MENU

Rishøj Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
199037 1
04-04 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (06) Forår Pulje 3 Køge Nord FC Store Heddinge BK
UDS
190353 1
04-04 2020
Kl. 11:30
U14 Drenge 1 (06) Forår Pulje 3 Køge Nord FC TFC Odsherred
UDS
913717 18
04-04 2020
Kl. 14:00
Herre-DS Pulje 1 Køge Nord FC BSF
UDS
913722 19
11-04 2020
Kl. 14:00
Herre-DS Pulje 1 Køge Nord FC Tårnby FF
UDS
782145 13
11-04 2020
Kl. 15:30
Serie 4 Pulje 11 Køge Nord FC AIK 65 Strøby Fodbold
UDS
873251 1 on
15-04 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge 3 8-mands (09) Forår Pulje 8 Køge Nord FC Brøndbyernes IF
181600 2 on
15-04 2020
Kl. 18:30
U17 Drenge 2 (03) Forår Pulje 3 Køge Nord FC Korsør IF 2018
103131 2 on
15-04 2020
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5 Køge Nord FC Jersie United
105187 1 on
15-04 2020
Kl. 19:00
8-M+40 1 - Forår Pulje 2 Køge Nord FC Himmelev-Veddelev BK
856979 1 on
15-04 2020
Kl. 19:00
U12 Drenge 3 8-mands (08) Forår Pulje 5 Køge Nord FC (1) Oversidder
858840 1 on
15-04 2020
Kl. 19:00
U12 Drenge 4 8-mands (08) Forår Pulje 3 Køge Nord FC IF Frem Bjæverskov
874368 1 on
15-04 2020
Kl. 19:00
U11 Piger 2 8-mands (09) Forår Pulje 2 Køge Nord FC (1) Taastrup FC
874371 1 on
15-04 2020
Kl. 19:00
U11 Piger 2 8-mands (09) Forår Pulje 2 Køge Nord FC (2) Solrød FC
868167 1
18-04 2020
Kl. 11:00
U11 Drenge 1 8-mands (09) Forår Pulje 2 Rishøj Boldklub AB
261416 2
19-04 2020
Kl. 10:00
U16 Piger 2 (04) Forår Pulje 1 Køge Nord Herstedøster IC
302539 2 on
22-04 2020
Kl. 18:00
U14 Piger 1 (06) Forår Pulje 1 KNFC-SIF Greve Fodbold
190363 3
25-04 2020
Kl. 13:30
U14 Drenge 1 (06) Forår Pulje 3 Køge Nord FC Herlufsholm GF
782157 15
25-04 2020
Kl. 15:30
Serie 4 Pulje 11 Køge Nord FC VG fodbold
261421 3
26-04 2020
Kl. 10:00
U16 Piger 2 (04) Forår Pulje 1 Køge Nord Fredensborg BI
873262 3 on
29-04 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge 3 8-mands (09) Forår Pulje 8 Køge Nord FC Greve Fodbold (2)
874381 3 on
29-04 2020
Kl. 19:00
U11 Piger 2 8-mands (09) Forår Pulje 2 Køge Nord FC (1) Solrød FC
874383 3 on
29-04 2020
Kl. 19:00
U11 Piger 2 8-mands (09) Forår Pulje 2 Køge Nord FC (2) Brøndbyernes IF
857001 3 on
29-04 2020
Kl. 19:00
U12 Drenge 3 8-mands (08) Forår Pulje 5 Køge Nord FC (1) KFUM BK, Roskilde
103138 4 on
29-04 2020
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5 Køge Nord FC RU
201784 4
02-05 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (06) Forår Pulje 3 Køge Nord FC Ejby IF
868177 3
02-05 2020
Kl. 11:00
U11 Drenge 1 8-mands (09) Forår Pulje 2 Rishøj Boldklub Brøndbyernes IF
181609 5
02-05 2020
Kl. 13:30
U17 Drenge 2 (03) Forår Pulje 3 Køge Nord FC Benløse IF
913737 22
02-05 2020
Kl. 14:00
Herre-DS Pulje 1 Køge Nord FC IF Skjold Birkerød

Log ind