MENU

Kunst, B93 //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
211269 1 to
13-08 2020
Kl. 19:30
Serie 1, P3 Efterår P3 B.93 2 HB 2
196660 1 ma
17-08 2020
Kl. 11:00
M+70 5M Efterår P1 B.93 AB Tårnby
302230 1 ma
17-08 2020
Kl. 19:15
M+50 1 Efterår Pulje 1 B.93 Dragør Bk.
245995 4 ma
17-08 2020
Kl. 20:30
Serie 2, P5/6 Efterår P6 B.93 3 PI Fodbold 2
249812 1 ma
17-08 2020
Kl. 20:30
Serie 4, P13/16 Efterår P16 B.93 7 Vestia 4
186269 1 ti
18-08 2020
Kl. 20:15
Serie 3, P8/11 Efterår P11 B93 5 KFUM 3
407992 1 on
19-08 2020
Kl. 19:15
M+55 1 Efterår Pulje 1 B.93 HIK/Skovshoved
204239 7 on
19-08 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 5 7M Efterår P1 B93 3 Skjold 12
204458 1 on
19-08 2020
Kl. 20:30
Serie 3, P8/11 Efterår P9 B93 6 B1908 3
764881 5 on
19-08 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 2 7M Efterår P1 B.93 FB 4
703908 1 to
20-08 2020
Kl. 20:30
Serie 5, P18/22 Efterår P18 B 93 9 KFB 3
716274 1 to
20-08 2020
Kl. 20:30
Serie 5, P18/22 Efterår P21 B.93 11 Nørrebro FF 2
622683 2 fr
21-08 2020
Kl. 19:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 B93 3 Brønshøj 3
724911 1
22-08 2020
Kl. 10:15
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester B B 93 2 KB 3
768951 1
22-08 2020
Kl. 10:15
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A B93 5 Skjold 2
832246 1
22-08 2020
Kl. 12:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 3 B 93 2 BK Fix 1
669120 1
22-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 B B93 4 HIK 3
333575 2
22-08 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 2 B93 Amager Elite
847624 1
22-08 2020
Kl. 13:30
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 2 B 93 4 Skovshoved IF 2
859892 1
22-08 2020
Kl. 13:30
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 B 93 1 Aakanden GF 1
859934 1
22-08 2020
Kl. 13:30
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 B 93 2 FB 1
860138 1
22-08 2020
Kl. 13:30
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 3 B 93 5 FB 2
730666 3
22-08 2020
Kl. 14:00
1.division 2020/21 Pulje 1 B. 93 Oversidder
111878 1
22-08 2020
Kl. 15:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 B.93 B 1903 2
621735 2
22-08 2020
Kl. 16:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester B93 2 Frem
628754 2
22-08 2020
Kl. 16:15
U14 Drenge M (07) Efterår Mester B93 2 Husum
701541 2
23-08 2020
Kl. 10:00
U14 Piger Liga 1 (07) efterår Pulje 1 B93 BSF
564586 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 B 93 2 Fremad Valby 1
581232 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 Oversidder B 93 2
581233 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 B 1903 2 Dragør BK 1
569651 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 1 HIK 1
569655 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 KB 2 B 93 6
569672 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 1 KB 2
569673 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK 1 B 93 6
581234 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 Oversidder B 1903 2
581235 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 B 93 2 Dragør BK 1
581236 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 Dragør BK 1 Oversidder
581237 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 B 93 2 B 1903 2
569674 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 6 B 93 1
569696 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK 1 KB 2
569806 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 3 B 1903 1
569807 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK 3 KB 5
603115 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 3 B 1903 3
603116 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 GVI 1 HIK 3
910271 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 B 93 1 HIK 1
603117 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 3 GVI 1
603118 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 3 HIK 3
569808 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 3 HIK 3
569809 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 1 KB 5
717312 2
23-08 2020
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 1 (05) efterår Pulje 1 B93 FA 2000
569810 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 KB 5 B 93 3
569811 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 1 HIK 3
603119 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK 3 B 93 3
603120 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 3 GVI 1
569850 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 7 B 93 4 B 1908 4
569851 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 7 GVI 2 KB 6
569852 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 7 B 93 4 GVI 2
569853 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 7 B 1908 4 KB 6
569854 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 7 KB 6 B 93 4
569855 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 7 B 1908 4 GVI 2
466798 3
23-08 2020
Kl. 14:00
U18 Piger DM 2020/21 DM B 93 Fortuna Hjørring
576922 1
23-08 2020
Kl. 14:30
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 5 B 1903 4
576923 1
23-08 2020
Kl. 14:30
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 GVI 5 HIK 4
576924 1
23-08 2020
Kl. 14:50
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 5 GVI 5
576925 1
23-08 2020
Kl. 14:50
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 4 HIK 4
576926 1
23-08 2020
Kl. 15:10
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK 4 B 93 5
576927 1
23-08 2020
Kl. 15:10
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 4 GVI 5
197727 1 ma
24-08 2020
Kl. 20:30
M+40 1 Efterår Pulje 1 B.93 2 Pioneren
245982 2 ma
24-08 2020
Kl. 20:30
Serie 2, P5/6 Efterår P6 B.93 3 Husum 2
213290 3 ti
25-08 2020
Kl. 20:15
Serie 1, P3 Efterår P3 B.93 2 GVI 2
716204 2 ti
25-08 2020
Kl. 20:30
Serie 5, P18/22 Efterår P20 B.93 10 FC Culpa 2
221597 2 on
26-08 2020
Kl. 20:30
Serie 2, P5/6 Efterår P5 B.93 4 FA 2000 3
250716 2 on
26-08 2020
Kl. 20:30
Serie 4, P13/16 Efterår P15 B93 8 Fremad Valby 6
370310 11 to
27-08 2020
Kl. 20:30
M+40 Øst Efterår 2020 P1 B.93 GVI/Jægersborg
766753 1 to
27-08 2020
Kl. 20:30
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 B 93 Bispebjerg Bk.
960799 1
29-08 2020
Kl. 10:30
U13 Piger M (08) 8M Efterår P1 B93 Skjold
143954 1
29-08 2020
Kl. 10:30
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 B 93 3 B 1908 2
203725 1
29-08 2020
Kl. 11:30
M+45 1 Efterår Pulje 1 B.93 HIK
669854 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 B B93 4 Oversidder
792606 2
29-08 2020
Kl. 13:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 B 93 1 Hvidovre IF 1
859787 2
29-08 2020
Kl. 13:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 2 B.93 Østerbro IF 1
721592 1
29-08 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 B93 5 Skjold 3
859843 2
29-08 2020
Kl. 14:15
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 4 B 93 3 KB 5
860065 2
29-08 2020
Kl. 14:15
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 B 93 4 GVI 1
628760 3
29-08 2020
Kl. 16:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester B93 2 Elite Bornholm
397555 2
29-08 2020
Kl. 16:00
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) P2 B93 Elite Bornholm
701833 3
30-08 2020
Kl. 12:00
U14 Piger Liga 1 (07) efterår Pulje 1 B93 FA 2000
364456 1
30-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge 1 (04-05) Efterår P1 B93 3 Skovshoved
621742 3
30-08 2020
Kl. 16:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester B93 2 Skovshoved IF
196695 3 ma
31-08 2020
Kl. 11:00
M+70 5M Efterår P1 B.93 KB
203076 1 ma
31-08 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 4 7M Efterår P5 B93 2 Østerbro IF 9
463043 3 ma
31-08 2020
Kl. 20:30
M+55 1 Efterår Pulje 1 B.93 B.1903
204662 3 ti
01-09 2020
Kl. 20:15
Serie 3, P8/11 Efterår P11 B93 5 HIK 2
251310 3 ti
01-09 2020
Kl. 20:30
Serie 4, P13/16 Efterår P16 B.93 7 FB 11
204469 3 on
02-09 2020
Kl. 20:30
Serie 3, P8/11 Efterår P9 B93 6 Kastrup 3
302236 3 on
02-09 2020
Kl. 20:30
M+50 1 Efterår Pulje 1 B.93 AB Tårnby
195444 2 to
03-09 2020
Kl. 11:00
M+65 7M Efterår P1 B.93 Rødovre
764865 2 to
03-09 2020
Kl. 19:15
Herre Senior 2 7M Efterår P1 B.93 FA 2000 3
480119 2 to
03-09 2020
Kl. 20:30
M+60 Efterår Pulje 1 B.93 FA 2000/Rødovre
703919 3 to
03-09 2020
Kl. 20:30
Serie 5, P18/22 Efterår P18 B 93 9 KFB 5
811128 3
05-09 2020
Kl. 10:30
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 B 93 1 B 1903 1
143986 2
05-09 2020
Kl. 10:30
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2A B93 4 B 1903 3
328802 4
05-09 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 1 B93 Hvidovre IF
721599 2
05-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 B93 6 B93 5
768962 3
05-09 2020
Kl. 13:30
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A B93 5 Frem
724917 3
05-09 2020
Kl. 13:30
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester B B 93 2 Hvidovre IF 2
847632 3
05-09 2020
Kl. 13:30
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 2 B 93 4 KB 6
832257 3
05-09 2020
Kl. 13:30
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 3 B 93 2 CIK 1
860149 3
05-09 2020
Kl. 15:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 3 B 93 5 Hvidovre IF 2
859944 3
05-09 2020
Kl. 15:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 B 93 2 Vanløse IF 1
632384 2
06-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 B93 3 Frem 2
564612 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 B 93 2 FA 2000 1
111886 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 B.93 HIK 3
203080 2
06-09 2020
Kl. 11:30
Herre Senior 4 7M Efterår P5 B93 2 FB 28
910279 3
06-09 2020
Kl. 11:30
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 B 93 1 Dragør BK 1
363985 4
06-09 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester B93 2 Vanløse 2
416355 2
06-09 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår P1 B93 2 FB 2
766808 3 ma
07-09 2020
Kl. 20:30
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 B 93 Oversidder
213314 5 ti
08-09 2020
Kl. 20:15
Serie 1, P3 Efterår P3 B.93 2 Skovshoved IF 2
703949 5 ti
08-09 2020
Kl. 20:30
Serie 5, P18/22 Efterår P18 B 93 9 Brønshøj 4
622817 5 on
09-09 2020
Kl. 19:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 B93 3 Hekla 2
764871 3 on
09-09 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 2 7M Efterår P1 B.93 Kalas IF
232187 4 on
09-09 2020
Kl. 20:30
Serie 2, P5/6 Efterår P5 B.93 4 Stefan 3
204219 3 on
09-09 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 5 7M Efterår P1 B93 3 HB 15
411862 13 to
10-09 2020
Kl. 20:30
M+40 Øst Efterår 2020 P1 B.93 BSF
250734 5 to
10-09 2020
Kl. 20:30
Serie 4, P13/16 Efterår P15 B93 8 VLI 4
669868 5
12-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 B B93 4 Brønshøj
721600 3
12-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 B93 5 AB Tårnby 3
727363 5
12-09 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge Divisionen 2020/21 Div B.93 HIK
730406 5
12-09 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Divisionen 2020/21 Div B.93 HIK
621898 5
12-09 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester B93 2 HIK 2
628772 5
12-09 2020
Kl. 16:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester B93 2 Frem
716236 5
12-09 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 B.93 10 Skjold 12
910284 4
13-09 2020
Kl. 08:45
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 B 93 2 B 93 1
143962 3
13-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 B 93 3 KB 5
333584 5
13-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 2 B93 GVI
144099 3
13-09 2020
Kl. 11:30
U13 Piger M (08) 8M Efterår P1 B93 Hekla
701845 5
13-09 2020
Kl. 12:00
U14 Piger Liga 1 (07) efterår Pulje 1 B93 Greve Fodbold
859795 4
13-09 2020
Kl. 13:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 2 B.93 GVI 2
364474 3
13-09 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge 1 (04-05) Efterår P1 B93 3 Frem 3
859851 4
13-09 2020
Kl. 14:30
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 4 B 93 3 BK Skjold
859907 4
13-09 2020
Kl. 14:30
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 B 93 1 HIK 1
860114 4
13-09 2020
Kl. 16:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 B 93 4 Hvidovre IF
397564 4
13-09 2020
Kl. 16:00
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) P2 B93 Vordingborg IF

Log ind