MENU

Kunst, Valby IP, tribunen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
905638 1 ma
10-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 FC Randoms 2 FC Nanoq
905645 1 ma
10-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 PI Fodbold FA 2000 7
905667 1 ma
10-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 FC Udfordringen Tsunami FC
905685 1 ma
10-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 Klub 14 KFUM 2
UHT

Udehold taberdømt

905950 3 ma
10-08 2020
Kl. 20:00
Sydbank Pokalen 2020 P1 Nøddealliancen FC Randoms
905954 3 ti
11-08 2020
Kl. 18:30
Sydbank Pokalen 2020 P1 Fr.holm Sydhavnen Bk. Skjold (KS)
563435 3 on
12-08 2020
Kl. 17:30
Serie 3 Herrer SommerBold Pulje 2 Valby HB
131676 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Copenhagen Calcio Bk. Hekla
979651 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Egedal Boldklub Olympiakos København
979652 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P12 20/21 P12 NFC FC ESPM
881163 1
15-08 2020
Kl. 10:00
Serie 5, P17 20/21 P17 FC Siv MU FC
640875 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 A Fremad Valby Dragør 3
696869 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 Fremad Valby Husum Bk
622610 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 Fremad Valby 2 B 1903 2
595410 1
15-08 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P2 20/21 P2 Fr.holm Sydhavnen CBS Sport
953615 1
15-08 2020
Kl. 14:00
KS Herre 20/21 P1 FC Udfordringen HB
703711 1
16-08 2020
Kl. 10:00
KS, Kvinder Efterår KSK E PI Fodbold (ks) Fix (ks)
131677 1
16-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Nøddealliancen Bk. Vestia
881159 1
16-08 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P17 20/21 P17 Copenhagen Celtic Hajduk SPuL
979660 2 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Olympiakos København NFC
838827 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 FC Udfordringen 2 Sundby 2
838828 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 PI Fodbold Nørrebro United 2
838834 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Pan Fodbold Slagge BK 2
838836 1 ma
17-08 2020
Kl. 19:30
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Rikken Slagge BK
838837 1 ma
17-08 2020
Kl. 19:30
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 FC Soccersisters HIK
838846 1 ma
17-08 2020
Kl. 19:30
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Valby Nørrebro United 3
979659 2 ma
17-08 2020
Kl. 20:00
Serie 4, P12 20/21 P12 FC ESPM FC Silenus
689833 1 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Vestia B 1903 2
716415 2 ti
18-08 2020
Kl. 20:00
Serie 2, P4 20/21 P4 FC Randoms FC Nyhavn
131685 2 ti
18-08 2020
Kl. 20:30
Serie 3, P7 20/21 P7 Valby Bk. Bk. Pioneren
131684 2 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P7 20/21 P7 FC Culpa F.C. Babylon
176056 1 on
19-08 2020
Kl. 20:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Fr.holm Sydhavnen 2 Union 3
979661 2 on
19-08 2020
Kl. 20:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Pan Fodbold Egedal Boldklub
221588 1 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 Vigerslev 2 Fremad Valby 2
197007 1 to
20-08 2020
Kl. 20:00
M+32 1 Efterår Pulje 1 BK Jyden FB
956279 2 to
20-08 2020
Kl. 20:00
KS Herre 20/21 P1 Vigerslev Bk. Fremad Amager 2
176055 1 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Valby 3 Skjold 4
250706 1 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 PI Fodbold 3 B93 8
246704 1 fr
21-08 2020
Kl. 20:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Fremad Valby 5 Vestia 5
131689 3 fr
21-08 2020
Kl. 20:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Copenhagen Calcio SC Amager
956287 3
22-08 2020
Kl. 12:00
KS Herre 20/21 P1 Vigerslev Bk. Oversidder
131705 3
22-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Uganda Danish Cranes Bk. Heimdal
494774 2
22-08 2020
Kl. 12:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Fremad Valby Vipperød BK
245976 1
22-08 2020
Kl. 14:00
Serie 2, P5/6 Efterår P6 PI Fodbold 2 Dragør 2
595423 3
22-08 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P2 20/21 P2 Fr.holm Sydhavnen CSC
956284 3
22-08 2020
Kl. 16:00
KS Herre 20/21 P1 FC Udfordringen NB Bornholm
250711 1
23-08 2020
Kl. 10:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 Fremad Valby 6 FB 13
176784 6
23-08 2020
Kl. 10:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Fr.holm Sydhavnen 2 Skjold 4
131690 3
23-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Nøddealliancen Amalie
979665 3
23-08 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P12 20/21 P12 NFC Pan Fodbold
881172 3
23-08 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P17 20/21 P17 Copenhagen Celtic Sundby KFUM
143241 1
23-08 2020
Kl. 14:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 PI Fodbold FA 2000
971898 2 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
M+60 7M M Efterår P1 Fr.holm Sydhavnen Viktoria/HB/ØIF
767869 1 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Pan Fodbold Hvidovre IF
979664 3 ti
25-08 2020
Kl. 19:30
Serie 4, P12 20/21 P12 Egedal Boldklub FC Ryparken
764929 1 ti
25-08 2020
Kl. 20:00
Herre Senior 2 7M Efterår P2 Vesterbro Alliancen 2 FA 2000 2
767942 1 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 FC Soccersisters Hekla
767943 1 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Slagge BK 2 Østerbro IF 5
765019 1 on
26-08 2020
Kl. 20:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 Vesterbro Alliancen KFB 3
765515 1 on
26-08 2020
Kl. 20:00
Herre Senior 4 7M Efterår P3 Valby 3 SSB
758166 1 on
26-08 2020
Kl. 20:00
Herre Senior 1 7M Efterår P1 Valby Oversidder
197107 1 to
27-08 2020
Kl. 20:00
M+32 2 Efterår Pulje 1 Copenhagen Celtic Fr.holm Sydhavnen
144114 2 to
27-08 2020
Kl. 20:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Slagge BK PI Fodbold
716429 4 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P4 20/21 P4 FC Randoms VLI
979722 4 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Pan Fodbold FC Silenus
186276 2 fr
28-08 2020
Kl. 20:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 Valby 2 B93 5
703800 1 fr
28-08 2020
Kl. 20:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2B AC Iben Dragør (2)
703802 1 fr
28-08 2020
Kl. 20:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2B Fremad Valby Oversidder
603722 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 2 Vanløse 5
765567 1
29-08 2020
Kl. 10:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 FC Udfordringen Bispebjerg
603802 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Fremad Valby FA 2000 4
131708 4
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P7 20/21 P7 FC Culpa Uganda Danish Cranes
494779 3
29-08 2020
Kl. 12:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Fremad Valby Husum Bk
221596 2
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 FC Udfordringen 2 Stefan 3
257015 2
29-08 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår P1 Fremad Valby 2 Kastrup 3
703722 3
30-08 2020
Kl. 10:00
KS, Kvinder Efterår KSK E PI Fodbold (ks) Skjold (ks)
204466 2
30-08 2020
Kl. 10:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 Fremad Valby 4 Østerbro IF 3
979720 4
30-08 2020
Kl. 10:00
Serie 4, P12 20/21 P12 FC ESPM Bk. Sommersol
716205 2
30-08 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 Fremad Valby 8 FA 2000 8
204602 2
30-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 FC Randoms 2 B 1903 4
186277 2
30-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 Fremad Valby 3 HB 5
204256 1
30-08 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 5 7M Efterår P2 Fremad Valby 6 FB 29
765020 1
30-08 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 FC Randoms 2 Skjold 3
765470 1
30-08 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 3 7M Efterår P6 DFT Skjold 5
767946 1
30-08 2020
Kl. 14:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Rikken Sønderbro Fight
767871 1
30-08 2020
Kl. 14:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Fremad Valby Skjold
765612 1
30-08 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 Valby 2 Arctos
766801 1
30-08 2020
Kl. 15:15
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 AlkenRy United Heimdal
767066 1
30-08 2020
Kl. 15:15
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 FC Culpa 2 Valby
765016 1
30-08 2020
Kl. 15:15
Herre Senior 2 7M Efterår P4 Vigerslev FB 3
764621 1
30-08 2020
Kl. 15:15
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Byens Baglår FC Real Copenhagen
764857 1
30-08 2020
Kl. 15:15
Herre Senior 2 7M Efterår P1 Kalas IF Nørrebro United 5
716199 1 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 FC Culpa 2 Heimdal 7
764934 2 ti
01-09 2020
Kl. 19:30
Herre Senior 2 7M Efterår P2 Vesterbro Alliancen 2 HIK
765024 2 ti
01-09 2020
Kl. 20:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 Vesterbro Alliancen FC Newborn
622620 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 Fremad Valby 2 Vanløse 2
176288 3 on
02-09 2020
Kl. 20:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Fr.holm Sydhavnen 2 Skjold 2
758171 2 on
02-09 2020
Kl. 20:00
Herre Senior 1 7M Efterår P1 Valby KB
765133 2 on
02-09 2020
Kl. 20:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 BK 10 Stefan 3
765520 2 on
02-09 2020
Kl. 20:00
Herre Senior 4 7M Efterår P3 Valby 3 Bispebjerg 2
256976 3 to
03-09 2020
Kl. 18:00
U19 Drenge M (02-03) Efterår Mester Fremad Valby Skovshoved IF
221599 3 to
03-09 2020
Kl. 20:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 Vigerslev 2 FC Udfordringen 2
204663 3 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 Valby 2 Fremad Valby 3
210060 4 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Fremad Valby 5 Hvidovre IF 3
716440 5 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P4 20/21 P4 FC Randoms Sønderbro Fight
221601 3 fr
04-09 2020
Kl. 20:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 Fremad Valby 2 Skovshoved IF 3
881189 5
05-09 2020
Kl. 10:00
Serie 5, P17 20/21 P17 FC Siv Hajduk SPuL
768963 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A Valby AB Tårnby 4
957053 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A Valby 2 Kastrup 3
956671 5
05-09 2020
Kl. 12:00
KS Herre 20/21 P1 Vigerslev Bk. KB 2
245987 3
05-09 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P5/6 Efterår P6 PI Fodbold 2 Union 2
131719 5
05-09 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P7 20/21 P7 FC Culpa Bk. Heimdal
131718 5
05-09 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Uganda Danish Cranes Valby Bk.
595436 5
05-09 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P2 20/21 P2 Fr.holm Sydhavnen Bk. Viktoria
956540 5
05-09 2020
Kl. 14:00
KS Herre 20/21 P1 FC Udfordringen Kastrup Bk
204394 2
06-09 2020
Kl. 10:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1 Medicinernes Boldklub (1) Rikken (1)
131713 5
06-09 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Nøddealliancen Copenhagen Calcio
204609 3
06-09 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 FC Randoms 2 Østerbro IF 5
979725 5
06-09 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P12 20/21 P12 NFC Dankurd IF
764627 2
06-09 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Slagge Bk. Real Copenhagen
765572 2
06-09 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 FC Udfordringen FA 2000 8
765025 2
06-09 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 FC Randoms 2 Vigerslev
767876 2
06-09 2020
Kl. 14:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Fremad Valby Pan Fodbold
767951 2
06-09 2020
Kl. 14:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Rikken FC Soccersisters
768460 2
06-09 2020
Kl. 14:00
M+32 M 7M Efterår Mester Rikken Fremad Valby
768899 2
06-09 2020
Kl. 14:00
M+32 1 7M Efterår P2 FC Nanoq Fix
767076 2
06-09 2020
Kl. 15:15
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 FC Culpa 2 CIK
766806 2
06-09 2020
Kl. 15:15
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 AlkenRy United CBS Sport
765617 2
06-09 2020
Kl. 15:15
Herre Senior 4 7M Efterår P6 Valby 2 Heimdal
765475 2
06-09 2020
Kl. 15:15
Herre Senior 3 7M Efterår P6 DFT FA 2000 7
764864 2
06-09 2020
Kl. 15:15
Herre Senior 2 7M Efterår P1 Kalas IF FB 4
766817 3 ma
07-09 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 FC Culpa AlkenRy United
972115 4 ma
07-09 2020
Kl. 18:00
M+60 7M M Efterår P1 Fr.holm Sydhavnen Oversidder
767081 3 ma
07-09 2020
Kl. 18:45
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Valby Fremad Amager
907256 3 ma
07-09 2020
Kl. 20:00
M+50 2 Efterår Pulje 1 Valby Bk. GVI
965214 3 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
M+ 40 2 7M Efterår P1 Fremad Valby Union
655782 5 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
U18 Piger 8-mands (03-04) Efterår Pulje 1 Fremad Valby LSF
144224 4 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 PI Fodbold Østerbro IF 3
193502 3 on
09-09 2020
Kl. 18:00
M+60 7M 1 Efterår P1 Valby Frem
765140 3 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 BK 10 Vanløse
765061 3 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 NI Vesterbro Alliancen
764936 3 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P2 PI Fodbold FC One Team
767952 3 on
09-09 2020
Kl. 20:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 FC Soccersisters Slagge BK 2
203087 3 on
09-09 2020
Kl. 20:00
Herre Senior 4 7M Efterår P5 Valby 4 B93 2

Log ind