MENU

Kunst, Valby IP, tribunen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
619548 2 ma
29-11 2021
Kl. 23:59
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 2 BK Hellas 1 Stefan
893242 1 on
01-12 2021
Kl. 17:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Hellas Dragør BK
690262 2
04-12 2021
Kl. 09:45
VinterBold U11 Drenge 2 (11) 8v8 Pulje 3 Valby BK Rødovre 1
642595 2
04-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Piger 3 (10) 8v8 Pulje 3 BK Hellas Tårnby FF
679067 2
04-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8 Pulje 7 BK Hellas 1 Kastrup BK 1
898479 2
04-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 BK Hellas Brøndbyernes IF
882801 2
04-12 2021
Kl. 11:15
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 1 Hellas 1 B 1908
935806 2
04-12 2021
Kl. 11:30
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 3 Hellas FB
690307 2
04-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U11 Drenge 2 (11) 8v8 Pulje 4 Fremad Valby 1 BK Stefan 1
641702 2
04-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 Pulje 3 Fremad Valby 3 Brøndbyernes IF 3
932739 2
04-12 2021
Kl. 13:00
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 1 Hellas (1) Kontra BK
894549 2
04-12 2021
Kl. 13:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 3 Fremad Valby Skovshoved IF
641255 2
04-12 2021
Kl. 13:30
VinterBold U11 Piger 2 (11) 8v8 Pulje 1 Fremad Valby Husum Bk
932737 2
04-12 2021
Kl. 13:45
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 1 MU FC Albertslund BS 72
879862 2
04-12 2021
Kl. 15:00
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 Valby Roskilde Boldklub
898825 2
05-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 3 Fremad Valby Skjold
619458 2
05-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 4 (10) 8v8 Pulje 7 BK Hellas 3 Vallensbæk IF 3
619503 2
05-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 1 BK Hellas 2 FB 3
932832 2
05-12 2021
Kl. 11:15
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 FC One Team Glostrup
923262 2
05-12 2021
Kl. 13:30
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 7 Fremad Valby SSB
933577 2 ma
06-12 2021
Kl. 19:15
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 Pulje 2 Fremad Valby Sundby Bk.
771896 7
11-12 2021
Kl. 09:30
VinterBold U10 Drenge 1 (12) 5v5 Pulje 1 Valby BK 1 Ringsted IF
771897 7
11-12 2021
Kl. 09:30
VinterBold U10 Drenge 1 (12) 5v5 Pulje 1 BK Frem BK Hellas 1
619505 3
11-12 2021
Kl. 09:45
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 1 Valby B 1908 2
771898 7
11-12 2021
Kl. 09:55
VinterBold U10 Drenge 1 (12) 5v5 Pulje 1 Ringsted IF BK Hellas 1
771899 7
11-12 2021
Kl. 09:55
VinterBold U10 Drenge 1 (12) 5v5 Pulje 1 Valby BK 1 BK Frem
771900 7
11-12 2021
Kl. 10:20
VinterBold U10 Drenge 1 (12) 5v5 Pulje 1 Valby BK 1 BK Hellas 1
771901 7
11-12 2021
Kl. 10:20
VinterBold U10 Drenge 1 (12) 5v5 Pulje 1 Ringsted IF BK Frem
935337 2
11-12 2021
Kl. 12:00
VinterBOLD U-16 Drenge Øst Pulje 1 Fremad Valby Tårnby FF
932445 2
11-12 2021
Kl. 14:00
VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 Pulje 2 Fremad Valby Karlslunde IF (2)
893446 3
11-12 2021
Kl. 15:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Valby Dragør BK
881269 11
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 Vanløse IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
881270 11
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 Fremad Valby 2 Fremad Valby 1
405983 8
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 4 B 1908 5 Tårnby FF 4
405984 8
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 4 Tårnby FF 3 BK Hellas 2
921319 10
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 7 Sundby BK 3 BK Vestia 3
921320 10
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 7 Hvidovre IF 3 BK Hellas 1
921321 10
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 7 BK Hellas 1 Sundby BK 3
921322 10
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 7 BK Vestia 3 Hvidovre IF 3
405985 8
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 4 Tårnby FF 4 BK Hellas 2
405986 8
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 4 B 1908 5 Tårnby FF 3
881271 11
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 Fremad Valby 1 Vanløse IF 1
881272 11
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 Lyngby Boldklub 1921 1 Fremad Valby 2
405987 8
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 4 B 1908 5 BK Hellas 2
405988 8
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 4 Tårnby FF 4 Tårnby FF 3
921323 10
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 7 Sundby BK 3 Hvidovre IF 3
921324 10
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 7 BK Vestia 3 BK Hellas 1
881273 11
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 Vanløse IF 1 Fremad Valby 2
881274 11
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 Lyngby Boldklub 1921 1 Fremad Valby 1
923264 3 on
15-12 2021
Kl. 20:30
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 7 Valby SSB
893447 3
18-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Hellas Herlev IF
933176 3
18-12 2021
Kl. 11:15
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 FC One Team BK Frem (3)
935932 3
18-12 2021
Kl. 11:30
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 3 Hellas KB
641708 3
18-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 Pulje 3 Fremad Valby 3 CIK 2
675324 3
18-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8 Pulje 4 Fremad Valby 2 BK Avarta
933141 3
18-12 2021
Kl. 12:00
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 5 BK Hellas 1 Bk. Hekla
952657 3
18-12 2021
Kl. 13:30
VinterBOLD U-16 piger 1-2 Pulje 3 Fremad Valby Hellas-Damsø (2)
932742 3
18-12 2021
Kl. 13:45
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 1 MU FC Ballerup BK
883575 3
18-12 2021
Kl. 15:00
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3 Valby Hellas 2
879865 3
19-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 Fremad Valby Valby
932837 3
19-12 2021
Kl. 11:15
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 FC One Team Teatro Kapital 2019

Log ind