MENU

Kunst, Tingbjerg IP //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
386675 4
22-02 2020
Kl. 13:45
VinterBold U11 Drenge 1 (09) 8v8 Pulje 4 BK Fix 1 FB 1
861642 7 ti
25-02 2020
Kl. 19:30
VinterBOLD M+40 2 Pulje 1 Fix Hellas (2)
853723 6
29-02 2020
Kl. 12:15
VinterBold U11 Piger 1 (09) 8v8 Pulje 2 (Kbh) Brønshøj BK HIK 1
864474 5
29-02 2020
Kl. 12:45
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2 Brønshøj BK Lyngby Boldklub 1921
390313 6
29-02 2020
Kl. 14:15
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 2 Brønshøj BK Solrød FC
478826 17
01-03 2020
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B 1903 2 B93 4
478827 17
01-03 2020
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) BK Frem 1 BK Fix 2
478828 17
01-03 2020
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Husum BK 1 FB 3
478829 17
01-03 2020
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) KB 8 KB 9
478830 17
01-03 2020
Kl. 10:18
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B 1903 2 BK Frem 1
478831 17
01-03 2020
Kl. 10:18
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B93 4 BK Fix 2
478832 17
01-03 2020
Kl. 10:18
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Husum BK 1 KB 8
478833 17
01-03 2020
Kl. 10:18
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) FB 3 KB 9
478834 17
01-03 2020
Kl. 10:36
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B 1903 2 BK Fix 2
478835 17
01-03 2020
Kl. 10:36
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B93 4 BK Frem 1
478836 17
01-03 2020
Kl. 10:36
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Husum BK 1 KB 9
478837 17
01-03 2020
Kl. 10:36
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) FB 3 KB 8
478838 17
01-03 2020
Kl. 10:54
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Husum BK 1 BK Fix 2
478839 17
01-03 2020
Kl. 10:54
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) KB 8 BK Frem 1
478936 17
01-03 2020
Kl. 10:54
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) FB 3 B93 4
478937 17
01-03 2020
Kl. 10:54
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B 1903 2 KB 9
540012 16
01-03 2020
Kl. 11:30
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B93 3 B93 5
540013 16
01-03 2020
Kl. 11:30
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) AB Tårnby 3 BK Fix 2
540014 16
01-03 2020
Kl. 11:30
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) BK Hellas 2 KB 5
540015 16
01-03 2020
Kl. 11:30
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Tårnby FF 1 BK Fix 2
540016 16
01-03 2020
Kl. 11:48
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B93 3 AB Tårnby 3
540019 16
01-03 2020
Kl. 11:48
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Skovshoved IF 2 B93 5
540020 16
01-03 2020
Kl. 11:48
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) BK Hellas 2 Tårnby FF 1
540021 16
01-03 2020
Kl. 11:48
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) KB 5 BK Fix 2
540022 16
01-03 2020
Kl. 12:06
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B93 3 Skovshoved IF 2
540023 16
01-03 2020
Kl. 12:06
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) AB Tårnby 3 B93 5
540024 16
01-03 2020
Kl. 12:06
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Tårnby FF 1 Skovshoved IF 2
540025 16
01-03 2020
Kl. 12:06
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) KB 5 Tårnby FF 1
880584 7
01-03 2020
Kl. 12:15
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Fix Bk. Hekla
387108 6
01-03 2020
Kl. 12:15
VinterBold U11 Drenge 1 (09) 8v8 Pulje 4 BK Fix 1 BK Hellas 1
540027 16
01-03 2020
Kl. 12:24
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) BK Hellas 2 Skovshoved IF 2
540028 16
01-03 2020
Kl. 12:24
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B93 3 BK Fix 2
540029 16
01-03 2020
Kl. 12:24
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) BK Hellas 2 B93 5
540030 16
01-03 2020
Kl. 12:24
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 4 (Kbh) KB 5 AB Tårnby 3
864646 5
01-03 2020
Kl. 13:45
VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 Pulje 1 Fix Oversidder
864454 4 on
04-03 2020
Kl. 19:30
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2 Brønshøj BK Skovshoved IF
733716 7 fr
06-03 2020
Kl. 18:00
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3 Brønshøj Bk. Virum-Sorgenfri BK
927612 9
07-03 2020
Kl. 12:15
VinterBOLD 7/8-mands M+50 Pulje 1 Brønshøj BK Hørsholm-Usserød IK
888513 8
07-03 2020
Kl. 14:45
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 4 Bk Fix Dragør Bk.
252367 7
08-03 2020
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 4 (09) 8v8 Pulje 4 (Kbh) BK Fix 3 Fremad Amager 1
402005 7
08-03 2020
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 2 (09) 8v8 Pulje 6 (Kbh) BK Fix 2 Vanløse IF 2
831737 7
08-03 2020
Kl. 11:15
VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8 Pulje 5 (Kbh) BK Fix 1 BK Frem 1
759309 10 ti
10-03 2020
Kl. 18:30
VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 4 Fix CSC
861652 9 ti
10-03 2020
Kl. 19:30
VinterBOLD M+40 2 Pulje 1 Fix Hellas (1)
252371 8
15-03 2020
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 4 (09) 8v8 Pulje 4 (Kbh) BK Fix 3 Taastrup FC 4
387230 8
15-03 2020
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 1 (09) 8v8 Pulje 4 BK Fix 1 HIK 1
831741 8
15-03 2020
Kl. 11:30
VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8 Pulje 5 (Kbh) BK Fix 1 Hvidovre IF 4
880594 9
15-03 2020
Kl. 11:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Fix Husum Bk
390329 9
21-03 2020
Kl. 13:30
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 2 Brønshøj BK KB
402016 9
22-03 2020
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 2 (09) 8v8 Pulje 6 (Kbh) BK Fix 2 Husum BK 1
853804 9
22-03 2020
Kl. 10:30
VinterBold U11 Piger 1 (09) 8v8 Pulje 2 (Kbh) Brønshøj BK B 93 1

Log ind