MENU

Herlev IF Stadion (Kunst) //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
524071 1
08-10 2022
Kl. 09:20
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Taastrup FC (1) Lyngby Boldklub 1921 (1)
524072 1
08-10 2022
Kl. 09:20
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Farum BK (2) Herlev IF (1)
769269 1
08-10 2022
Kl. 09:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Ishøj IF (2) Taastrup FC (4)
769270 1
08-10 2022
Kl. 09:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Herlev IF (3) Farum BK (1)
769331 1
08-10 2022
Kl. 09:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Ishøj IF (4) Lyngby Boldklub 1921 (2)
769332 1
08-10 2022
Kl. 09:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Taastrup FC (3) Glostrup (2)
524073 1
08-10 2022
Kl. 09:40
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Taastrup FC (2) Glostrup (1)
524074 1
08-10 2022
Kl. 09:40
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Ishøj IF (1) Herlev IF (4)
769333 1
08-10 2022
Kl. 09:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Herlev IF (2) Ishøj IF (3)
769334 1
08-10 2022
Kl. 09:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Farum BK (3) Ishøj IF (4)
769271 1
08-10 2022
Kl. 09:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Lyngby Boldklub 1921 (3) Farum BK (4)
769272 1
08-10 2022
Kl. 09:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Glostrup (3) Ishøj IF (2)
524075 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Lyngby Boldklub 1921 (1) Farum BK (2)
524077 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Herlev IF (1) Taastrup FC (2)
769273 1
08-10 2022
Kl. 10:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Farum BK (1) Lyngby Boldklub 1921 (3)
769274 1
08-10 2022
Kl. 10:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Taastrup FC (4) Herlev IF (3)
769335 1
08-10 2022
Kl. 10:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Glostrup (2) Herlev IF (2)
769336 1
08-10 2022
Kl. 10:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Lyngby Boldklub 1921 (2) Taastrup FC (3)
524076 1
08-10 2022
Kl. 10:20
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Glostrup (1) Ishøj IF (1)
524078 1
08-10 2022
Kl. 10:20
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Herlev IF (4) Taastrup FC (1)
769337 1
08-10 2022
Kl. 10:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Ishøj IF (3) Farum BK (3)
769338 1
08-10 2022
Kl. 10:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Ishøj IF (4) Taastrup FC (3)
769275 1
08-10 2022
Kl. 10:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Farum BK (4) Glostrup (3)
769276 1
08-10 2022
Kl. 10:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Ishøj IF (2) Herlev IF (3)
524079 1
08-10 2022
Kl. 10:40
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Taastrup FC (1) Farum BK (2)
524080 1
08-10 2022
Kl. 10:40
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Lyngby Boldklub 1921 (1) Herlev IF (1)
769325 1
08-10 2022
Kl. 10:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Lyngby Boldklub 1921 (3) Glostrup (3)
769326 1
08-10 2022
Kl. 10:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Taastrup FC (4) Farum BK (1)
769339 1
08-10 2022
Kl. 10:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Herlev IF (2) Farum BK (3)
769340 1
08-10 2022
Kl. 10:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Lyngby Boldklub 1921 (2) Glostrup (2)
524081 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Taastrup FC (2) Ishøj IF (1)
554396 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Glostrup (1) Herlev IF (4)
769379 1
08-10 2022
Kl. 11:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Taastrup FC (3) Ishøj IF (3)
769380 1
08-10 2022
Kl. 11:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Herlev IF (2) Ishøj IF (4)
769327 1
08-10 2022
Kl. 11:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Herlev IF (3) Farum BK (4)
769328 1
08-10 2022
Kl. 11:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Lyngby Boldklub 1921 (3) Ishøj IF (2)
554397 1
08-10 2022
Kl. 11:20
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Taastrup FC (1) Taastrup FC (2)
554398 1
08-10 2022
Kl. 11:20
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Lyngby Boldklub 1921 (1) Glostrup (1)
769329 1
08-10 2022
Kl. 11:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Farum BK (1) Farum BK (4)
769330 1
08-10 2022
Kl. 11:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22 Glostrup (3) Taastrup FC (4)
769381 1
08-10 2022
Kl. 11:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Glostrup (2) Ishøj IF (3)
769382 1
08-10 2022
Kl. 11:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23 Farum BK (3) Lyngby Boldklub 1921 (2)
554399 1
08-10 2022
Kl. 11:40
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Farum BK (2) Ishøj IF (1)
554400 1
08-10 2022
Kl. 11:40
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24 Herlev IF (1) Herlev IF (4)
953148 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Herlev IF FC Rudersdal
953152 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK
957924 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Solrød FC Brede IF (2)
957925 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Slagslunde-Ganløse IF Brede IF (1)
960776 1
08-10 2022
Kl. 12:20
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Ejby IF 1968 Herlev IF
960777 1
08-10 2022
Kl. 12:20
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Albertslund IF Solrød FC
953731 1
08-10 2022
Kl. 12:20
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Gladsaxe-Hero BK B. 82, Virum
953732 1
08-10 2022
Kl. 12:20
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Brede IF Herlev IF
953733 1
08-10 2022
Kl. 12:40
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Bagsværd BK Gladsaxe-Hero BK
953734 1
08-10 2022
Kl. 12:40
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 FC Rudersdal Lyngby Boldklub 1921
960778 1
08-10 2022
Kl. 12:40
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Brede IF (1) Ejby IF 1968
960779 1
08-10 2022
Kl. 12:40
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Brede IF (2) Slagslunde-Ganløse IF
960780 1
08-10 2022
Kl. 13:00
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Herlev IF Albertslund IF
960781 1
08-10 2022
Kl. 13:00
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Solrød FC Slagslunde-Ganløse IF
953735 1
08-10 2022
Kl. 13:00
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 B. 82, Virum Brede IF
953736 1
08-10 2022
Kl. 13:00
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Herlev IF Lyngby Boldklub 1921
953776 1
08-10 2022
Kl. 13:20
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Gladsaxe-Hero BK Brede IF
953777 1
08-10 2022
Kl. 13:20
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 FC Rudersdal Bagsværd BK
960782 1
08-10 2022
Kl. 13:20
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Ejby IF 1968 Albertslund IF
960783 1
08-10 2022
Kl. 13:20
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Brede IF (2) Brede IF (1)
960824 1
08-10 2022
Kl. 13:40
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Slagslunde-Ganløse IF Herlev IF
960825 1
08-10 2022
Kl. 13:40
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Ejby IF 1968 Solrød FC
953778 1
08-10 2022
Kl. 13:40
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Lyngby Boldklub 1921 B. 82, Virum
953779 1
08-10 2022
Kl. 13:40
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Gladsaxe-Hero BK Herlev IF
953780 1
08-10 2022
Kl. 14:00
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Bagsværd BK B. 82, Virum
953781 1
08-10 2022
Kl. 14:00
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9 Brede IF FC Rudersdal
960826 1
08-10 2022
Kl. 14:00
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Brede IF (1) Herlev IF
960851 1
08-10 2022
Kl. 14:00
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12 Albertslund IF Brede IF (2)
118714 1
09-10 2022
Kl. 09:30
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Frederikssund FB Herlev IF
118715 1
09-10 2022
Kl. 09:30
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Værløse BK (2) Bagsværd BK
975861 1
09-10 2022
Kl. 09:30
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Greve Fodbold IF Bytoften
975862 1
09-10 2022
Kl. 09:30
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Herlufsholm GF Karlslunde IF
118716 1
09-10 2022
Kl. 09:50
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Ølstykke FC (1) Veksø IF (1)
118717 1
09-10 2022
Kl. 09:50
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Allerød Fodbold Klub (1) Frederikssund FB
975863 1
09-10 2022
Kl. 09:55
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 B. 73, Slagelse Herlev IF
975864 1
09-10 2022
Kl. 09:55
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Karlslunde IF Greve Fodbold
118718 1
09-10 2022
Kl. 10:10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Bagsværd BK Ølstykke FC (1)
118719 1
09-10 2022
Kl. 10:10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Herlev IF Værløse BK (2)
975865 1
09-10 2022
Kl. 10:20
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 IF Bytoften Herlev IF
975866 1
09-10 2022
Kl. 10:20
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 B. 73, Slagelse Herlufsholm GF
118720 1
09-10 2022
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Veksø IF (1) Allerød Fodbold Klub (1)
118721 1
09-10 2022
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Frederikssund FB Værløse BK (2)
975867 1
09-10 2022
Kl. 10:45
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Karlslunde IF IF Bytoften
975868 1
09-10 2022
Kl. 10:45
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Greve Fodbold B. 73, Slagelse
118722 1
09-10 2022
Kl. 10:50
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Ølstykke FC (1) Allerød Fodbold Klub (1)
118723 1
09-10 2022
Kl. 10:50
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Herlev IF Bagsværd BK
118724 1
09-10 2022
Kl. 11:10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Værløse BK (2) Veksø IF (1)
118725 1
09-10 2022
Kl. 11:10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Ølstykke FC (1) Frederikssund FB
975869 1
09-10 2022
Kl. 11:10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Herlev IF Herlufsholm GF
975870 1
09-10 2022
Kl. 11:10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 IF Bytoften B. 73, Slagelse
118726 1
09-10 2022
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Bagsværd BK Veksø IF (1)
118727 1
09-10 2022
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3 Allerød Fodbold Klub (1) Herlev IF
975871 1
09-10 2022
Kl. 11:35
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Herlev IF Karlslunde IF
975872 1
09-10 2022
Kl. 11:35
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Herlufsholm GF Greve Fodbold
590055 1
09-10 2022
Kl. 12:00
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Ringsted Pigefodbold Herlev IF
590056 1
09-10 2022
Kl. 12:00
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 B. 1973, Herlev Farum BK
119527 1
09-10 2022
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 B. 1973, Herlev (1) FC Hornsherred (1)
119528 1
09-10 2022
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 FC Hornsherred (2) Frederikssund FB
119529 1
09-10 2022
Kl. 12:20
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 Herlev IF LSF
119530 1
09-10 2022
Kl. 12:20
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 Slagslunde-Ganløse IF B. 1973, Herlev (1)
590057 1
09-10 2022
Kl. 12:25
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Orient GI Brøndbyernes IF
590058 1
09-10 2022
Kl. 12:25
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Farum BK Ringsted Pigefodbold
119531 1
09-10 2022
Kl. 12:40
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 Frederikssund FB Herlev IF
119532 1
09-10 2022
Kl. 12:40
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 FC Hornsherred (1) FC Hornsherred (2)
590059 1
09-10 2022
Kl. 12:50
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Herlev IF Brøndbyernes IF
590060 1
09-10 2022
Kl. 12:50
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Orient GI B. 1973, Herlev
119533 1
09-10 2022
Kl. 13:00
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 LSF Slagslunde-Ganløse IF
119534 1
09-10 2022
Kl. 13:00
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 B. 1973, Herlev (1) FC Hornsherred (2)
590061 1
09-10 2022
Kl. 13:15
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Farum BK Herlev IF
590062 1
09-10 2022
Kl. 13:15
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Ringsted Pigefodbold Orient GI
119535 1
09-10 2022
Kl. 13:20
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 Herlev IF Slagslunde-Ganløse IF
119536 1
09-10 2022
Kl. 13:20
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 FC Hornsherred (1) Frederikssund FB
119537 1
09-10 2022
Kl. 13:40
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 FC Hornsherred (2) LSF
119538 1
09-10 2022
Kl. 13:40
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 Herlev IF B. 1973, Herlev (1)
590063 1
09-10 2022
Kl. 13:40
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Brøndbyernes IF B. 1973, Herlev
590064 1
09-10 2022
Kl. 13:40
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Herlev IF Orient GI
119539 1
09-10 2022
Kl. 14:00
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 Frederikssund FB LSF
119540 1
09-10 2022
Kl. 14:00
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3 Slagslunde-Ganløse IF FC Hornsherred (1)
590208 1
09-10 2022
Kl. 14:05
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 Brøndbyernes IF Farum BK
590209 1
09-10 2022
Kl. 14:05
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1 B. 1973, Herlev Ringsted Pigefodbold
378275
16-10 2022
Kl. 11:00
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1 Herlev IF HIK
351035 13
22-10 2022
Kl. 14:00
Herre-DS 2022-23 Pulje 2 Herlev IF Allerød FK
425098 2 on
26-10 2022
Kl. 19:00
Old Boys-LP Pulje 1 Herlev IF Brøndbyernes IF
721557 12
05-11 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1 Herlev IF Roskilde Boldklub
351045 15
05-11 2022
Kl. 14:00
Herre-DS 2022-23 Pulje 2 Herlev IF Avarta

Log ind