MENU

Kunst, Vanløse I P //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
252339 2
23-11 2019
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 4 (09) 8v8 Pulje 4 (Kbh) Vanløse IF 6 GVI 3
392986 2
23-11 2019
Kl. 11:15
VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8 Pulje 9 (Kbh) Vanløse IF 4 B 1903 3
587513 5
24-11 2019
Kl. 08:15
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Rosenhøj BK 1 Brøndbyernes IF 2
587514 5
24-11 2019
Kl. 08:15
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 BSF 1 Vanløse IF 2
587516 5
24-11 2019
Kl. 08:33
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Rosenhøj BK 1
587517 5
24-11 2019
Kl. 08:33
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Brøndbyernes IF 2 BSF 1
587518 5
24-11 2019
Kl. 08:51
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Vanløse IF 2 Gladsaxe-Hero BK 1
587521 5
24-11 2019
Kl. 08:51
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 BSF 1 Rosenhøj BK 1
587522 5
24-11 2019
Kl. 09:09
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Brøndbyernes IF 2 Gladsaxe-Hero BK 1
587524 5
24-11 2019
Kl. 09:09
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Rosenhøj BK 1 Vanløse IF 2
587563 5
24-11 2019
Kl. 09:27
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Vanløse IF 2 Brøndbyernes IF 2
587564 5
24-11 2019
Kl. 09:27
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK 1 BSF 1
544562 3
24-11 2019
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5 Pulje 2 Lyngby Boldklub 1921 2 B. 1973, Herlev 1
544567 3
24-11 2019
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5 Pulje 2 Helsinge Fodbold 1 Rudersdal Boldklub 1
606186 6
24-11 2019
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Snekkersten IF 1 Hareskov IF 3
606205 6
24-11 2019
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Vanløse IF 6 Brødeskov IF 1
606206 6
24-11 2019
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Snekkersten IF 1
606207 6
24-11 2019
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Hareskov IF 3 Vanløse IF 6
544568 3
24-11 2019
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5 Pulje 2 Vanløse IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
544569 3
24-11 2019
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5 Pulje 2 B. 1973, Herlev 1 Helsinge Fodbold 1
544570 3
24-11 2019
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5 Pulje 2 Rudersdal Boldklub 1 Vanløse IF 1
544571 3
24-11 2019
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5 Pulje 2 Helsinge Fodbold 1 Lyngby Boldklub 1921 2
606208 6
24-11 2019
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Brødeskov IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
606209 6
24-11 2019
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Vanløse IF 6 Snekkersten IF 1
606210 6
24-11 2019
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Hareskov IF 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
544572 3
24-11 2019
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5 Pulje 2 B. 1973, Herlev 1 Vanløse IF 1
544573 3
24-11 2019
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5 Pulje 2 Lyngby Boldklub 1921 2 Rudersdal Boldklub 1
358965 6
24-11 2019
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Snekkersten IF 1 Brødeskov IF 1
358966 6
24-11 2019
Kl. 11:12
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Brødeskov IF 1 Hareskov IF 3
358967 6
24-11 2019
Kl. 11:12
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Vanløse IF 6
544574 3
24-11 2019
Kl. 11:12
VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5 Pulje 2 Rudersdal Boldklub 1 B. 1973, Herlev 1
544575 3
24-11 2019
Kl. 11:12
VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5 Pulje 2 Vanløse IF 1 Helsinge Fodbold 1
860002 14
24-11 2019
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 Vanløse Kalundborg GB
836969 4
24-11 2019
Kl. 13:45
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 FA 2000 4 BK Stefan 2
836970 4
24-11 2019
Kl. 13:45
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 B. 1973, Herlev 2 GVI 3
836971 4
24-11 2019
Kl. 13:45
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 BSF 3 Vanløse IF 5
836972 4
24-11 2019
Kl. 13:45
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 Hvidovre IF 4 Karlslunde IF
836973 4
24-11 2019
Kl. 14:03
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 GVI 3 FA 2000 4
836974 4
24-11 2019
Kl. 14:03
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 BK Stefan 2 B. 1973, Herlev 2
836975 4
24-11 2019
Kl. 14:03
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 BSF 3 Hvidovre IF 4
836976 4
24-11 2019
Kl. 14:03
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 Vanløse IF 5 Karlslunde IF
836977 4
24-11 2019
Kl. 14:21
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 FA 2000 4 B. 1973, Herlev 2
836978 4
24-11 2019
Kl. 14:21
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 BK Stefan 2 GVI 3
836979 4
24-11 2019
Kl. 14:21
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 Karlslunde IF BSF 3
836980 4
24-11 2019
Kl. 14:21
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 Vanløse IF 5 Hvidovre IF 4
836983 4
24-11 2019
Kl. 14:39
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 Karlslunde IF FA 2000 4
836984 4
24-11 2019
Kl. 14:39
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 Hvidovre IF 4 BK Stefan 2
836985 4
24-11 2019
Kl. 14:39
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 GVI 3 BSF 3
836986 4
24-11 2019
Kl. 14:39
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 4 B. 1973, Herlev 2 Vanløse IF 5
927590 2 ma
25-11 2019
Kl. 20:35
VinterBOLD 7/8-mands M+50 Pulje 1 Vanløse Gentofte FK
617184 4
07-12 2019
Kl. 10:00
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (07) 19/20 Pulje 1 Vanløse (Liga2) FC Roskilde (Liga2)
596535 3
07-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 3 (08) 8v8 Pulje 5 Vanløse IF 1 Lundtofte Boldklub 2
390181 3
07-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8 Pulje 7 Vanløse IF 3 Rosenhøj BK 2
864827 3
07-12 2019
Kl. 11:15
VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2 Vanløse RB 1906
864982 3
07-12 2019
Kl. 13:00
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3 Vanløse Dragør Bk.
875299 1
07-12 2019
Kl. 14:30
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 1 FC Damsø Solrød FC
332496 7
08-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 1 Vanløse IF 3 BK Vest, Rødovre 1
332497 7
08-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 1 Sundby BK 4 Nivå-Kokkedal FK
525849 9
08-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 Vanløse IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
525850 9
08-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 FA 2000 2 FC Holte 1
525851 9
08-12 2019
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 BSV af 2016 1 Vanløse IF 1
525852 9
08-12 2019
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK 1 FA 2000 2
332498 7
08-12 2019
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 1 Måløv BK 2 Vanløse IF 3
332499 7
08-12 2019
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 1 BK Vest, Rødovre 1 Sundby BK 4
332500 7
08-12 2019
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Måløv BK 2
332501 7
08-12 2019
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 1 Sundby BK 4 Vanløse IF 3
525853 9
08-12 2019
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 FC Holte 1 BSV af 2016 1
525854 9
08-12 2019
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 FA 2000 2 Vanløse IF 1
525855 9
08-12 2019
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK 1 BSV af 2016 1
525856 9
08-12 2019
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 Vanløse IF 1 FC Holte 1
332502 7
08-12 2019
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 1 BK Vest, Rødovre 1 Måløv BK 2
332503 7
08-12 2019
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 1 Vanløse IF 3 Nivå-Kokkedal FK
332504 7
08-12 2019
Kl. 11:12
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK BK Vest, Rødovre 1
332505 7
08-12 2019
Kl. 11:12
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 1 Måløv BK 2 Sundby BK 4
525857 9
08-12 2019
Kl. 11:12
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 FC Holte 1 Nivå-Kokkedal FK 1
525858 9
08-12 2019
Kl. 11:12
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 BSV af 2016 1 FA 2000 2
880658 3
08-12 2019
Kl. 11:15
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2 Vanløse Raklev GI
398575 3 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
VinterBold U11 Drenge 2 (09) 8v8 Pulje 5 (Kbh) Vanløse IF 1 Oversidder
927630 3 ti
10-12 2019
Kl. 20:35
VinterBOLD 7/8-mands M+45 Pulje 1 Vanløse LSF
927673 3 to
12-12 2019
Kl. 20:35
VinterBOLD 7/8-mands M+40 Pulje 1 Vanløse FIF, Hillerød
953287 3
14-12 2019
Kl. 10:00
VinterBOLD 7/8-mands U-14 drenge Pulje 2 Vanløse FC Lejre
881084 3
14-12 2019
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 2 Vanløse BSF
394181 3
14-12 2019
Kl. 11:15
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 2 Vanløse Tårnby FF
864570 3
15-12 2019
Kl. 10:00
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 2 Vanløse Fremad Valby
392119 3
15-12 2019
Kl. 12:30
VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8 Pulje 8 (Kbh) Vanløse IF 5 Hvidovre IF

Log ind