Glostrup Idrætspark Kunstgræs

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
952686
03-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3 Glostrup Brøndbyernes IF
8
-
1
03. mar
10:00
Glostrup
8
Brøndbyernes IF
1
747027
03-03 2024
11:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Glostrup Oversidder
03. mar
11:00
Glostrup
Oversidder
583975
03-03 2024
11:30 VinterBOLD U-15 Drenge Liga Pulje 1 Glostrup Ølstykke FC
0
-
0
03. mar
11:30
Glostrup
0
Ølstykke FC
0
785587
on06-03 2024
18:00 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 3 Glostrup KB (1)
06. mar
18:00
Glostrup
KB (1)
308881
on06-03 2024
19:30 VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 Pulje 2 Glostrup Hellas
06. mar
19:30
Glostrup
Hellas
269517
to07-03 2024
17:30 VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 3 Ejby IF 1968 B. 1973, Herlev
07. mar
17:30
Ejby IF 1968
B. 1973, Herlev
309417
fr08-03 2024
19:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 1 Glostrup IF Bytoften
08. mar
19:00
Glostrup
IF Bytoften
786500
09-03 2024
13:30 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 2 Ejby IF 1968 Vallensbæk IF
09. mar
13:30
Ejby IF 1968
Vallensbæk IF
786759
09-03 2024
15:15 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 3 Ejby IF 1968 Hørsholm-Usserød IK
09. mar
15:15
Ejby IF 1968
Hørsholm-Usserød IK
837378
10-03 2024
09:30 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 3 Glostrup Vallensbæk IF
10. mar
09:30
Glostrup
Vallensbæk IF
842374
10-03 2024
12:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 2 Pulje 1 Glostrup (14) Frem
10. mar
12:00
Glostrup (14)
Frem
307606
ti12-03 2024
20:00 VinterBOLD 7/8-mands M+45 1 Pulje 1 Ejby IF 1968 FC Rudersdal
12. mar
20:00
Ejby IF 1968
FC Rudersdal
784829
fr15-03 2024
18:00 Træningskamp Serie 1 Pulje 1 Glostrup GVI
15. mar
18:00
Glostrup
GVI
553543
16-03 2024
11:00 Træningskamp Danmarksserie Pulje 1 Glostrup Slagelse B&I
16. mar
11:00
Glostrup
Slagelse B&I
104221
16-03 2024
11:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 3 Glostrup Ølstykke FC
16. mar
11:00
Glostrup
Ølstykke FC
780944
16-03 2024
12:30 Træningskamp U15 Drenge Liga 2 Pulje 1 Glostrup Hørsholm-Usserød IK
16. mar
12:30
Glostrup
Hørsholm-Usserød IK
685665
16-03 2024
13:00 Træningskamp Serie 3 Pulje 1 Ejby IF 1968 Ishøj IF
16. mar
13:00
Ejby IF 1968
Ishøj IF
398208
17-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 2 Glostrup Husum Bk
17. mar
10:00
Glostrup
Husum Bk
952696
17-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3 Glostrup Vanløse
17. mar
10:00
Glostrup
Vanløse
747037
17-03 2024
11:15 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Glostrup Tuse IF
17. mar
11:15
Glostrup
Tuse IF
813001
17-03 2024
12:30 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 6 Glostrup Hekla
17. mar
12:30
Glostrup
Hekla
935283
ti19-03 2024
20:00 Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1 Ejby IF 1968 Taastrup FC
19. mar
20:00
Ejby IF 1968
Taastrup FC
307496
ti19-03 2024
20:00 VinterBOLD 7/8-mands M+45 1 Pulje 1 Ejby IF 1968 Høsterkøb HF 2000
19. mar
20:00
Ejby IF 1968
Høsterkøb HF 2000
952081
on20-03 2024
18:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 8 Glostrup Fix
20. mar
18:00
Glostrup
Fix
786510
23-03 2024
13:30 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 2 Ejby IF 1968 BK Avarta
23. mar
13:30
Ejby IF 1968
BK Avarta
935285
ti26-03 2024
20:00 Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1 Ejby IF 1968 (8) Avedøre IF (5)
26. mar
20:00
Ejby IF 1968 (8)
Avedøre IF (5)
309407
ti26-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 1 Glostrup Ølstykke FC
26. mar
20:30
Glostrup
Ølstykke FC
585046
31-03 2024
11:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 Glostrup Brøndby Strand IK
31. mar
11:00
Glostrup
Brøndby Strand IK
856899
ma01-04 2024
12:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 2 Pulje 1 Glostrup Gladsaxe-Hero BK
01. apr
12:00
Glostrup
Gladsaxe-Hero BK

Log ind