MENU

Grøndal Multicenter //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
719761 9 on
25-05 2022
Kl. 20:00
M+60 7M Forår Mester Union Viktoria
976717 7 on
25-05 2022
Kl. 20:00
Herre Senior 4 7M Forår P6 Union 5 FB 23
744082 7 to
26-05 2022
Kl. 18:00
Serie 5, P2/8 Forår P6 Union 7 Skjold 12
681021 6 to
26-05 2022
Kl. 20:00
Serie 5, P2/8 Forår P3 Union 5 FB 20
681592 7 to
26-05 2022
Kl. 20:00
Serie 5, P2/8 Forår P3 Union 5 Oversidder
657013 7 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 5 7M Forår P3 Union 6 Stefan 9
589591 7
28-05 2022
Kl. 14:00
Herre Senior M 7M Forår Mester Union Stefan
921785 7
29-05 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge 2 (08) Forår P2 Union 2 B 1908 3
683837 7
29-05 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P2/8 Forår P5 Union 8 Oversidder
657096 8 ma
30-05 2022
Kl. 20:00
Herre Senior 5 7M Forår P4 Union 7 ØKF
589726 8 ti
31-05 2022
Kl. 20:00
Herre Senior 1 7M Forår P1 Union 2 FC Randoms
657951 8 on
01-06 2022
Kl. 20:00
Kvinde Senior 3 7:7 Forår P1 Union 2 Østerbro IF 4
589081 8 on
01-06 2022
Kl. 20:00
Kvinde Senior 2 7:7 Forår P1 Union Østerbro IF 3
716923 9 to
02-06 2022
Kl. 20:00
M+40 1 7M Forår Pulje 1 Union Fremad Valby
651883 8 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 5 7M Forår P1 Union 9 Oversidder
683908 8
05-06 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P2/8 Forår P5 Union 8 FB 17
719200 8 ti
07-06 2022
Kl. 20:00
M+50 1 7M Forår Pulje 1 Union Sønderbro Fight
716928 10 to
09-06 2022
Kl. 20:00
M+40 1 7M Forår Pulje 1 Union Vanløse
921796 9
12-06 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 2 (08) Forår P2 Union 2 Stefan
502025 9
18-06 2022
Kl. 10:00
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 Hvidovre IF 1 GVI 1
502277 9
18-06 2022
Kl. 10:00
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 Husum BK 1 HIK 1
Hjemmehold taberdømt
578343 15
18-06 2022
Kl. 10:00
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 B 93 1 AB Tårnby 1
578344 15
18-06 2022
Kl. 10:00
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Oversidder Vestia 1
578345 15
18-06 2022
Kl. 10:25
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 B 93 1 KB 2
578346 15
18-06 2022
Kl. 10:25
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Vestia 1 Sundby BK 1
504656 9
18-06 2022
Kl. 10:25
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 Hvidovre IF 1 FA 2000 1
504657 9
18-06 2022
Kl. 10:25
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 HIK 1 B 1908 1
504675 9
18-06 2022
Kl. 10:50
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 FA 2000 1 Husum BK 1
Udehold taberdømt
507375 9
18-06 2022
Kl. 10:50
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 B 1908 1 GVI 1
578347 15
18-06 2022
Kl. 10:50
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 KB 2 Oversidder
578348 15
18-06 2022
Kl. 10:50
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Sundby BK 1 AB Tårnby 1
578349 15
18-06 2022
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Oversidder B 93 1
578350 15
18-06 2022
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 AB Tårnby 1 Vestia 1
518506 9
18-06 2022
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 Husum BK 1 Hvidovre IF 1
Hjemmehold taberdømt
518947 9
18-06 2022
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 GVI 1 HIK 1
518956 9
18-06 2022
Kl. 11:40
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 FA 2000 1 B 1908 1
578351 15
18-06 2022
Kl. 11:40
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 KB 2 Sundby BK 1
578238 13
18-06 2022
Kl. 12:15
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Østerbro IF 1 B 1908 2
578239 13
18-06 2022
Kl. 12:15
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Oversidder Brønshøj BK 1
593822 10
18-06 2022
Kl. 12:15
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 Tårnby FF 1 KB 1
597473 10
18-06 2022
Kl. 12:15
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 BK Hekla 1 Dragør BK 1
578240 13
18-06 2022
Kl. 12:40
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Østerbro IF 1 Nørrebro United 2
578241 13
18-06 2022
Kl. 12:40
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Brønshøj BK 1 BK Fix 1
112641 10
18-06 2022
Kl. 12:40
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 Tårnby FF 1 Oversidder
112698 10
18-06 2022
Kl. 12:40
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 Dragør BK 1 Nørrebro United 1
116422 10
18-06 2022
Kl. 13:05
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 Oversidder BK Hekla 1
125142 10
18-06 2022
Kl. 13:05
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 Nørrebro United 1 KB 1
578242 13
18-06 2022
Kl. 13:05
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Nørrebro United 2 Oversidder
578243 13
18-06 2022
Kl. 13:05
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Fix 1 B 1908 2
578244 13
18-06 2022
Kl. 13:30
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Oversidder Østerbro IF 1
578245 13
18-06 2022
Kl. 13:30
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 B 1908 2 Brønshøj BK 1
125143 10
18-06 2022
Kl. 13:30
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 BK Hekla 1 Tårnby FF 1
125910 10
18-06 2022
Kl. 13:30
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 KB 1 Dragør BK 1
125911 10
18-06 2022
Kl. 13:55
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår Pulje 1 Oversidder Nørrebro United 1
578246 13
18-06 2022
Kl. 13:55
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Nørrebro United 2 BK Fix 1
578247 14
18-06 2022
Kl. 14:30
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 2 Fremad Valby 1
578248 14
18-06 2022
Kl. 14:30
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 3 BK Hekla 2
578336 14
18-06 2022
Kl. 14:55
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 2 Dragør BK 2
578337 14
18-06 2022
Kl. 14:55
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Hekla 2 Oversidder
578338 14
18-06 2022
Kl. 15:20
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Dragør BK 2 FA 2000 3
578339 14
18-06 2022
Kl. 15:20
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Oversidder Fremad Valby 1
578340 14
18-06 2022
Kl. 15:45
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 3 FA 2000 2
578341 14
18-06 2022
Kl. 15:45
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Fremad Valby 1 BK Hekla 2
578342 14
18-06 2022
Kl. 16:10
U9 Piger (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Dragør BK 2 Oversidder
232524
19-06 2022
Kl. 10:00
Træningskamp U14 Drenge 1 Pulje 1 Boldklubben Union Vanløse Idræts Forening
682292 9
19-06 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P2/8 Forår P3 Union 5 Hekla 2

Log ind