MENU

Ballerup Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
655668 7 ti
22-09 2020
Kl. 17:45
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2 BSF BK Vest, Rødovre
662437 5 ti
22-09 2020
Kl. 17:55
U12 Piger 1 8-mands (09) Efterår Pulje 1 BSF Brøndbyernes IF
649222 7 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
U16 Piger 1 (05) Efterår Pulje 1 BSF Brøndbyernes IF
657230 7 on
23-09 2020
Kl. 17:45
8-mands +55 1 Pulje 1 BSF Jægerspris IK
172586 1 to
24-09 2020
Kl. 11:30
Ultra Skolepokalen Drenge - Nordsjælland Pulje 1 Skovvejens Skole - Øst Måløvhøj Skole
172417 1 to
24-09 2020
Kl. 11:30
Ultra Skolepokalen Piger - Nordsjælland Pulje 1 Skovvejens Skole - Øst Måløvhøj Skole
659903 7 to
24-09 2020
Kl. 18:00
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 2 BSF Taastrup FC
103619 7
26-09 2020
Kl. 10:30
Herre-DS Pulje 1 BSF Frederikssund
658582 7
26-09 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 4 BSF BK Vest, Rødovre
329419 6
26-09 2020
Kl. 13:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 BSF Brøndbyernes IF (2)
517577 7
26-09 2020
Kl. 13:00
Serie 2 Pulje 2 BSF Glostrup
730729 9
26-09 2020
Kl. 13:30
1.division 2020/21 Pulje 2 BSF Fredensborg BI
657594 7
27-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 2 BSF Gladsaxe-Hero BK
494857 6
27-09 2020
Kl. 12:30
Kvindeserie Øst Pulje 1 BSF Husum Bk
656636 8 ma
28-09 2020
Kl. 17:15
M+55 11-mands Pulje 1 BSF Lyngby Boldklub 1921
657384 8 ma
28-09 2020
Kl. 17:15
8-mands +60 Pulje 1 BSF Værløse BK
656169 8 ti
29-09 2020
Kl. 17:30
U13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 2 BSF AIK 65 Strøby Fodbold
655764 8 ti
29-09 2020
Kl. 19:00
8-K+29 - Efterår Pulje 1 BSF BK Friheden
655670 8 ti
29-09 2020
Kl. 19:00
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2 BSF Grantoften IF
654225 8 to
01-10 2020
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands M (08) Efterår Pulje 2 BSF Lundtofte Boldklub
658586 8 to
01-10 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 4 BSF IF Bytoften
695196 7 to
01-10 2020
Kl. 18:00
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 2 BSF IF Skjold Birkerød
573659 16 to
01-10 2020
Kl. 19:00
M+40 Øst Efterår 2020 P1 BSF Brønshøj BK
610704 2
03-10 2020
Kl. 10:00
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 6 BK Avarta Greve Fodbold (2)
615968 1
03-10 2020
Kl. 10:00
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 6 BSF Ishøj IF
634329 8
03-10 2020
Kl. 10:00
Serie 6 - Efterår Pulje 2 BSF Måløv BK
660003 8
03-10 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 2 BSF Herstedøster IC
615969 1
03-10 2020
Kl. 10:25
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 6 BK Avarta BSF
610705 2
03-10 2020
Kl. 10:25
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 6 Ishøj IF Greve Fodbold (2)
610706 2
03-10 2020
Kl. 10:50
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 6 Ishøj IF BK Avarta
616771 1
03-10 2020
Kl. 10:50
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 6 BSF Greve Fodbold (2)
333699 7
03-10 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 4 BSF Lyngby Boldklub (2)
680647 2
03-10 2020
Kl. 12:00
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 7 BSF Taastrup FC
680687 1
03-10 2020
Kl. 12:00
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 7 BK Avarta B. 1973, Herlev
680688 1
03-10 2020
Kl. 12:25
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 7 BSF BK Avarta
680648 2
03-10 2020
Kl. 12:25
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 7 B. 1973, Herlev Taastrup FC
680649 2
03-10 2020
Kl. 12:50
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 7 B. 1973, Herlev BSF
680689 1
03-10 2020
Kl. 12:50
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 7 BK Avarta Taastrup FC
701932 7
03-10 2020
Kl. 13:30
U14 Piger Liga 1 (07) efterår Pulje 1 BSF HIK
128239 7
03-10 2020
Kl. 13:30
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 BSF Sundby Bk.
510293 1
04-10 2020
Kl. 09:00
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Bagsværd BK Brede IF
510294 1
04-10 2020
Kl. 09:00
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner BSV af 2016 Virum-Sorgenfri BK
510295 1
04-10 2020
Kl. 09:20
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner BSF (piger) Bagsværd BK
510298 1
04-10 2020
Kl. 09:20
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Brede IF BSV af 2016
510299 1
04-10 2020
Kl. 09:40
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Virum-Sorgenfri BK BSF (piger)
510300 1
04-10 2020
Kl. 09:40
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Bagsværd BK BSV af 2016
512149 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner BSF (piger) Brede IF
512150 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK
512151 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner BSV af 2016 BSF (piger)
521692 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Brede IF Virum-Sorgenfri BK
636292 8
04-10 2020
Kl. 11:00
U17 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 2 BSF Høje Tåstrup IF
662446 8
04-10 2020
Kl. 11:00
U12 Piger 1 8-mands (09) Efterår Pulje 1 BSF Allerød Fodbold Klub
529215 1
04-10 2020
Kl. 11:20
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Brøndbyernes IF Oversidder
529345 1
04-10 2020
Kl. 11:20
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner BSF Solrød FC
256459 8
04-10 2020
Kl. 11:30
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 3 BSF Albertslund IF
529347 1
04-10 2020
Kl. 11:40
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Vallensbæk IF Brøndbyernes IF
529348 1
04-10 2020
Kl. 11:40
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Oversidder BSF
530157 1
04-10 2020
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Solrød FC Vallensbæk IF
530756 1
04-10 2020
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Brøndbyernes IF BSF
531724 1
04-10 2020
Kl. 12:20
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Vallensbæk IF Oversidder
532840 1
04-10 2020
Kl. 12:20
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Solrød FC Brøndbyernes IF
534730 1
04-10 2020
Kl. 12:40
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner BSF Vallensbæk IF
534732 1
04-10 2020
Kl. 12:40
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Oversidder Solrød FC
127007 7
04-10 2020
Kl. 13:00
U18 Piger Øst (03-04) efterår Pulje 1 BSF Sundby
717336 7
04-10 2020
Kl. 13:00
U16 Piger Øst 1 (05) efterår Pulje 1 BSF Greve Fodbold
905809 8
04-10 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 BSF HIC/AIF
657240 9 ma
05-10 2020
Kl. 17:00
8-mands +55 1 Pulje 1 BSF Hørsholm-Usserød IK
657390 9 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
8-mands +60 Pulje 1 BSF Strandgårdsparkens Boldklub
655678 9 ti
06-10 2020
Kl. 17:15
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2 BSF Frederikssund IK
654228 9 ti
06-10 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands M (08) Efterår Pulje 2 BSF Virum-Sorgenfri BK
655744 4 ti
06-10 2020
Kl. 19:00
8-K+29 - Efterår Pulje 1 BSF Himmelev-Veddelev BK
655109 9 on
07-10 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 3 BSF Herstedøster IC
905791 2 on
07-10 2020
Kl. 18:00
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 BSF Lyngby Boldklub
662449 9 to
08-10 2020
Kl. 18:00
U12 Piger 1 8-mands (09) Efterår Pulje 1 BSF Sundby BK 1
657299 2 to
08-10 2020
Kl. 19:00
8-mands +60 Pulje 1 BSF B. 1973, Herlev
576109 17 to
08-10 2020
Kl. 19:00
M+40 Øst Efterår 2020 P1 BSF Greve Fodbold
659913 9
10-10 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 2 BSF Oversidder
662925 9
10-10 2020
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 1 BSF Melby-Liseleje IF
103642 9
10-10 2020
Kl. 11:00
Herre-DS Pulje 1 BSF Avedøre IF
256462 9
10-10 2020
Kl. 11:30
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 3 BSF T.G. 80 IF
517590 9
10-10 2020
Kl. 13:00
Serie 2 Pulje 2 BSF Karlslunde IF
329832 8
10-10 2020
Kl. 13:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 BSF A 27
657599 9
11-10 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 2 BSF Ølstykke FC
636295 9
11-10 2020
Kl. 11:00
U17 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 2 BSF Greve Fodbold
905812 9
11-10 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 BSF Oversidder
656626 6 ma
12-10 2020
Kl. 18:00
M+55 11-mands Pulje 1 BSF Allerød FK
656428 10 ma
12-10 2020
Kl. 19:00
M+45 11-mands Pulje 1 BSF Torveparkens SK
756357 2 ti
13-10 2020
Kl. 16:00
Sydbank Pokalen 2020/21 Pulje 1 BSF Næstved
103647 10
17-10 2020
Kl. 11:00
Herre-DS Pulje 1 BSF Husum Bk.
634350 10
18-10 2020
Kl. 10:00
Serie 6 - Efterår Pulje 2 BSF Værløse BK
636274 2
18-10 2020
Kl. 11:00
U17 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 2 BSF Oversidder
629323 3
18-10 2020
Kl. 11:00
U16 Piger 1 (05) Efterår Pulje 1 BSF Taastrup FC
657402 11 ma
19-10 2020
Kl. 19:00
8-mands +60 Pulje 1 BSF Brede/Høsterkøb
649249 10 ti
20-10 2020
Kl. 18:00
U16 Piger 1 (05) Efterår Pulje 1 BSF Herlev IF

Log ind