 5 B93 2 Husum BK 2
883562 1
12-12 2021
Kl. 14:00
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3 KB Frem
893950 3 on
15-12 2021
Kl. 23:59
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2 KB Oversidder
619785 3 fr
17-12 2021
Kl. 17:30
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 6 KB 3 Albertslund BS 72 1
679097 3 fr
17-12 2021
Kl. 17:30
VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8 Pulje 7 KB 5 Sundby BK 2
898826 3 fr
17-12 2021
Kl. 17:45
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 3 KB 2 B.93
882144 3 fr
17-12 2021
Kl. 18:00
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 5 KB FB
883573 3
18-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3 KB Sundby Bk.
619315 3
18-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 4 (10) 8v8 Pulje 5 KB 5 B 1908 3
619550 3
18-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 2 KB 4 B93 3
618249 3
18-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 1 (10) 8v8 Pulje 3 KB 2 Bagsværd BK
870254 3
18-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2 KB Sundby Bk.
879864 3
18-12 2021
Kl. 12:00
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 KB Køge BK

Log ind