MENU

Tune Hallen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
238551 2
11-12 2022
Kl. 09:00
Herresenior Futsal Pulje 3 Ølstykke FC Taastrup FC
Udehold taberdømt
453146 2
11-12 2022
Kl. 09:00
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4 Røde Stjerne BK Vipperød BK
870114 1
11-12 2022
Kl. 09:00
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Ejby IF 1968 Gundsølille SGIF
870115 1
11-12 2022
Kl. 09:10
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Kr. Værløse IF BSF
453147 2
11-12 2022
Kl. 09:10
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4 Svogerslev BK (1) Hvalsø IF
238552 2
11-12 2022
Kl. 09:10
Herresenior Futsal Pulje 3 Herlufsholm GF (1) Albertslund IF (2)
238553 2
11-12 2022
Kl. 09:20
Herresenior Futsal Pulje 3 Albertslund BS 72 (2) Karlslunde IF
453148 2
11-12 2022
Kl. 09:20
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4 Vipperød BK Hareskov IF
870116 1
11-12 2022
Kl. 09:20
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Brøndbyernes IF Ejby IF 1968
870117 1
11-12 2022
Kl. 09:30
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Gundsølille SGIF Kr. Værløse IF
453149 2
11-12 2022
Kl. 09:30
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4 Hvalsø IF Røde Stjerne BK
238554 2
11-12 2022
Kl. 09:30
Herresenior Futsal Pulje 3 Taastrup FC Herlufsholm GF (1)
Hjemmehold taberdømt
238555 2
11-12 2022
Kl. 09:40
Herresenior Futsal Pulje 3 Karlslunde IF Ølstykke FC
453150 2
11-12 2022
Kl. 09:40
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4 Hareskov IF Svogerslev BK (1)
870118 1
11-12 2022
Kl. 09:40
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 BSF Brøndbyernes IF
870119 1
11-12 2022
Kl. 09:50
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Ejby IF 1968 Kr. Værløse IF
453151 2
11-12 2022
Kl. 09:50
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4 Hvalsø IF Vipperød BK
238556 2
11-12 2022
Kl. 09:50
Herresenior Futsal Pulje 3 Albertslund IF (2) Albertslund BS 72 (2)
238557 2
11-12 2022
Kl. 10:00
Herresenior Futsal Pulje 3 Ølstykke FC Herlufsholm GF (1)
453152 2
11-12 2022
Kl. 10:00
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4 Røde Stjerne BK Hareskov IF
870140 1
11-12 2022
Kl. 10:00
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Brøndbyernes IF Gundsølille SGIF
870141 1
11-12 2022
Kl. 10:10
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 BSF Ejby IF 1968
453153 2
11-12 2022
Kl. 10:10
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4 Vipperød BK Svogerslev BK (1)
732475 2
11-12 2022
Kl. 10:10
Herresenior Futsal Pulje 3 Albertslund BS 72 (2) Taastrup FC
Udehold taberdømt
732476 2
11-12 2022
Kl. 10:20
Herresenior Futsal Pulje 3 Karlslunde IF Albertslund IF (2)
453154 2
11-12 2022
Kl. 10:20
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4 Hareskov IF Hvalsø IF
870142 1
11-12 2022
Kl. 10:20
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Kr. Værløse IF Brøndbyernes IF
870144 1
11-12 2022
Kl. 10:30
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Gundsølille SGIF BSF
453155 2
11-12 2022
Kl. 10:30
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4 Svogerslev BK (1) Røde Stjerne BK
732477 2
11-12 2022
Kl. 10:30
Herresenior Futsal Pulje 3 Albertslund BS 72 (2) Ølstykke FC
732478 2
11-12 2022
Kl. 10:40
Herresenior Futsal Pulje 3 Herlufsholm GF (1) Karlslunde IF
465133 2
11-12 2022
Kl. 10:40
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 3 Orient GI BK Avarta (2)
870175 1
11-12 2022
Kl. 10:40
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 B. 1973, Herlev Stenløse BK
870176 1
11-12 2022
Kl. 10:50
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Bagsværd BK Lynge-Broby IF
465134 2
11-12 2022
Kl. 10:50
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 3 Køge BK (3) Liria FK (1)
732479 2
11-12 2022
Kl. 10:50
Herresenior Futsal Pulje 3 Taastrup FC Albertslund IF (2)
Hjemmehold taberdømt
732480 2
11-12 2022
Kl. 11:00
Herresenior Futsal Pulje 3 Herlufsholm GF (1) Albertslund BS 72 (2)
465135 2
11-12 2022
Kl. 11:00
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 3 BK Avarta (2) BK Vest, Rødovre
870177 1
11-12 2022
Kl. 11:00
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 SBV 09 (1) B. 1973, Herlev
870178 1
11-12 2022
Kl. 11:10
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Stenløse BK Bagsværd BK
465136 2
11-12 2022
Kl. 11:10
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 3 Liria FK (1) Orient GI
732481 2
11-12 2022
Kl. 11:10
Herresenior Futsal Pulje 3 Albertslund IF (2) Ølstykke FC
732482 2
11-12 2022
Kl. 11:20
Herresenior Futsal Pulje 3 Karlslunde IF Taastrup FC
Udehold taberdømt
465137 2
11-12 2022
Kl. 11:20
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 3 BK Vest, Rødovre Køge BK (3)
870179 1
11-12 2022
Kl. 11:20
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Lynge-Broby IF SBV 09 (1)
870180 1
11-12 2022
Kl. 11:30
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 B. 1973, Herlev Bagsværd BK
523198 2
11-12 2022
Kl. 11:30
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 3 Liria FK (1) BK Avarta (2)
238724 2
11-12 2022
Kl. 11:30
Kvindesenior Futsal Pulje 2 Køge BK Vallensbæk IF
238725 2
11-12 2022
Kl. 11:40
Kvindesenior Futsal Pulje 2 Svogerslev BK (1) Herstedøster IC
523199 2
11-12 2022
Kl. 11:40
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 3 Orient GI BK Vest, Rødovre
870181 1
11-12 2022
Kl. 11:40
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 SBV 09 (1) Stenløse BK
870182 1
11-12 2022
Kl. 11:50
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Lynge-Broby IF B. 1973, Herlev
523200 2
11-12 2022
Kl. 11:50
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 3 BK Avarta (2) Køge BK (3)
238726 2
11-12 2022
Kl. 11:50
Kvindesenior Futsal Pulje 2 Vallensbæk IF Roskilde Pigefodbold
238727 2
11-12 2022
Kl. 12:00
Kvindesenior Futsal Pulje 2 Herstedøster IC Køge BK
523201 2
11-12 2022
Kl. 12:00
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 3 BK Vest, Rødovre Liria FK (1)
870183 1
11-12 2022
Kl. 12:00
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Bagsværd BK SBV 09 (1)
870187 1
11-12 2022
Kl. 12:10
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Stenløse BK Lynge-Broby IF
523202 2
11-12 2022
Kl. 12:10
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 3 Køge BK (3) Orient GI
238728 2
11-12 2022
Kl. 12:10
Kvindesenior Futsal Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Svogerslev BK (1)
238729 2
11-12 2022
Kl. 12:20
Kvindesenior Futsal Pulje 2 Herstedøster IC Vallensbæk IF
523528 2
11-12 2022
Kl. 12:20
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 4 Vestegnen FK CFK (2)
870198 1
11-12 2022
Kl. 12:20
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 T.G. 80 IF Måløv BK
870223 1
11-12 2022
Kl. 12:30
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 SBV 09 (3) Kr. Værløse IF (2)
523529 2
11-12 2022
Kl. 12:30
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 4 Albertslund BS 72 Roskilde Pigefodbold
238730 2
11-12 2022
Kl. 12:30
Kvindesenior Futsal Pulje 2 Køge BK Roskilde Pigefodbold
238786 2
11-12 2022
Kl. 12:40
Kvindesenior Futsal Pulje 2 Vallensbæk IF Svogerslev BK (1)
523530 2
11-12 2022
Kl. 12:40
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 4 CFK (2) Køge BK (2)
870224 1
11-12 2022
Kl. 12:40
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Ishøj IF T.G. 80 IF
870225 1
11-12 2022
Kl. 12:50
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Måløv BK SBV 09 (3)
523531 2
11-12 2022
Kl. 12:50
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 4 Roskilde Pigefodbold Vestegnen FK
238787 2
11-12 2022
Kl. 12:50
Kvindesenior Futsal Pulje 2 Roskilde Pigefodbold Herstedøster IC
238788 2
11-12 2022
Kl. 13:00
Kvindesenior Futsal Pulje 2 Svogerslev BK (1) Køge BK
523532 2
11-12 2022
Kl. 13:00
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 4 Køge BK (2) Albertslund BS 72
870226 1
11-12 2022
Kl. 13:00
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Kr. Værløse IF (2) Ishøj IF
870227 1
11-12 2022
Kl. 13:10
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 T.G. 80 IF SBV 09 (3)
523533 2
11-12 2022
Kl. 13:10
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 4 Roskilde Pigefodbold CFK (2)
238589 2
11-12 2022
Kl. 13:10
Kvindesenior Futsal Pulje 1 Svogerslev BK (2) Melby-Liseleje IF
238590 2
11-12 2022
Kl. 13:20
Kvindesenior Futsal Pulje 1 Allerød Fodbold Klub FC Rudersdal
523534 2
11-12 2022
Kl. 13:20
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 4 Vestegnen FK Køge BK (2)
870228 1
11-12 2022
Kl. 13:20
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Ishøj IF Måløv BK
870229 1
11-12 2022
Kl. 13:30
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Kr. Værløse IF (2) T.G. 80 IF
523535 2
11-12 2022
Kl. 13:30
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 4 CFK (2) Albertslund BS 72
238591 2
11-12 2022
Kl. 13:30
Kvindesenior Futsal Pulje 1 Melby-Liseleje IF Vejby IF
238598 2
11-12 2022
Kl. 13:40
Kvindesenior Futsal Pulje 1 FC Rudersdal Svogerslev BK (2)
523536 2
11-12 2022
Kl. 13:40
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 4 Køge BK (2) Roskilde Pigefodbold
870230 1
11-12 2022
Kl. 13:40
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 SBV 09 (3) Ishøj IF
870231 1
11-12 2022
Kl. 13:50
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Måløv BK Kr. Værløse IF (2)
523537 2
11-12 2022
Kl. 13:50
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 4 Albertslund BS 72 Vestegnen FK
238599 2
11-12 2022
Kl. 13:50
Kvindesenior Futsal Pulje 1 Vejby IF Allerød Fodbold Klub
238600 2
11-12 2022
Kl. 14:00
Kvindesenior Futsal Pulje 1 FC Rudersdal Melby-Liseleje IF
551930 2
11-12 2022
Kl. 14:00
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 6 Stenlille IF (2) Kirke Hyllinge IF (1)
870342 1
11-12 2022
Kl. 14:00
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Virum-Sorgenfri BK
870343 1
11-12 2022
Kl. 14:10
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Kirke Hyllinge IF Dragør BK 1
551931 2
11-12 2022
Kl. 14:10
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 6 CFK (1) Hvidebæk IF (1)
238601 2
11-12 2022
Kl. 14:10
Kvindesenior Futsal Pulje 1 Svogerslev BK (2) Vejby IF
238602 2
11-12 2022
Kl. 14:20
Kvindesenior Futsal Pulje 1 Melby-Liseleje IF Allerød Fodbold Klub
551932 2
11-12 2022
Kl. 14:20
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 6 Kirke Hyllinge IF (1) Borup IF
870344 1
11-12 2022
Kl. 14:20
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Brøndbyernes IF (1) Brøndbyernes IF (2)
870345 1
11-12 2022
Kl. 14:30
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Dragør BK 1 Roskilde Pigefodbold
551933 2
11-12 2022
Kl. 14:30
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 6 Hvidebæk IF (1) Stenlille IF (2)
238603 2
11-12 2022
Kl. 14:30
Kvindesenior Futsal Pulje 1 Vejby IF FC Rudersdal
238604 2
11-12 2022
Kl. 14:40
Kvindesenior Futsal Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Svogerslev BK (2)
551934 2
11-12 2022
Kl. 14:40
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 6 Borup IF CFK (1)
870346 1
11-12 2022
Kl. 14:40
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Brøndbyernes IF (1)
870347 1
11-12 2022
Kl. 14:50
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Brøndbyernes IF (2) Kirke Hyllinge IF
551935 2
11-12 2022
Kl. 14:50
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 6 Hvidebæk IF (1) Kirke Hyllinge IF (1)
238374 2
11-12 2022
Kl. 14:50
Herresenior Futsal Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK VB 1968
238376 2
11-12 2022
Kl. 15:00
Herresenior Futsal Pulje 1 Vejby IF FC Hornsherred
Udehold taberdømt
551936 2
11-12 2022
Kl. 15:00
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 6 Stenlille IF (2) Borup IF
870348 1
11-12 2022
Kl. 15:00
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Dragør BK 1 Virum-Sorgenfri BK
870349 1
11-12 2022
Kl. 15:10
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF (2)
551937 2
11-12 2022
Kl. 15:10
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 6 Kirke Hyllinge IF (1) CFK (1)
238377 2
11-12 2022
Kl. 15:10
Herresenior Futsal Pulje 1 VB 1968 Frederiksværk Fodbold Klub
238381 2
11-12 2022
Kl. 15:20
Herresenior Futsal Pulje 1 FC Hornsherred Hørsholm-Usserød IK
Hjemmehold taberdømt
551938 2
11-12 2022
Kl. 15:20
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 6 Borup IF Hvidebæk IF (1)
870350 1
11-12 2022
Kl. 15:20
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Kirke Hyllinge IF Brøndbyernes IF (1)
870351 1
11-12 2022
Kl. 15:30
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Brøndbyernes IF (2)
551939 2
11-12 2022
Kl. 15:30
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 6 CFK (1) Stenlille IF (2)
238382 2
11-12 2022
Kl. 15:30
Herresenior Futsal Pulje 1 Frederiksværk Fodbold Klub Vejby IF
238389 2
11-12 2022
Kl. 15:40
Herresenior Futsal Pulje 1 FC Hornsherred VB 1968
Hjemmehold taberdømt
551950 2
11-12 2022
Kl. 15:40
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Kirke Hyllinge IF (2) FC Kalundborg
870370 1
11-12 2022
Kl. 15:40
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Brøndbyernes IF (1) Dragør BK 1
870371 1
11-12 2022
Kl. 15:50
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Kirke Hyllinge IF Roskilde Pigefodbold
551951 2
11-12 2022
Kl. 15:50
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Kværkeby IF Hvidebæk IF (2)
238390 2
11-12 2022
Kl. 15:50
Herresenior Futsal Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Frederiksværk Fodbold Klub
238391 2
11-12 2022
Kl. 16:00
Herresenior Futsal Pulje 1 VB 1968 Vejby IF
551952 2
11-12 2022
Kl. 16:00
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 FC Kalundborg Stenlille IF (1)
551953 2
11-12 2022
Kl. 16:10
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Hvidebæk IF (2) Kirke Hyllinge IF (2)
238392 2
11-12 2022
Kl. 16:10
Herresenior Futsal Pulje 1 Frederiksværk Fodbold Klub FC Hornsherred
Udehold taberdømt
870383 1
11-12 2022
Kl. 16:10
U12 drenge (11) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Hårlev/Hellested Rødvig G&I
870384 1
11-12 2022
Kl. 16:20
U12 drenge (11) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Rødvig G&I Herlufsholm GF (1)
238394 2
11-12 2022
Kl. 16:20
Herresenior Futsal Pulje 1 Vejby IF Hørsholm-Usserød IK
551957 2
11-12 2022
Kl. 16:20
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Stenlille IF (1) Kværkeby IF
551958 2
11-12 2022
Kl. 16:30
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Hvidebæk IF (2) FC Kalundborg
238564 2
11-12 2022
Kl. 16:30
Herresenior Futsal Pulje 4 Benløse IF Havdrup Fodbold
870385 1
11-12 2022
Kl. 16:30
U12 drenge (11) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Oversidder Oversidder
870386 1
11-12 2022
Kl. 16:40
U12 drenge (11) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Herlufsholm GF (1) Hårlev/Hellested
238565 2
11-12 2022
Kl. 16:40
Herresenior Futsal Pulje 4 Herlufsholm GF (2) Vor Frue IF
551959 2
11-12 2022
Kl. 16:40
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Kirke Hyllinge IF (2) Stenlille IF (1)
551960 2
11-12 2022
Kl. 16:50
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 FC Kalundborg Kværkeby IF
238566 2
11-12 2022
Kl. 16:50
Herresenior Futsal Pulje 4 Store Heddinge BK Greve Fodbold
238567 2
11-12 2022
Kl. 17:00
Herresenior Futsal Pulje 4 Havdrup Fodbold Herlufsholm GF (2)
551961 2
11-12 2022
Kl. 17:00
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Stenlille IF (1) Hvidebæk IF (2)
870388 1
11-12 2022
Kl. 17:00
U12 drenge (11) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Rødvig G&I Hårlev/Hellested
551962 2
11-12 2022
Kl. 17:10
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Kværkeby IF Kirke Hyllinge IF (2)
238568 2
11-12 2022
Kl. 17:10
Herresenior Futsal Pulje 4 Greve Fodbold Benløse IF
238569 2
11-12 2022
Kl. 17:20
Herresenior Futsal Pulje 4 Vor Frue IF Store Heddinge BK
870390 1
11-12 2022
Kl. 17:20
U12 drenge (11) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Herlufsholm GF (1) Rødvig G&I
870391 1
11-12 2022
Kl. 17:30
U12 drenge (11) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Hårlev/Hellested Herlufsholm GF (1)
238570 2
11-12 2022
Kl. 17:30
Herresenior Futsal Pulje 4 Benløse IF Herlufsholm GF (2)
238571 2
11-12 2022
Kl. 17:40
Herresenior Futsal Pulje 4 Store Heddinge BK Havdrup Fodbold
238572 2
11-12 2022
Kl. 17:50
Herresenior Futsal Pulje 4 Greve Fodbold Vor Frue IF
238573 2
11-12 2022
Kl. 18:00
Herresenior Futsal Pulje 4 Store Heddinge BK Benløse IF
238574 2
11-12 2022
Kl. 18:10
Herresenior Futsal Pulje 4 Herlufsholm GF (2) Greve Fodbold
238575 2
11-12 2022
Kl. 18:20
Herresenior Futsal Pulje 4 Havdrup Fodbold Vor Frue IF
238576 2
11-12 2022
Kl. 18:30
Herresenior Futsal Pulje 4 Herlufsholm GF (2) Store Heddinge BK
238577 2
11-12 2022
Kl. 18:40
Herresenior Futsal Pulje 4 Vor Frue IF Benløse IF
238578 2
11-12 2022
Kl. 18:50
Herresenior Futsal Pulje 4 Greve Fodbold Havdrup Fodbold
865409 1
17-12 2022
Kl. 09:00
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 FC Rudersdal Helsinge Fodbold (1)
865410 1
17-12 2022
Kl. 09:10
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Espergærde IF BK Friheden (2)
865411 1
17-12 2022
Kl. 09:20
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Virum-Sorgenfri BK FC Rudersdal
865412 1
17-12 2022
Kl. 09:30
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Helsinge Fodbold (1) Espergærde IF
865413 1
17-12 2022
Kl. 09:40
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 BK Friheden (2) Virum-Sorgenfri BK
865414 1
17-12 2022
Kl. 09:50
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 FC Rudersdal Espergærde IF
865415 1
17-12 2022
Kl. 10:00
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Virum-Sorgenfri BK Helsinge Fodbold (1)
865416 1
17-12 2022
Kl. 10:10
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 BK Friheden (2) FC Rudersdal
865417 1
17-12 2022
Kl. 10:20
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK
865418 1
17-12 2022
Kl. 10:30
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Helsinge Fodbold (1) BK Friheden (2)
865419 1
17-12 2022
Kl. 10:40
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Esrum IF (2) Frederiksværk Fodbold Klub
865420 1
17-12 2022
Kl. 10:50
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Esrum IF (1) Helsinge Fodbold (2)
865421 1
17-12 2022
Kl. 11:00
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Gladsaxe-Hero BK Esrum IF (2)
865422 1
17-12 2022
Kl. 11:10
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Frederiksværk Fodbold Klub Esrum IF (1)
865423 1
17-12 2022
Kl. 11:20
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Helsinge Fodbold (2) Gladsaxe-Hero BK
865424 1
17-12 2022
Kl. 11:30
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Esrum IF (2) Esrum IF (1)
865425 1
17-12 2022
Kl. 11:40
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Gladsaxe-Hero BK Frederiksværk Fodbold Klub
865426 1
17-12 2022
Kl. 11:50
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Helsinge Fodbold (2) Esrum IF (2)
865427 1
17-12 2022
Kl. 12:00
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Esrum IF (1) Gladsaxe-Hero BK
865428 1
17-12 2022
Kl. 12:10
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Frederiksværk Fodbold Klub Helsinge Fodbold (2)
865919 1
17-12 2022
Kl. 12:20
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Espergærde IF Hillerød Fodbold
865920 1
17-12 2022
Kl. 12:30
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Nivå-Kokkedal FK Helsinge Fodbold (1)
865921 1
17-12 2022
Kl. 12:40
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Værløse BK (2) Espergærde IF
865922 1
17-12 2022
Kl. 12:50
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Hillerød Fodbold Nivå-Kokkedal FK
865923 1
17-12 2022
Kl. 13:00
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Helsinge Fodbold (1) Værløse BK (2)
929572 2
17-12 2022
Kl. 13:00
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 2 Herlufsholm GF Sundby Bk.
929573 2
17-12 2022
Kl. 13:10
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 2 Havdrup GI Roskilde Pigefodbold (2)
865924 1
17-12 2022
Kl. 13:10
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Espergærde IF Nivå-Kokkedal FK
865925 1
17-12 2022
Kl. 13:20
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Værløse BK (2) Hillerød Fodbold
929574 2
17-12 2022
Kl. 13:20
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 2 Sundby Bk. Oversidder
929575 2
17-12 2022
Kl. 13:30
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 2 Roskilde Pigefodbold (2) Herlufsholm GF
865926 1
17-12 2022
Kl. 13:30
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Helsinge Fodbold (1) Espergærde IF
865927 1
17-12 2022
Kl. 13:40
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Nivå-Kokkedal FK Værløse BK (2)
929576 2
17-12 2022
Kl. 13:40
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 2 Oversidder Havdrup GI
929577 2
17-12 2022
Kl. 13:50
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 2 Roskilde Pigefodbold (2) Sundby Bk.
865928 1
17-12 2022
Kl. 13:50
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Hillerød Fodbold Helsinge Fodbold (1)
865929 1
17-12 2022
Kl. 14:00
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Værløse BK (1) Herstedøster IC
929578 2
17-12 2022
Kl. 14:00
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 2 Herlufsholm GF Oversidder
929579 2
17-12 2022
Kl. 14:10
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 2 Sundby Bk. Havdrup GI
865930 1
17-12 2022
Kl. 14:10
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Slangerup & Omegn IF Måløv BK
865931 1
17-12 2022
Kl. 14:20
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 IS Skævinge Værløse BK (1)
929580 2
17-12 2022
Kl. 14:20
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 2 Oversidder Roskilde Pigefodbold (2)
929581 2
17-12 2022
Kl. 14:30
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 2 Havdrup GI Herlufsholm GF
865932 1
17-12 2022
Kl. 14:30
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Herstedøster IC Slangerup & Omegn IF
865933 1
17-12 2022
Kl. 14:40
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Måløv BK IS Skævinge
707547 2
17-12 2022
Kl. 14:40
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1 IF Frem Bjæverskov IF "Skjold" Birkerød Fodbold
732416 2
17-12 2022
Kl. 14:50
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1 FC Lejre (2) FC Lejre (1)
865934 1
17-12 2022
Kl. 14:50
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Værløse BK (1) Slangerup & Omegn IF
865935 1
17-12 2022
Kl. 15:00
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 IS Skævinge Herstedøster IC
732417 2
17-12 2022
Kl. 15:00
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold Hellas
732418 2
17-12 2022
Kl. 15:10
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1 FC Lejre (1) IF Frem Bjæverskov
865936 1
17-12 2022
Kl. 15:10
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Måløv BK Værløse BK (1)
865937 1
17-12 2022
Kl. 15:20
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Slangerup & Omegn IF IS Skævinge
732419 2
17-12 2022
Kl. 15:20
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1 Hellas FC Lejre (2)
732420 2
17-12 2022
Kl. 15:30
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1 FC Lejre (1) IF "Skjold" Birkerød Fodbold
865938 1
17-12 2022
Kl. 15:30
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Herstedøster IC Måløv BK
868701 1
17-12 2022
Kl. 15:40
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Ramløse IF
732421 2
17-12 2022
Kl. 15:40
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1 IF Frem Bjæverskov Hellas
732422 2
17-12 2022
Kl. 15:50
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold FC Lejre (2)
868702 1
17-12 2022
Kl. 15:50
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Oversidder LSF
868703 1
17-12 2022
Kl. 16:00
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Ejby IF 1968 Allerød Fodbold Klub
732423 2
17-12 2022
Kl. 16:00
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1 Hellas FC Lejre (1)
732424 2
17-12 2022
Kl. 16:10
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1 FC Lejre (2) IF Frem Bjæverskov
868704 1
17-12 2022
Kl. 16:10
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Ramløse IF Oversidder
868705 1
17-12 2022
Kl. 16:20
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 LSF Ejby IF 1968
238421 2
17-12 2022
Kl. 16:20
Herresenior Futsal Pulje 2 Albertslund IF (1) IF Bytoften
238422 2
17-12 2022
Kl. 16:30
Herresenior Futsal Pulje 2 B. 1973, Herlev Albertslund BS 72 (1)
868706 1
17-12 2022
Kl. 16:30
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Oversidder
868707 1
17-12 2022
Kl. 16:40
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Ejby IF 1968 Ramløse IF
238423 2
17-12 2022
Kl. 16:40
Herresenior Futsal Pulje 2 IF Bytoften Gladsaxe-Hero BK
238424 2
17-12 2022
Kl. 16:50
Herresenior Futsal Pulje 2 Albertslund BS 72 (1) Albertslund IF (1)
868708 1
17-12 2022
Kl. 16:50
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 LSF Allerød Fodbold Klub
868709 1
17-12 2022
Kl. 17:00
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Oversidder Ejby IF 1968
238476 2
17-12 2022
Kl. 17:00
Herresenior Futsal Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK B. 1973, Herlev
238477 2
17-12 2022
Kl. 17:10
Herresenior Futsal Pulje 2 Albertslund BS 72 (1) IF Bytoften
868710 1
17-12 2022
Kl. 17:10
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Ramløse IF LSF
238478 2
17-12 2022
Kl. 17:20
Herresenior Futsal Pulje 2 Albertslund IF (1) Gladsaxe-Hero BK
238479 2
17-12 2022
Kl. 17:30
Herresenior Futsal Pulje 2 IF Bytoften B. 1973, Herlev
238480 2
17-12 2022
Kl. 17:40
Herresenior Futsal Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK Albertslund BS 72 (1)
238481 2
17-12 2022
Kl. 17:50
Herresenior Futsal Pulje 2 B. 1973, Herlev Albertslund IF (1)
732816 2
18-12 2022
Kl. 09:00
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1 Bagsværd BK HIK
883920 1
18-12 2022
Kl. 09:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Bjæverskov IF "Frem" (2) Rosenhøj BK (2)
883930 1
18-12 2022
Kl. 09:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Bjæverskov IF "Frem" (1) Allerød Fodbold Klub (1)
883950 1
18-12 2022
Kl. 09:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Gladsaxe-Hero BK Køge BK (3)
883940 1
18-12 2022
Kl. 09:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Brøndbyernes IF (2) Avedøre IF
883941 1
18-12 2022
Kl. 09:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Oversidder Køge BK (1)
883951 1
18-12 2022
Kl. 09:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Oversidder Greve Fodbold (3)
883931 1
18-12 2022
Kl. 09:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Brøndbyernes IF (3) Rosenhøj BK (1)
883921 1
18-12 2022
Kl. 09:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Brøndbyernes IF (1) AB Tårnby (1)
732817 2
18-12 2022
Kl. 09:10
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1 BSF Hareskov IF / Farum BK
732818 2
18-12 2022
Kl. 09:20
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1 HIK Allerød Fodbold Klub
883922 1
18-12 2022
Kl. 09:20
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Køge BK (2) Bjæverskov IF "Frem" (2)
883932 1
18-12 2022
Kl. 09:20
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 AB Tårnby (2) Bjæverskov IF "Frem" (1)
883952 1
18-12 2022
Kl. 09:20
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Allerød Fodbold Klub (2) Gladsaxe-Hero BK
883942 1
18-12 2022
Kl. 09:20
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub (3) Brøndbyernes IF (2)
883943 1
18-12 2022
Kl. 09:30
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Avedøre IF Oversidder
883953 1
18-12 2022
Kl. 09:30
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Køge BK (3) Oversidder
883933 1
18-12 2022
Kl. 09:30
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Allerød Fodbold Klub (1) Brøndbyernes IF (3)
883923 1
18-12 2022
Kl. 09:30
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Rosenhøj BK (2) Brøndbyernes IF (1)
732831 2
18-12 2022
Kl. 09:30
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1 Hareskov IF / Farum BK Bagsværd BK
732832 2
18-12 2022
Kl. 09:40
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1 Allerød Fodbold Klub BSF
883924 1
18-12 2022
Kl. 09:40
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 AB Tårnby (1) Køge BK (2)
883934 1
18-12 2022
Kl. 09:40
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Rosenhøj BK (1) AB Tårnby (2)
883954 1
18-12 2022
Kl. 09:40
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Greve Fodbold (3) Allerød Fodbold Klub (2)
883944 1
18-12 2022
Kl. 09:40
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Køge BK (1) Allerød Fodbold Klub (3)
883945 1
18-12 2022
Kl. 09:50
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Brøndbyernes IF (2) Oversidder
883955 1
18-12 2022
Kl. 09:50
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Gladsaxe-Hero BK Oversidder
883935 1
18-12 2022
Kl. 09:50
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Bjæverskov IF "Frem" (1) Brøndbyernes IF (3)
883925 1
18-12 2022
Kl. 09:50
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Bjæverskov IF "Frem" (2) Brøndbyernes IF (1)
732935 2
18-12 2022
Kl. 09:50
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1 Hareskov IF / Farum BK HIK
732936 2
18-12 2022
Kl. 10:00
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1 Bagsværd BK Allerød Fodbold Klub
883926 1
18-12 2022
Kl. 10:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Køge BK (2) Rosenhøj BK (2)
883936 1
18-12 2022
Kl. 10:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 AB Tårnby (2) Allerød Fodbold Klub (1)
883956 1
18-12 2022
Kl. 10:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Allerød Fodbold Klub (2) Køge BK (3)
883946 1
18-12 2022
Kl. 10:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub (3) Avedøre IF
883947 1
18-12 2022
Kl. 10:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Køge BK (1) Brøndbyernes IF (2)
883957 1
18-12 2022
Kl. 10:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Greve Fodbold (3) Gladsaxe-Hero BK
883937 1
18-12 2022
Kl. 10:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Rosenhøj BK (1) Bjæverskov IF "Frem" (1)
883927 1
18-12 2022
Kl. 10:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 AB Tårnby (1) Bjæverskov IF "Frem" (2)
732937 2
18-12 2022
Kl. 10:10
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1 HIK BSF
732938 2
18-12 2022
Kl. 10:20
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Hareskov IF / Farum BK
883928 1
18-12 2022
Kl. 10:20
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Brøndbyernes IF (1) Køge BK (2)
883938 1
18-12 2022
Kl. 10:20
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Brøndbyernes IF (3) AB Tårnby (2)
883958 1
18-12 2022
Kl. 10:20
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Oversidder Allerød Fodbold Klub (2)
883948 1
18-12 2022
Kl. 10:20
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Oversidder Allerød Fodbold Klub (3)
883949 1
18-12 2022
Kl. 10:30
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Avedøre IF Køge BK (1)
883959 1
18-12 2022
Kl. 10:30
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Køge BK (3) Greve Fodbold (3)
883939 1
18-12 2022
Kl. 10:30
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Allerød Fodbold Klub (1) Rosenhøj BK (1)
883929 1
18-12 2022
Kl. 10:30
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Rosenhøj BK (2) AB Tårnby (1)
732941 2
18-12 2022
Kl. 10:30
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1 BSF Bagsværd BK
802192 2
18-12 2022
Kl. 10:40
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4 BK Vest, Rødovre Svogerslev BK
883960 1
18-12 2022
Kl. 10:40
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Greve Fodbold (2) Taastrup FC (1)
884401 1
18-12 2022
Kl. 10:40
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 BK Avarta (1) Virum-Sorgenfri BK
884421 1
18-12 2022
Kl. 10:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 BSF (1) IF Hjorten
884411 1
18-12 2022
Kl. 10:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 BSF (2) Karlslunde IF (2)
884412 1
18-12 2022
Kl. 10:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Store Heddinge BK (2) Rosenhøj BK (2)
884422 1
18-12 2022
Kl. 10:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Rosenhøj BK (1) Karlslunde IF (1)
884402 1
18-12 2022
Kl. 10:50
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Greve Fodbold (1) Karlslunde IF
883961 1
18-12 2022
Kl. 10:50
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Taastrup FC (3) IF Hjorten
802193 2
18-12 2022
Kl. 10:50
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4 Futsal Gentofte BSF (2)
802194 2
18-12 2022
Kl. 11:00
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4 Svogerslev BK Tune IF
883962 1
18-12 2022
Kl. 11:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Brede IF Greve Fodbold (2)
884403 1
18-12 2022
Kl. 11:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Taastrup FC (2) BK Avarta (1)
884423 1
18-12 2022
Kl. 11:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Store Heddinge BK (1) BSF (1)
884413 1
18-12 2022
Kl. 11:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Avedøre IF BSF (2)
884414 1
18-12 2022
Kl. 11:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Karlslunde IF (2) Store Heddinge BK (2)
884424 1
18-12 2022
Kl. 11:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 IF Hjorten Rosenhøj BK (1)
884404 1
18-12 2022
Kl. 11:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Virum-Sorgenfri BK Greve Fodbold (1)
883963 1
18-12 2022
Kl. 11:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Taastrup FC (1) Taastrup FC (3)
802195 2
18-12 2022
Kl. 11:10
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4 BSF (2) BK Vest, Rødovre
802196 2
18-12 2022
Kl. 11:20
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4 Tune IF Futsal Gentofte
883964 1
18-12 2022
Kl. 11:20
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 IF Hjorten Brede IF
884405 1
18-12 2022
Kl. 11:20
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Karlslunde IF Taastrup FC (2)
884425 1
18-12 2022
Kl. 11:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Karlslunde IF (1) Store Heddinge BK (1)
884415 1
18-12 2022
Kl. 11:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Rosenhøj BK (2) Avedøre IF
884416 1
18-12 2022
Kl. 11:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 BSF (2) Store Heddinge BK (2)
884426 1
18-12 2022
Kl. 11:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 BSF (1) Rosenhøj BK (1)
884406 1
18-12 2022
Kl. 11:30
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 BK Avarta (1) Greve Fodbold (1)
883965 1
18-12 2022
Kl. 11:30
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Greve Fodbold (2) Taastrup FC (3)
802197 2
18-12 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4 BSF (2) Svogerslev BK
802198 2
18-12 2022
Kl. 11:40
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4 BK Vest, Rødovre Tune IF
884397 1
18-12 2022
Kl. 11:40
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Brede IF Taastrup FC (1)
884407 1
18-12 2022
Kl. 11:40
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Taastrup FC (2) Virum-Sorgenfri BK
884427 1
18-12 2022
Kl. 11:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Store Heddinge BK (1) IF Hjorten
884417 1
18-12 2022
Kl. 11:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Avedøre IF Karlslunde IF (2)
884418 1
18-12 2022
Kl. 11:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Rosenhøj BK (2) BSF (2)
884428 1
18-12 2022
Kl. 11:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Karlslunde IF (1) BSF (1)
884408 1
18-12 2022
Kl. 11:50
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Karlslunde IF BK Avarta (1)
884398 1
18-12 2022
Kl. 11:50
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 IF Hjorten Greve Fodbold (2)
837845 2
18-12 2022
Kl. 11:50
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4 Svogerslev BK Futsal Gentofte
837846 2
18-12 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4 Tune IF BSF (2)
884399 1
18-12 2022
Kl. 12:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Taastrup FC (3) Brede IF
884409 1
18-12 2022
Kl. 12:00
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Greve Fodbold (1) Taastrup FC (2)
884429 1
18-12 2022
Kl. 12:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 Rosenhøj BK (1) Store Heddinge BK (1)
884419 1
18-12 2022
Kl. 12:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Store Heddinge BK (2) Avedøre IF
884420 1
18-12 2022
Kl. 12:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Karlslunde IF (2) Rosenhøj BK (2)
884430 1
18-12 2022
Kl. 12:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2 IF Hjorten Karlslunde IF (1)
884410 1
18-12 2022
Kl. 12:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Virum-Sorgenfri BK Karlslunde IF
884400 1
18-12 2022
Kl. 12:10
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Taastrup FC (1) IF Hjorten
837847 2
18-12 2022
Kl. 12:10
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4 Futsal Gentofte BK Vest, Rødovre
226691 1
18-12 2022
Kl. 12:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 BK Avarta (2) Brøndbyernes IF (4)
226397 1
18-12 2022
Kl. 12:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 BK Avarta (3) Brøndbyernes IF (1)
884431 1
18-12 2022
Kl. 12:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Ishøj IF (2) Brede IF
884445 1
18-12 2022
Kl. 12:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Nykøbing IF Brøndbyernes IF (2)
932602 2
18-12 2022
Kl. 12:20
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1 Frederiksværk Fodbold Klub (2) Hareskov IF / Farum BK
932603 2
18-12 2022
Kl. 12:30
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1 Albertslund IF Frederiksværk Fodbold Klub (1)
884446 1
18-12 2022
Kl. 12:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Stenløse BK BK Avarta (1)
884432 1
18-12 2022
Kl. 12:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 BK Avarta (4) Brøndby Strand IK
226678 1
18-12 2022
Kl. 12:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Værløse BK (2) Gladsaxe-Hero BK
226692 1
18-12 2022
Kl. 12:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Værløse BK (1) Haslev FC
226693 1
18-12 2022
Kl. 12:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Helsingør IF Fodbold (1) Tølløse BK
226679 1
18-12 2022
Kl. 12:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Helsingør IF Fodbold (2) Tølløse BK
884433 1
18-12 2022
Kl. 12:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Brøndbyernes IF (3) Ishøj IF (2)
884447 1
18-12 2022
Kl. 12:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Ishøj IF (1) Nykøbing IF
932604 2
18-12 2022
Kl. 12:40
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1 Hareskov IF / Farum BK IF Skjold Birkerød
932605 2
18-12 2022
Kl. 12:50
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1 Frederiksværk Fodbold Klub (1) Frederiksværk Fodbold Klub (2)
884448 1
18-12 2022
Kl. 12:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Brøndbyernes IF (2) Stenløse BK
884434 1
18-12 2022
Kl. 12:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Brede IF BK Avarta (4)
226680 1
18-12 2022
Kl. 12:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Gladsaxe-Hero BK BK Avarta (3)
226694 1
18-12 2022
Kl. 12:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Haslev FC BK Avarta (2)
226695 1
18-12 2022
Kl. 13:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Brøndbyernes IF (4) Helsingør IF Fodbold (1)
226681 1
18-12 2022
Kl. 13:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Brøndbyernes IF (1) Helsingør IF Fodbold (2)
884435 1
18-12 2022
Kl. 13:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Brøndby Strand IK Brøndbyernes IF (3)
884457 1
18-12 2022
Kl. 13:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 BK Avarta (1) Ishøj IF (1)
932606 2
18-12 2022
Kl. 13:00
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1 IF Skjold Birkerød Albertslund IF
932607 2
18-12 2022
Kl. 13:10
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1 Frederiksværk Fodbold Klub (1) Hareskov IF / Farum BK
884458 1
18-12 2022
Kl. 13:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Nykøbing IF Stenløse BK
884440 1
18-12 2022
Kl. 13:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Ishøj IF (2) BK Avarta (4)
226682 1
18-12 2022
Kl. 13:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Tølløse BK Værløse BK (2)
226696 1
18-12 2022
Kl. 13:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Tølløse BK Værløse BK (1)
226739 1
18-12 2022
Kl. 13:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Haslev FC Brøndbyernes IF (4)
226683 1
18-12 2022
Kl. 13:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Gladsaxe-Hero BK Brøndbyernes IF (1)
884441 1
18-12 2022
Kl. 13:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Brøndbyernes IF (3) Brede IF
884459 1
18-12 2022
Kl. 13:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Ishøj IF (1) Brøndbyernes IF (2)
932608 2
18-12 2022
Kl. 13:20
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1 Frederiksværk Fodbold Klub (2) IF Skjold Birkerød
932609 2
18-12 2022
Kl. 13:30
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1 Hareskov IF / Farum BK Albertslund IF
884460 1
18-12 2022
Kl. 13:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 BK Avarta (1) Nykøbing IF
884442 1
18-12 2022
Kl. 13:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Brøndby Strand IK Ishøj IF (2)
226686 1
18-12 2022
Kl. 13:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 BK Avarta (3) Tølløse BK
227898 1
18-12 2022
Kl. 13:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 BK Avarta (2) Tølløse BK
275621 1
18-12 2022
Kl. 13:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Værløse BK (1) Helsingør IF Fodbold (1)
226687 1
18-12 2022
Kl. 13:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Værløse BK (2) Helsingør IF Fodbold (2)
884443 1
18-12 2022
Kl. 13:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 BK Avarta (4) Brøndbyernes IF (3)
884461 1
18-12 2022
Kl. 13:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Stenløse BK Ishøj IF (1)
932610 2
18-12 2022
Kl. 13:40
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1 IF Skjold Birkerød Frederiksværk Fodbold Klub (1)
932611 2
18-12 2022
Kl. 13:50
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1 Albertslund IF Frederiksværk Fodbold Klub (2)
884462 1
18-12 2022
Kl. 13:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4 Brøndbyernes IF (2) BK Avarta (1)
884444 1
18-12 2022
Kl. 13:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3 Brede IF Brøndby Strand IK
226688 1
18-12 2022
Kl. 13:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Brøndbyernes IF (1) Tølløse BK
275622 1
18-12 2022
Kl. 13:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Brøndbyernes IF (4) Tølløse BK
276840 1
18-12 2022
Kl. 14:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Helsingør IF Fodbold (1) Haslev FC
226689 1
18-12 2022
Kl. 14:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Helsingør IF Fodbold (2) Gladsaxe-Hero BK
732443 2
18-12 2022
Kl. 14:00
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1 B. 73, Slagelse Hareskov IF / Farum BK
884495 1
18-12 2022
Kl. 14:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7 Skibby IK (2) Virum-Sorgenfri BK (2)
884522 1
18-12 2022
Kl. 14:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8 Skibby IK (1) Bjæverskov IF "Frem" (1)
884523 1
18-12 2022
Kl. 14:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8 Taastrup FC (1) Virum-Sorgenfri BK (4)
884496 1
18-12 2022
Kl. 14:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7 Taastrup FC (2) Bjæverskov IF "Frem" (2)
732444 2
18-12 2022
Kl. 14:10
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1 Ringsted Pigefodbold Slangerup & Omegn IF
226690 1
18-12 2022
Kl. 14:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5 Værløse BK (2) BK Avarta (3)
280754 1
18-12 2022
Kl. 14:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6 Værløse BK (1) BK Avarta (2)
280792 1
18-12 2022
Kl. 14:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9 KFUM BK, Roskilde IF Frem Bjæverskov
297236 1
18-12 2022
Kl. 14:20
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Greve Fodbold (2) Greve Fodbold (1)
732445 2
18-12 2022
Kl. 14:20
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1 Hareskov IF / Farum BK Oversidder
884497 1
18-12 2022
Kl. 14:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7 Benløse IF (3) Skibby IK (2)
884524 1
18-12 2022
Kl. 14:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8 Benløse IF (2) Skibby IK (1)
884525 1
18-12 2022
Kl. 14:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8 Bjæverskov IF "Frem" (1) Taastrup FC (1)
884498 1
18-12 2022
Kl. 14:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7 Virum-Sorgenfri BK (2) Taastrup FC (2)
732446 2
18-12 2022
Kl. 14:30
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1 Slangerup & Omegn IF B. 73, Slagelse
297237 1
18-12 2022
Kl. 14:30
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Vallensbæk IF (1) Bagsværd BK
287598 1
18-12 2022
Kl. 14:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9 Virum-Sorgenfri BK (3) Sengeløse GI
287608 1
18-12 2022
Kl. 14:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9 Benløse IF (1) KFUM BK, Roskilde
297238 1
18-12 2022
Kl. 14:40
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Vallensbæk IF (2) Greve Fodbold (2)
732447 2
18-12 2022
Kl. 14:40
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1 Oversidder Ringsted Pigefodbold
884499 1
18-12 2022
Kl. 14:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7 Bjæverskov IF "Frem" (2) Benløse IF (3)
884526 1
18-12 2022
Kl. 14:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8 Virum-Sorgenfri BK (4) Benløse IF (2)
884527 1
18-12 2022
Kl. 14:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8 Skibby IK (1) Taastrup FC (1)
884500 1
18-12 2022
Kl. 14:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7 Skibby IK (2) Taastrup FC (2)
732448 2
18-12 2022
Kl. 14:50
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Hareskov IF / Farum BK
297239 1
18-12 2022
Kl. 14:50
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Greve Fodbold (1) Vallensbæk IF (1)
287610 1
18-12 2022
Kl. 14:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9 IF Frem Bjæverskov Virum-Sorgenfri BK (3)
291399 1
18-12 2022
Kl. 15:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9 Sengeløse GI Benløse IF (1)
297240 1
18-12 2022
Kl. 15:00
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Bagsværd BK Vallensbæk IF (2)
732449 2
18-12 2022
Kl. 15:00
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1 B. 73, Slagelse Oversidder
884503 1
18-12 2022
Kl. 15:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7 Benløse IF (3) Virum-Sorgenfri BK (2)
884528 1
18-12 2022
Kl. 15:00
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8 Benløse IF (2) Bjæverskov IF "Frem" (1)
884529 1
18-12 2022
Kl. 15:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8 Virum-Sorgenfri BK (4) Skibby IK (1)
884509 1
18-12 2022
Kl. 15:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7 Bjæverskov IF "Frem" (2) Skibby IK (2)
732450 2
18-12 2022
Kl. 15:10
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1 Hareskov IF / Farum BK Ringsted Pigefodbold
297241 1
18-12 2022
Kl. 15:10
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Greve Fodbold (2) Vallensbæk IF (1)
291400 1
18-12 2022
Kl. 15:10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9 KFUM BK, Roskilde Virum-Sorgenfri BK (3)
291407 1
18-12 2022
Kl. 15:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9 Benløse IF (1) IF Frem Bjæverskov
297242 1
18-12 2022
Kl. 15:20
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Vallensbæk IF (2) Greve Fodbold (1)
732451 2
18-12 2022
Kl. 15:20
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1 Oversidder Slangerup & Omegn IF
884510 1
18-12 2022
Kl. 15:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7 Taastrup FC (2) Benløse IF (3)
884530 1
18-12 2022
Kl. 15:20
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8 Taastrup FC (1) Benløse IF (2)
884531 1
18-12 2022
Kl. 15:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8 Bjæverskov IF "Frem" (1) Virum-Sorgenfri BK (4)
884521 1
18-12 2022
Kl. 15:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7 Virum-Sorgenfri BK (2) Bjæverskov IF "Frem" (2)
732452 2
18-12 2022
Kl. 15:30
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1 Ringsted Pigefodbold B. 73, Slagelse
297243 1
18-12 2022
Kl. 15:30
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Bagsværd BK Greve Fodbold (2)
291408 1
18-12 2022
Kl. 15:30
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9 Sengeløse GI KFUM BK, Roskilde
291410 1
18-12 2022
Kl. 15:40
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9 Virum-Sorgenfri BK (3) Benløse IF (1)
297244 1
18-12 2022
Kl. 15:40
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Vallensbæk IF (1) Vallensbæk IF (2)
510783 1
18-12 2022
Kl. 15:40
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Farum BK (2) Bjæverskov IF "Frem"
510790 2
18-12 2022
Kl. 15:40
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Stenløse BK (1) Farum BK (1)
510791 2
18-12 2022
Kl. 15:50
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Greve Fodbold Stenløse BK (2)
510784 1
18-12 2022
Kl. 15:50
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Farum BK (3) Farum BK (2)
297245 1
18-12 2022
Kl. 15:50
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Greve Fodbold (1) Bagsværd BK
297235 1
18-12 2022
Kl. 15:50
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9 IF Frem Bjæverskov Sengeløse GI
510785 1
18-12 2022
Kl. 16:00
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Bjæverskov IF "Frem" Stenløse BK (1)
510792 2
18-12 2022
Kl. 16:00
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Farum BK (1) Stenløse BK (2)
510793 2
18-12 2022
Kl. 16:10
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Greve Fodbold Farum BK (3)
510786 1
18-12 2022
Kl. 16:10
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Farum BK (2) Stenløse BK (1)
510787 1
18-12 2022
Kl. 16:20
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Bjæverskov IF "Frem" Farum BK (1)
510794 2
18-12 2022
Kl. 16:20
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Stenløse BK (2) Farum BK (3)
510795 2
18-12 2022
Kl. 16:30
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Stenløse BK (1) Greve Fodbold
510788 1
18-12 2022
Kl. 16:30
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Stenløse BK (2) Farum BK (2)
510789 1
18-12 2022
Kl. 16:40
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Farum BK (3) Bjæverskov IF "Frem"
510796 2
18-12 2022
Kl. 16:40
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1 Farum BK (1) Greve Fodbold
245322 1
08-01 2023
Kl. 09:00
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3 Tune IF Karlslunde IF (2)
245323 1
08-01 2023
Kl. 09:10
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3 Herlufsholm GF Ringsted IF
245324 1
08-01 2023
Kl. 09:20
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3 Oversidder Tune IF
245325 1
08-01 2023
Kl. 09:30
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3 Karlslunde IF (2) Herlufsholm GF
245326 1
08-01 2023
Kl. 09:40
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3 Ringsted IF Oversidder
245327 1
08-01 2023
Kl. 09:50
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3 Tune IF Herlufsholm GF
245328 1
08-01 2023
Kl. 10:00
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3 Oversidder Karlslunde IF (2)
245329 1
08-01 2023
Kl. 10:10
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3 Ringsted IF Tune IF
245330 1
08-01 2023
Kl. 10:20
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3 Herlufsholm GF Oversidder
245331 1
08-01 2023
Kl. 10:30
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3 Karlslunde IF (2) Ringsted IF
245649 1
08-01 2023
Kl. 10:40
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Taastrup FC (1) Tune IF
245650 1
08-01 2023
Kl. 10:50
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK (2) Rebæk IF
245651 1
08-01 2023
Kl. 11:00
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Sengeløse GI Taastrup FC (1)
245652 1
08-01 2023
Kl. 11:10
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Tune IF Virum-Sorgenfri BK (2)
245653 1
08-01 2023
Kl. 11:20
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Rebæk IF Sengeløse GI
245654 1
08-01 2023
Kl. 11:30
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Taastrup FC (1) Virum-Sorgenfri BK (2)
245655 1
08-01 2023
Kl. 11:40
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Sengeløse GI Tune IF
245656 1
08-01 2023
Kl. 11:50
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Rebæk IF Taastrup FC (1)
245657 1
08-01 2023
Kl. 12:00
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK (2) Sengeløse GI
245658 1
08-01 2023
Kl. 12:10
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Tune IF Rebæk IF
263661 1
08-01 2023
Kl. 12:20
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Sundby Bk. (1) Himmelev-Veddelev BK (2)
263662 1
08-01 2023
Kl. 12:30
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Ishøj IF (1) Tune IF
263663 1
08-01 2023
Kl. 12:40
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2 SBV 09 (2) Sundby Bk. (1)
263664 1
08-01 2023
Kl. 12:50
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK (2) Ishøj IF (1)
263665 1
08-01 2023
Kl. 13:00
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Tune IF SBV 09 (2)
263666 1
08-01 2023
Kl. 13:10
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Sundby Bk. (1) Ishøj IF (1)
263667 1
08-01 2023
Kl. 13:20
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2 SBV 09 (2) Himmelev-Veddelev BK (2)
263668 1
08-01 2023
Kl. 13:30
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Tune IF Sundby Bk. (1)
263669 1
08-01 2023
Kl. 13:40
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Ishøj IF (1) SBV 09 (2)
263670 1
08-01 2023
Kl. 13:50
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK (2) Tune IF
263681 1
08-01 2023
Kl. 14:00
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 1 BK Friheden Oversidder
263691 1
08-01 2023
Kl. 14:10
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 1 Kirke Hyllinge IF Oversidder
263692 1
08-01 2023
Kl. 14:20
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 1 Oversidder BK Friheden
263693 1
08-01 2023
Kl. 14:30
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 1 Oversidder Kirke Hyllinge IF
263694 1
08-01 2023
Kl. 14:40
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 1 Oversidder Oversidder
263695 1
08-01 2023
Kl. 14:50
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 1 BK Friheden Kirke Hyllinge IF
263696 1
08-01 2023
Kl. 15:00
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 1 Oversidder Oversidder
263697 1
08-01 2023
Kl. 15:10
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 1 Oversidder BK Friheden
263698 1
08-01 2023
Kl. 15:20
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 1 Kirke Hyllinge IF Oversidder
263699 1
08-01 2023
Kl. 15:30
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 1 Oversidder Oversidder
263700 1
08-01 2023
Kl. 15:40
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Oversidder B. 73, Slagelse (2)
263701 1
08-01 2023
Kl. 15:50
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Holbæk B&I B. 73, Slagelse (1)
263702 1
08-01 2023
Kl. 16:00
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Oversidder Oversidder
263703 1
08-01 2023
Kl. 16:10
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 2 B. 73, Slagelse (2) Holbæk B&I
263704 1
08-01 2023
Kl. 16:20
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 2 B. 73, Slagelse (1) Oversidder
263705 1
08-01 2023
Kl. 16:30
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Oversidder Holbæk B&I
263706 1
08-01 2023
Kl. 16:40
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Oversidder B. 73, Slagelse (2)
263707 1
08-01 2023
Kl. 16:50
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 2 B. 73, Slagelse (1) Oversidder
263708 1
08-01 2023
Kl. 17:00
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 2 Holbæk B&I Oversidder
263709 1
08-01 2023
Kl. 17:10
U12 drenge C+D (11) Futsal 08/01-23 Pulje 2 B. 73, Slagelse (2) B. 73, Slagelse (1)

Log ind