Allerød Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
225962
03-03 2024
09:00 Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1 Allerød Fodbold Klub GVI
03. mar
09:00
Allerød Fodbold Klub
GVI
225921
03-03 2024
10:00 Træningskamp U11 Pige Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK
03. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
924191
03-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Græsted IF
1
-
5
03. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
1
Græsted IF
5
786449
03-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Hornbæk IF
6
-
2
03. mar
12:00
Allerød Fodbold Klub
6
Hornbæk IF
2
567036
03-03 2024
14:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Annisse IF
UHT
03. mar
14:00
Allerød Fodbold Klub
Annisse IF
UHT
785377
09-03 2024
10:00 U12 Drenge SU 8M VinterBOLD Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Lyngby Boldklub 1921 (1)
09. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921 (1)
786129
09-03 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 4 Allerød Fodbold Klub AB Tårnby (1)
09. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
AB Tårnby (1)
356778
09-03 2024
13:00 Træningskamp Danmarksserie Pulje 1 Allerød Fodbold Klub (14) KFUM BK, Roskilde (11)
09. mar
13:00
Allerød Fodbold Klub (14)
KFUM BK, Roskilde (11)
584021
09-03 2024
15:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Nørrebro United
09. mar
15:00
Allerød Fodbold Klub
Nørrebro United
853537
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 2 Allerød Fodbold Klub LSF
10. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
318906
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 7/8-mands U-14 drenge Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF
HHT
10. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
HHT
556166
10-03 2024
12:00 VinterBold U12 Piger 2 (12) 8:8 Pulje 2 Allerød Fodbold Klub IF Bytoften
10. mar
12:00
Allerød Fodbold Klub
IF Bytoften
512593
10-03 2024
12:00 VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Ålholm IF
10. mar
12:00
Allerød Fodbold Klub
Ålholm IF
567040
10-03 2024
14:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Snekkersten IF
10. mar
14:00
Allerød Fodbold Klub
Snekkersten IF
772659
ti12-03 2024
20:15 Veteran-LP Øst Allerød Fodbold Klub GVI/Jægersborg
12. mar
20:15
Allerød Fodbold Klub
GVI/Jægersborg
566851
on13-03 2024
23:59 VinterBOLD M+45 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Oversidder
13. mar
23:59
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
583293
fr15-03 2024
18:30 VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Lyngby Boldklub 1921
15. mar
18:30
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921
882468
16-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF
16. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
785380
16-03 2024
10:00 U12 Drenge SU 8M VinterBOLD Pulje 1 Allerød Fodbold Klub TGB
16. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
TGB
329129
16-03 2024
13:00 Træningskamp Danmarksserie Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK
16. mar
13:00
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
584025
16-03 2024
15:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 1 Allerød Fodbold Klub AB
16. mar
15:00
Allerød Fodbold Klub
AB
912796
17-03 2024
10:00 U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Farum BK
17. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
951636
17-03 2024
11:35 VinterBOLD U-16 piger 2 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Lyngby Boldklub 1921
17. mar
11:35
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921
567044
17-03 2024
13:30 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK
17. mar
13:30
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
790126
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold (1)
23. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold (1)
860970
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 4 Allerød Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF
23. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
882452
23-03 2024
11:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Farum BK
23. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
618081
23-03 2024
11:30 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub FC Damsø
23. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
FC Damsø
703073
23-03 2024
13:00 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Esbjerg, Taastrup, Holte, Helsingør
23. mar
13:00
Allerød Fodbold Klub
Esbjerg, Taastrup, Holte, Helsingør
270347
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Ølstykke FC
24. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Ølstykke FC
270348
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Køge BK FC Damsø
24. mar
10:00
Køge BK
FC Damsø
785774
24-03 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 2 Allerød Fodbold Klub FC Rudersdal
24. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
270349
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Ølstykke FC FC Damsø
24. mar
10:25
Ølstykke FC
FC Damsø
270350
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Køge BK
24. mar
10:25
Allerød Fodbold Klub
Køge BK
270351
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub FC Damsø
24. mar
10:50
Allerød Fodbold Klub
FC Damsø
270352
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Ølstykke FC Køge BK
24. mar
10:50
Ølstykke FC
Køge BK
567047
24-03 2024
13:30 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Gilleleje FK
24. mar
13:30
Allerød Fodbold Klub
Gilleleje FK
110905
ma01-04 2024
14:00 Herre-DS 2023-24 Pulje 1 Allerød FK Næstved I.F.
01. apr
14:00
Allerød FK
Næstved I.F.

Log ind