MENU

Avedøre Stadion Kunstgræs //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
875195 1 on
13-11 2019
Kl. 23:59
VinterBOLD U-15 piger 1-2 Pulje 2 Hvidovre IF Oversidder
865015 1 fr
15-11 2019
Kl. 19:00
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 BK Friheden Tune IF
831750 1
16-11 2019
Kl. 09:30
VinterBold U12 Drenge 2 (08) 8v8 Pulje 3 BK Friheden 2 Brøndbyernes IF 3
834802 1
16-11 2019
Kl. 10:00
VinterBold U11 Piger 2 (09) 8v8 Pulje 2 (Kbh) Hvidovre IF Sundby BK 2
269645 13
16-11 2019
Kl. 11:15
U15 Drenge Liga 2 (05) efterår Pulje 1 Hvidovre IF HIK
600931 15
16-11 2019
Kl. 13:00
U17 Drenge Divisionen 2019/20 Div Hvidovre IF Næsby
874632 1
16-11 2019
Kl. 14:15
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4 BK Friheden Glostrup FK
555235 15
16-11 2019
Kl. 15:15
U19 Drenge Divisionen 2019/20 Div Hvidovre IF Næsby
927382 1
17-11 2019
Kl. 10:30
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 Pulje 2 Hvidovre IF Herstedøster IC
528252 1
17-11 2019
Kl. 11:45
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3 Hvidovre IF Virum-Sorgenfri BK
865347 1
17-11 2019
Kl. 13:00
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3 Hvidovre IF Fremad Amager
848779 ti
19-11 2019
Kl. 17:30
Træningskamp U12 SU - Drenge Pulje 1 BK Friheden Farum BK
739342 ti
19-11 2019
Kl. 20:35
OBS49 + De Seks - 7-mands - KAFD Pulje 1 Rebæk IF Avedøre IF
861395 1 fr
22-11 2019
Kl. 19:00
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 5 BK Friheden IF Frem Bjæverskov
834629 2
23-11 2019
Kl. 09:45
VinterBold U12 Piger 3 (08) 8v8 Pulje 1 Rosenhøj BK 1 Havdrup GI 1
331247 14
23-11 2019
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (07) 8M Efterår P1 Hvidovre IF Nørrebro United
600939 16
23-11 2019
Kl. 13:00
U17 Drenge Divisionen 2019/20 Div Hvidovre IF AB
555266 16
23-11 2019
Kl. 15:15
U19 Drenge Divisionen 2019/20 Div Hvidovre IF AB
587513 5
24-11 2019
Kl. 08:15
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Rosenhøj BK 1 Brøndbyernes IF 2
587514 5
24-11 2019
Kl. 08:15
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 BSF 1 Vanløse IF 2
602822 4
24-11 2019
Kl. 08:15
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Gladsaxe-Hero BK 2 Skovshoved IF 2
602823 4
24-11 2019
Kl. 08:15
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Rosenhøj BK 3 Oversidder
602824 4
24-11 2019
Kl. 08:33
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Karlslunde IF 3 Gladsaxe-Hero BK 2
602825 4
24-11 2019
Kl. 08:33
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Skovshoved IF 2 Rosenhøj BK 3
587516 5
24-11 2019
Kl. 08:33
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Rosenhøj BK 1
587517 5
24-11 2019
Kl. 08:33
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Brøndbyernes IF 2 BSF 1
587518 5
24-11 2019
Kl. 08:51
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Vanløse IF 2 Gladsaxe-Hero BK 1
587521 5
24-11 2019
Kl. 08:51
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 BSF 1 Rosenhøj BK 1
602826 4
24-11 2019
Kl. 08:51
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Oversidder Karlslunde IF 3
602829 4
24-11 2019
Kl. 08:51
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Rosenhøj BK 3 Gladsaxe-Hero BK 2
602830 4
24-11 2019
Kl. 09:09
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Skovshoved IF 2 Karlslunde IF 3
602831 4
24-11 2019
Kl. 09:09
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Gladsaxe-Hero BK 2 Oversidder
587522 5
24-11 2019
Kl. 09:09
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Brøndbyernes IF 2 Gladsaxe-Hero BK 1
587524 5
24-11 2019
Kl. 09:09
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Rosenhøj BK 1 Vanløse IF 2
587563 5
24-11 2019
Kl. 09:27
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Vanløse IF 2 Brøndbyernes IF 2
587564 5
24-11 2019
Kl. 09:27
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK 1 BSF 1
602832 4
24-11 2019
Kl. 09:27
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Oversidder Skovshoved IF 2
602833 4
24-11 2019
Kl. 09:27
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Karlslunde IF 3 Rosenhøj BK 3
390170 2
24-11 2019
Kl. 09:45
VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8 Pulje 7 Rosenhøj BK 2 Herlev IF 2
398179 2
24-11 2019
Kl. 11:00
VinterBold U11 Drenge 2 (09) 8v8 Pulje 4 Rosenhøj BK 1 Herlev IF 1
269706 14
24-11 2019
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 1 Hvidovre IF B93
474282 1
24-11 2019
Kl. 14:15
VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 2 Rosenhøj BK Glostrup
861659 2 ma
25-11 2019
Kl. 20:30
VinterBOLD M+32 1 Pulje 1 BK Friheden Herstedøster IC
861615 1 on
27-11 2019
Kl. 23:59
VinterBOLD M+40 2 Pulje 1 Hvidovre IF Hellas (2)
608996 2
30-11 2019
Kl. 09:30
VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8 Pulje 1 BK Friheden 1 Dragør BK 1
608605 2
30-11 2019
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 3 (08) 8v8 Pulje 9 (Kbh) Hvidovre IF 5 B 1903 4
831363 2
30-11 2019
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8 Pulje 2 Hvidovre IF 1 FA 2000 1
831665 2
30-11 2019
Kl. 11:15
VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8 Pulje 4 Hvidovre IF 2 Himmelev-Veddelev BK 1
880829 2
30-11 2019
Kl. 11:15
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Hvidovre IF Brøndbyernes IF
831666 2
30-11 2019
Kl. 12:30
VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8 Pulje 4 Hvidovre IF 3 B. 1973, Herlev 1
831711 2
30-11 2019
Kl. 13:45
VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8 Pulje 5 (Kbh) Hvidovre IF 4 KB 3
392116 2
30-11 2019
Kl. 13:45
VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8 Pulje 8 (Kbh) Hvidovre IF Kastrup BK 3
919919 2
01-12 2019
Kl. 10:45
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 Pulje 1 Hvidovre IF (1) Haslev FC
927298 2
01-12 2019
Kl. 10:45
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 3 Hvidovre IF Vestia
874639 2
01-12 2019
Kl. 11:05
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4 Rosenhøj BK BK Friheden
617185 4
01-12 2019
Kl. 12:00
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (07) 19/20 Pulje 1 Hvidovre IF (Liga2) Greve Fodbold (Liga2)
861397 2
01-12 2019
Kl. 12:30
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 5 Rosenhøj BK Tune IF
516634 5 ti
03-12 2019
Kl. 19:00
U16 Drenge Reservehold Øst Efterår 2019 (04) P2 Hvidovre IF Holbæk B&I
735814 ti
03-12 2019
Kl. 20:35
OBS49 + De Seks - 7-mands - KAFD Pulje 1 Rebæk IF FC Galaksi
248204 9
08-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) BK Vestia 3 GVI 2
248205 9
08-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) KB 8 Hvidovre IF 2
248206 9
08-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) KB 7 BK Fix 3
248207 9
08-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) Valby BK 2 Oversidder
248208 9
08-12 2019
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) BK Vestia 3 KB 8
248209 9
08-12 2019
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) GVI 2 Hvidovre IF 2
248210 9
08-12 2019
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) KB 7 Valby BK 2
248211 9
08-12 2019
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) BK Fix 3 Oversidder
248212 9
08-12 2019
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) BK Vestia 3 Hvidovre IF 2
248213 9
08-12 2019
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) GVI 2 KB 8
248214 9
08-12 2019
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) KB 7 Oversidder
248215 9
08-12 2019
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) BK Fix 3 Valby BK 2
248216 9
08-12 2019
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) KB 7 KB 8
248217 9
08-12 2019
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) BK Fix 3 Hvidovre IF 2
248218 9
08-12 2019
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) GVI 2 Valby BK 2
248219 9
08-12 2019
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5 Pulje 2 (Kbh) BK Vestia 3 Oversidder
315195 9
08-12 2019
Kl. 11:00
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 4 Herlev IF 2 BSF 2
315196 9
08-12 2019
Kl. 11:00
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 4 Rosenhøj BK 2 BK Rødovre 2
513170 7
08-12 2019
Kl. 11:00
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 3 BSF 3 Rosenhøj BK 3
513171 7
08-12 2019
Kl. 11:00
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 3 IF Skjold Birkerød 3 Glostrup 2
513172 7
08-12 2019
Kl. 11:18
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 3 Ishøj IF 2 BSF 3
513173 7
08-12 2019
Kl. 11:18
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 3 Rosenhøj BK 3 IF Skjold Birkerød 3
315197 9
08-12 2019
Kl. 11:18
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 4 LSF 2 Herlev IF 2
315198 9
08-12 2019
Kl. 11:18
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 4 BSF 2 Rosenhøj BK 2
315380 9
08-12 2019
Kl. 11:30
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 RB 1906 1 Herstedøster IC 1
315384 9
08-12 2019
Kl. 11:30
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Borup IF 1 Vanløse IF 4
315199 9
08-12 2019
Kl. 11:36
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 4 BK Rødovre 2 LSF 2
315200 9
08-12 2019
Kl. 11:36
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 4 Rosenhøj BK 2 Herlev IF 2
513174 7
08-12 2019
Kl. 11:36
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 3 Glostrup 2 Ishøj IF 2
513175 7
08-12 2019
Kl. 11:36
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 3 IF Skjold Birkerød 3 BSF 3
315385 9
08-12 2019
Kl. 11:48
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Hvidovre IF 2 RB 1906 1
315386 9
08-12 2019
Kl. 11:48
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Herstedøster IC 1 Borup IF 1
315201 9
08-12 2019
Kl. 11:54
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 4 BSF 2 LSF 2
315202 9
08-12 2019
Kl. 11:54
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 4 Herlev IF 2 BK Rødovre 2
513176 7
08-12 2019
Kl. 11:54
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 3 Rosenhøj BK 3 Ishøj IF 2
513177 7
08-12 2019
Kl. 11:54
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 3 BSF 3 Glostrup 2
315387 9
08-12 2019
Kl. 12:06
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Vanløse IF 4 Hvidovre IF 2
315388 9
08-12 2019
Kl. 12:06
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Borup IF 1 RB 1906 1
315203 9
08-12 2019
Kl. 12:12
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 4 BK Rødovre 2 BSF 2
315204 9
08-12 2019
Kl. 12:12
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 4 LSF 2 Rosenhøj BK 2
513178 7
08-12 2019
Kl. 12:12
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 3 Glostrup 2 Rosenhøj BK 3
513179 7
08-12 2019
Kl. 12:12
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 3 Ishøj IF 2 IF Skjold Birkerød 3
315389 9
08-12 2019
Kl. 12:24
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Herstedøster IC 1 Hvidovre IF 2
315390 9
08-12 2019
Kl. 12:24
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 RB 1906 1 Vanløse IF 4
315391 9
08-12 2019
Kl. 12:42
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Vanløse IF 4 Herstedøster IC 1
315392 9
08-12 2019
Kl. 12:42
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Hvidovre IF 2 Borup IF 1
946576 3
08-12 2019
Kl. 14:15
VinterBOLD 7/8-mands U-19 drenge Pulje 1 Rosenhøj BK Oversidder
927674 3 ma
09-12 2019
Kl. 20:30
VinterBOLD 7/8-mands M+40 Pulje 1 BK Friheden BSV af 2016
861667 4 ma
09-12 2019
Kl. 20:30
VinterBOLD M+32 1 Pulje 1 BK Friheden Oversidder
735815 ti
10-12 2019
Kl. 20:35
OBS49 + De Seks - 7-mands - KAFD Pulje 1 Rebæk IF Greve Fodbold
928149 3 ti
10-12 2019
Kl. 20:35
VinterBOLD 7/8-mands M+40 Pulje 2 Rebæk IF Greve Fodbold
865026 3 fr
13-12 2019
Kl. 19:00
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 BK Friheden Glostrup

Log ind