MENU

Kunst, HIK //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
328788 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 1 HIK AB
496347 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 1 HIK Oversidder
257011 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår P1 HIK 3 Nørrebro United
730373 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge Divisionen 2020/21 Div HIK Næstved
690194 1
15-08 2020
Kl. 14:00
U16 Piger M (05-06) Efterår Mester HIK Hvidovre IF
727330 1
15-08 2020
Kl. 14:30
U19 Drenge Divisionen 2020/21 Div HIK Næstved
905643 1
15-08 2020
Kl. 16:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 HIK Frem 3
199852 1
16-08 2020
Kl. 10:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 HIK KFB
701538 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U14 Piger Liga 1 (07) efterår Pulje 1 HIK Brøndbyernes IF
328077 1
16-08 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 HIK Lyngby Boldklub 1921
628749 1
16-08 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester HIK 2 Husum
149141 1 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 HIK 2 Oversidder
123892 1 on
19-08 2020
Kl. 20:00
U18 Piger Øst (03-04) efterår Pulje 1 HIK Oversidder
328791 2 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 1 HIK Slagelse B&I
859783 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 2 HIK 2 B.93
847625 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 2 HIK 3 Østerbro IF 1
859891 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 FA 2000 1
860060 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 HIK 2 Brønshøj BK
724912 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester B HIK 2 Hvidovre IF 2
960394 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4B HIK 4 Nørrebro United 3
622685 2
22-08 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 HIK 3 AB Tårnby 2
621734 2
23-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester HIK 2 Hellas
581226 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 1 B 1903 1
581227 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK 1 Skovshoved IF 1
581228 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 1 HIK 1
581229 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 1 Skovshoved IF 1
186267 1
23-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 HIK 2 Føroyar 2
581230 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 Skovshoved IF 1 B 93 1
581231 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 1 HIK 1
102799 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK GVI
102800 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 KB Oversidder
102801 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK KB
102802 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 GVI Oversidder
102803 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Oversidder HIK
102804 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 GVI KB
269338 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 1 Sundby BK HIK
269340 1
23-08 2020
Kl. 14:00
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 1 Sundby BK Oversidder
128209 2
23-08 2020
Kl. 14:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 HIK BSF
363959 1
23-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester HIK 2 Dragør 2
143983 1 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2A HIK 3 Brønshøj 2
811125 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 AB Tårnby 1
328798 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 1 HIK Roskilde Boldklub
111883 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 HIK 3 BK Skjold 6
910275 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 HIK 1 Brønshøj BK 1
690200 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U16 Piger M (05-06) Efterår Mester HIK FA 2000
497158 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 1 HIK KFUM BK, Roskilde
416352 1
29-08 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår P1 HIK KB 3
256970 2
29-08 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge M (02-03) Efterår Mester HIK 2 KB 3
764925 1
29-08 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 2 7M Efterår P2 HIK FB
628761 3
30-08 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester HIK 2 Fix
701835 3
30-08 2020
Kl. 10:00
U14 Piger Liga 1 (07) efterår Pulje 1 HIK FC Helsingør
626277 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 FB 1 HIK 3
626278 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 2
976143 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Hvidovre IF 1 KB 3
976144 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 HIK 1 Oversidder
976145 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Hvidovre IF 1 HIK 1
976146 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 KB 3 Oversidder
626279 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 FB 1 Skovshoved IF 2
626280 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 HIK 3 Østerbro IF 2
626293 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 Østerbro IF 2 FB 1
626294 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 HIK 3 Skovshoved IF 2
976147 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Oversidder Hvidovre IF 1
976148 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 KB 3 HIK 1
363981 3
30-08 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester HIK 2 Brønshøj
251293 2
30-08 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 HIK 3 B.93 7
128216 3
30-08 2020
Kl. 14:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 HIK Roskilde Pigefodbold
123903 3
30-08 2020
Kl. 14:00
U18 Piger Øst (03-04) efterår Pulje 1 HIK Oversidder
328083 3
30-08 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 HIK Farum BK
703875 3
30-08 2020
Kl. 16:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2A HIK (2) Valby (2)
717319 3
30-08 2020
Kl. 16:00
U16 Piger Øst 1 (05) efterår Pulje 1 HIK Brøndbyernes IF
859902 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 Oversidder
696227 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
U16 Piger M (05-06) Efterår Mester HIK Oversidder
595141 1 on
02-09 2020
Kl. 19:30
Ungdomspokalen U18 Piger (03-04) 20/21 Pulje 1 HIK (Øst) Brøndby (DM)
847633 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 2 HIK 3 FB
859791 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 2 HIK 2 Skovshoved IF 1
622698 4
05-09 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 HIK 3 Brønshøj 3
730398 4
05-09 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge Divisionen 2020/21 Div HIK AB
621890 4
05-09 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester HIK 2 Sundby 2
727355 4
05-09 2020
Kl. 14:30
U19 Drenge Divisionen 2020/21 Div HIK AB
203082 2
05-09 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 4 7M Efterår P5 HIK 3 Skjold 10
779763 4
06-09 2020
Kl. 10:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 HIK Østerbro IF 6
430125 4
06-09 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 HIK 2 Skjold
689842 3
06-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 HIK 4 FA 2000 4
328086 4
06-09 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 HIK Brøndbyernes IF
251316 4
06-09 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 HIK 3 CSC 2
143992 3 fr
11-09 2020
Kl. 18:30
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2A HIK 3 Vestia
725007 4 fr
11-09 2020
Kl. 18:30
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester B HIK 2 B 93 2
689863 5
12-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 HIK 4 KFUM
328808 5
12-09 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 1 HIK GVI
269241 1
12-09 2020
Kl. 10:00
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 FC Damsø Oversidder
269242 1
12-09 2020
Kl. 10:00
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 HIK FB
269243 1
12-09 2020
Kl. 10:20
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 FB Sundby BK
269265 1
12-09 2020
Kl. 10:20
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Oversidder HIK
269266 1
12-09 2020
Kl. 10:40
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Sundby BK HIK
269267 1
12-09 2020
Kl. 10:40
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 FC Damsø FB
269268 1
12-09 2020
Kl. 11:00
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Sundby BK Oversidder
269269 1
12-09 2020
Kl. 11:00
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 HIK FC Damsø
269270 1
12-09 2020
Kl. 11:20
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 FC Damsø Sundby BK
269272 1
12-09 2020
Kl. 11:20
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Oversidder FB
497170 5
12-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 1 HIK B93
256980 4
12-09 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge M (02-03) Efterår Mester HIK 2 FB
416360 3
12-09 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår P1 HIK Hellas
622819 6
12-09 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 HIK 3 B93 3
960656 4
12-09 2020
Kl. 15:30
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4B HIK 4 GVI 3
149156 4
12-09 2020
Kl. 15:30
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 HIK 2 Nørrebro United
811143 4
12-09 2020
Kl. 15:30
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 B 93 1
116181 3
12-09 2020
Kl. 15:30
U11 Piger (10) 1 8v8 Efterår Pulje 1 HIK 1 FA 2000 1
111891 4
12-09 2020
Kl. 16:45
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 HIK 3 FC Nordhavn
910283 4
12-09 2020
Kl. 16:45
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 HIK 1 BK Hekla 1
860115 4
12-09 2020
Kl. 16:45
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 HIK 2 Vanløse (1)

Log ind